>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa del Rey 2014/15 - półfinały

Status
Zamknięty.
radegast 141

radegast

Użytkownik


Przed nami pierwsze mecze półfinałowe Pucharu Króla.Drużyna Barcelony podejmie dobrze spisujący się w tym sezonie zespół Villarreal. Obie drużyny spotkały się niedawno w lidze, gdzie Duma Katalonii po emocjonującym meczu wygrała 3:2. Czy ponownie zobaczymy grad goli na Camp Nou?
W drugim spotkaniu Baskowie z Bilbao zagrają z rewelacją rozgrywek, Espanyolem. Drużyna z Barcelony niespodziewanie wyeliminowała wyżej notowane zespoły Valencii i Sevilli. Czy Papużkom uda się przejść ostatnią przeszkodę na drodze do finału? A może Baskowie udowodnią, że kryzys mają już za sobą?
Zapraszam do dyskusji!
Ode mnie jedna propozycja:
Barcelona - Villarreal
Ostatnie mecze Barcelony obfitują w bramki (4:0 z Depor, 6:0 z Elche , 3:2 z Atletico, 3:2 z Villarrealem, 5:2 z Athleticiem), jedyny wyjątek to 1:0 z Atletico w CdR, ale tam Los Colchoneros ustawili podwójne zasieki. Messi ostatnio w niezłej formie - strzela, asystuje; podobnie Neymar. Luis Suarez coraz lepiej wpasowuje się w zespół - w ostatnich 2 meczach ligowych zaliczył gola i asystę. Z „ogórkami“ typu Elche czy Deportivo drużyna Luisa Enrique zagrała na „0„ z tyłu, natomiast z czołówką ligi już to tak różowo nie wygląda. W ostatnim meczu w Bilbao stracili 2 gole a dodatkowo Athletic masę okazji zmarnował. Villarreal też swoje szanse powinien mieć. Drużyna Marcelino prawie w każdym meczu zdobywa gola - ich najlepszy strzelec Luciano Vietto zaliczył 10 trafień. W ostatnim meczu przeciwko Barcelonie na Camp Nou, drużyna Villarrealu dwukrotnie obejmowała prowadzenie (po golach Cherysheva i Vietto), by ostatecznie przegrać 2:3. Gdyby skuteczność była większa mogli nawet urwać gospodarzom punkty. Do meczu przeciwko Dumie Katalonii Villarreal przystąpi trochę osłabiony brakiem drugiego najlepszego strzelca Uche (za marca.com), myślę jednak, że zmiennicy, choćby Gerard Moreno czy Giovanni, godnie go zastąpią.
Uważam, że powinniśmy zobaczyć kilka bramek i to z obydwu stron gram więc BTS i składaka BTS&amp;o2.5.
BTS @ 1.87 B win ✅ 3:1
BTS i o2.5 @ 2.10 Comeon ✅ 3:1​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Barcelona - Villarreal
Generalnie zgadzam się z użytkownikiem Radegast odnośnie pojedynku Katalończyków z Żółtą Łodzią Podwodną. Mam tylko zastrzeżenie co do jednego fragmentu:
Messi ostatnio w niezłej formie - strzela, asystuje
Nawet jeśli nie byłbym Cule to napisałbym, że Messi jest nie w niezłej formie, a wręcz zabójczej. Od początku roku nie ma sobie równych - strzela, asystuje, bierze udział praktycznie w każdej akcji Barcelony. To jest Messi, którego nie widzieliśmy od roku albo i dłużej. A mecz z Bilbao był tylko potwierdzeniem tego, że Lio jest na najlepszej drodze do odzyskania swojej najlepszej wersji. Wciąż strzela dużo goli ale co raz więcej wypracowuje kolegom z czego skrzętnie korzysta głównie Neymar, trochę mniej Suarez ale wszystko w swoim czasie ????
Generalnie mecz powinien być bardzo podobny do tego, który miał miejsce 1,5 tygodnia temu w lidze, kiedy Barcelona bo świetnym widowisku wygrała 3:2. Zastanawiam się tylko czy LE zastosuje jakąś rotację ponieważ w ostatnich tygodniach, właściwie od początku roku tych rotacji było mniej, zwłaszcza w ataku. Z jednej strony myślę sobie, że Messi chce grać zawsze, Suarez potrzebuje rytmu meczowego więc pewnie też wyjdzie w pierwszym. Za to Neymar był ostatnio nieźle poobijany, grał dużo więc jemu najbardziej powinien się przydać odpoczynek. Tym bardziej, że jak by nie patrzeć, Pedro jak wchodzi to radzi sobie nawet nieźle. Z drugiej strony w lidze grają dopiero w niedzielę z Levante, a więc mają 4 dni odpoczynku i w dodatku rywal wcale nie jest z górnej półki więc powinien być to spacerek. Tak więc ciężko mi się spodziewać kogo wystawi Lucho w ataku jednak myślę, że w najgorszym wypadku wyjdzie dwóch z trzech zawodników EL TRIDENTE. W końcu to półfinał więc trzeba podejść do meczu poważnie. Moim zdaniem Barcelona zrobi wszystko aby zrobić jak najlepszą zaliczkę przed rewanżem i od razu będą chcieli wrzucić jakiegoś gola aby potem kontrolować mecz i powoli wykańczać rywali. Moje typy na to spotkanie:
Barcelona &amp; over 2,5 @ 1,58 ✅ (expekt)
Barcelona strzeli gola w obydwu połowach @ 1,57 ✅ (bet365)
Over 1,5 gola w pierwszej połowie @ 2,0 ⛔ (bet365)
Powodzenia!
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Barcelona vs Villarreal (+2)

▶ [ 1.833 ] ZWROT
Bukmacher:
Pinnacle
Pod lupę biorę dziś spotkanie na Camp Nou. To, że Villarreal potrafi strzelać bramki było widać już w ostatnim spotkaniu kiedy to Barca dwa razy musiała odrabiać straty. Drużyna Żółtej Łodzi Podwodnej wcale nie jest takim łatwym przeciwnikiem jakim może się to wydawać. Bukmacherzy strasznie przeceniają wielką Barcelonę. Wiadomo, że Camp Nou ma swoją magię i Barca na tym stadionie jest dodatkowo uskrzydlona, ale dzisiejszy mecz według mojej opinii nie będzie spacerkiem. Po weekendowym meczu z Granadą widać, że trener ekipy z El Madrigal bierze ten mecz całkiem serio. Oglądałem ten mecz i nie powiem bo chłopaki męczyli się niemiłosiernie, ale co zauważyłem? Trener dał odpocząć najważniejszym piłkarzom. Czeryczew, oraz bracia Dos Santos na boisku pojawili się dopiero w końcówce meczu. Nie grali Vietto, Ruiz i Perez. Można się zatem spodziewać, że w/w zawodnicy zagrają dziś od pierwszych minut. Warto spomnieć, żę Villarreal po raz pierwszy w historii doszedł do półfinału więc myślę, że na pewno będzie to dodatkowa motywacja w drodze do finału. Po drugiej stronie Barcelona która na swoim boisku przegrała ostatni raz 1 listopada 2014 roku po wpadce z Celta Vigo. W drużynie Barcy większych zmian w stosunku do ligi też raczej być nie powinno. Na pewno w bramce zobaczymy Ter Stegen&#39;a, od pierwszych minut zagra pewnie też Rakitić. W weekend odpoczywali Mascherano i Iniesta wiec tu też raczej pewka na wyjściowy skład. Widać, że zarówno jeden jak i drugi trener ma chrapkę na finał. Na pewno faworytem jest tutaj Barcelona, która na pewno zdaje sobie sprawę, że o ile na wyjeździe Villarreal nie jest taki groźny to już w roli gospodarza nie jest to już taki łatwy kasek. Na pewno będą chcieli wypracować tutaj jakąś zaliczkę przed wizytą na El Madrigal. Nie twierdzę oczywiście, że im się to nie uda, ale Zółta Łódź Podwodna to nie taki łatwy przeciwnik co z resztą pokazali im ostatnio w lidze. W mojej opinii nie zobaczymy dziś aż tyle bramek co ostatnio i mecz zakończy się remisem bądź skromnym zwycięstwem gospodarzy. Przedstawiona opcja +2 w kierunku gości jest ciekawą propozycją w stosunku do wystawionego kursu więc ja to pobieram i czekam na wynik, bo meczu raczej nie obejrzę z powodu innych zajęć. Lubię Barce, ale dziś duchem jestem za defensywą gości.​
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Athletic Bilbao - Espanyol
Najpierw o sytuacji kadrowej Bilbao.
Napastnik Athletic Bilbao Iker Muniain zmaga się z grypą i nie zagra w pierwszym półfinałowym spotkaniu Pucharu Króla, w którym ekipa z Kraju Basków zmierzy się z Espanyolem Barcelona – informuje dziennik „Marca”.
To nie jedyne zmartwienie trenera Ernesto Valverde przed późno wieczornym starciem na San Mames. Problemy mięśniowe wykluczyły z udziału w tym meczu także ofensywnie grającego bocznego obrońcę Mikela Balenziagę, a już wcześniej z powodu kontuzji było wiadomo, że nie zagra pomocnik Ander Iturraspe.
Info znalezione w necie + pauzował również będzie za kartki Laporte. Są to podstawowi zawodnicy Bilbao, trójka z nich zagrała ostatnio przeciw Barcelonie. Więc jak dla mnie to poważne osłabienia.
Żeby nie było tak kolorowo w Espanyolu nie zagra Gonzalez i Sanchez. Jednak wydaje mi się, że to Athletic ma większy problem. Bilbao czeka teraz kilka spotkań w krótkim odstępie czasowym. Liga, puchar i Liga Europejska + są po ciężkim spotkaniu z Barcą. Zważając na małe prawdopodobieństwo wygrania Pucharu Króla, gdyż na 99% w finale znajdzie się Barca myślami mogą już być przy najbliższym spotkaniu ligowym, a następnie z Torino w Lidze Europejskiej.
Espanyol ostatnio kilka porażek wyjazdowych ale trzeba zaznaczyć, że grali z Realem, Valencią i z Sevillą więc wstydu nie było. U siebie ostatnimi czasy ograli Seville i Valencie więc potencjał jest.
Ja tutaj idę w stronę Espanyolu myślę, że warto.
Typ: Espanyol DNB /@ 2.50 / Bet365 - zwrot
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Napastnik Athletic Bilbao Iker Muniain zmaga się z grypą i nie zagra w pierwszym półfinałowym spotkaniu Pucharu Króla, w którym ekipa z Kraju Basków zmierzy się z Espanyolem Barcelona – informuje dziennik „Marca”.
Iker jest powołany, więc jego występ zależy od decyzji trenera.

Athletic Club:

Iraizoz, Aurtenetxe, San José, Beñat, De Marcos, Ibai, Bustinza, Iago Herrerín, Susaeta, Iraola, X.Etxeita, Mikel Rico, Gurpegi, Muniain, Aduriz, Viguera, Aketxe, Unai López i Williams.
RCD Espanyol:
Pau López, Kiko Casilla, Mattioni, Víctor Sánchez, Víctor Álvarez, Salva Sevilla, Stuani, Sergio García, H. Moreno, Javi López, Lucas V., Fuentes, Colotto, Caicedo, Arbilla, Montañés, Duarte, Joan Jordán i Pol Llonch.

Moim zdaniem warto załadować overa. Kurs wysoki, więc kto się boi - łapać azjana. Mecze pomiędzy Bilbao a Espanyolem zawsze przynoszą dużo bramek.
Ostatnie 5 spotkań:
21/11/14, 20:45 Athletic Bilbao - Espanyol 3 : 1 (2 : 0) (1 : 1)
16/02/14, 19:00 Athletic Bilbao - Espanyol 1 : 2 (0 : 1) (1 : 1)
23/09/13, 22:00 Espanyol - Athletic Bilbao 3 : 2 (1 : 1) (2 : 1)
10/02/13, 19:00 Athletic Bilbao - Espanyol 0 : 4 (0 : 1) (0 : 3)
16/09/12, 12:00 Espanyol - Athletic Bilbao 3 : 3 (2 : 0) (1 : 3)

Dorzućmy do tego fakt, że faktycznie nie zagra Laporte na środku obrony i jest to argument w stronę overa, bo znając Athletic i jego obronę - stracą coś na pewno. Espanyol może jednak kalkulować z uwagi na to, że jest to dwumecz, a na wyjeździe grają dużo słabiej, chyba zdobyli najmniej punktów w całej lidze (do sprawdzenia). Jeśli zagrają w miarę do przodu to coś strzelą, bo na tym strasznym San Mames strzelają takie tuzy jak Elche i Cordoba. Espanyolu też nie można lekceważyć, bo na swojej drodze do Pucharu Króla wyeliminowali Sevillę i Valencię. Z Nietoperzami po pierwszym meczu byli w plecy 1:2, więc jest to szczególny awans patrząc na okoliczności.
Obie drużyny w ostatnich latach toczyły ze sobą kosmiczne spotkania. Jesienią na San Mames gospodarze wygrali 3:1. Mam przeczucie, że dziś seria zostanie podtrzymana. Szczególnie po takim kursie :cool:
Athletic - Espanyol
Over 2,5 gola 2,47 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
vs.

Ja w tym spotkaniu doszukuje się dosyć dużej ilości kartoników. Faworytem w tym spotkaniu wiadomo są gospodarze, Espanyol w takiej sytuacji kiedy nie jest faworytem i to przeciwnik częściej utrzymuje się przy piłce, często fauluje i łapie kartki, tym bardziej że jest to spotkanie wyjazdowe. Tak było w ostatnich spotkaniach w lidze. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Carlos Del Cerro Grande, który w ostatnich 5-ciu spotkaniach pokazał 32 kartki - co daje średnią 6.4
Zwycięzca tego spotkania przybliży się do finału, w którym raczej spotka się z Barceloną, dla tego awans dla Espanyolu będzie dużym wyczynem i osobiście chciałbym obejrzeć derby w finale, więc według mnie będą gryźć trawę już w pierwszym spotkaniu i zdobyć chociaż punkt na wyjeździe.
Moje propozycje:
Powyżej 5.5 kartki @ 1.83
// bet365
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Villareal - Barcelona
TYP: BTS @ 1,57 @ 7/10 ✅
Buk: Bet365


Kurs może nie powalający ale do dubla w sam raz. Ja zagrałem. Dlaczego? Villareal może i ma nikłe szanse na awans ale grają u siebie, a to ostatnio jest twierdza nie do zdobycia. Nie mówię, że wygrają czy zremisują ale z takim potencjałem na pewno są w stanie dzisiaj powalczyć o dobry rezultat. Piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej nie mają wyjścia, muszą strzelić co najmniej dwie bramki i liczyć na dobrą grę defensywną. Villareal musi się otworzyć, a co za tym idzie - będą bramki i to może ich paść naprawdę dużo. Barca ostatnio gra niesamowicie, wpadki jednorazowe zdarzały się nawet w czasach świetności Blaugrany, więc nie brałbym pod uwagę takich rzeczy. Villareal grający u siebie jest na pewno poważnym rywalem, stad mój typ na BTS. Polecam także:

Villarreal (+1,5) HA @ 1,55 ⛔
Over 2,5 @ 1,50 ✅



Barca w strasznym sztosie... Villarreal już bardzo dawno temu przegrał u siebie. Ale typ wszedł i to najważniejsze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Rcd Espanyol Barcelona - Athletic Bilbao 0:2

Typ: 1 i BTS
Kurs: 5.50

W środę poznamy finalistów Copa del Rey. W rewanżowym meczu półfinałowym Barcelona zmierzy się z Villarrealem (godz. 19:55), a Espanyol podejmie Athletic Bilbao (godz. 21:55). Bardziej ciekawi mnie to drugie spotkanie. Drużyna ze stolicy Katalonii spisuje się rewelacyjnie w tegorocznych rozgrywkach o Puchar Króla. Zespół Sergio Gonzaleza po drodze do półfinału wyeliminował Valencię i Sevillę. Piłkarze Espanyolu w obu dwumeczach w pełni zasłużyli na wygraną. W tabeli primera division zajmują przyzwoite 9 miejsce i są bezpieczni utrzymania w lidze. Walka o europejskie puchary też im nie grozi. Pozostaje walka w pucharze króla. To samo zresztą tyczy się ekipy Bilbao. Baskowie mieli fatalny początek sezonu, ale ustabilizowali formę i w ostatnim czasie spisują się dość dobrze. Pierwszy mecz pokazał, że emocji nie zabraknie w konfrontacji obydwu zespołów. Wynik 1:1 stawia jednak dzisiejszych gospodarzy w bardziej uprzywilejowanej pozycji. Na tym etapie przelewki się już skończyły. Trzeba walczyć o każdy metr boiska i próbować zaskoczyć rywala czymś niekonwencjonalnym. Bilbao nie przegrało na wyjeździe od 5 kolejnych spotkań. To świadczy, że ostatnimi czasy tanio skóry nie sprzedają. Myślę że dzisiaj Espanyol wygra 2:1 lub 3:1 i znajdzie się w finale z Barceloną. Dlatego typ z mojej strony 1+BTS.
składy przypuszczalne:
Athletic: Iraizoz – Balenziaga, Laporte, Etxeita, Iraola – Mikel Rico, Iturraspe, De Marcos, Munian, Viguera – Aduriz
Espanyol: Lopez – Colotto, Bertrand, Fuentes, Vazquez – Sanchez, Canas, Alvarez – Sergio Sanchez, Stuani
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
składy przypuszczalne:
Athletic: Iraizoz – Balenziaga, Laporte, Etxeita, Iraola – Mikel Rico, Iturraspe, De Marcos, Munian, Viguera – Aduriz
Espanyol: Lopez – Colotto, Bertrand, Fuentes, Vazquez – Sanchez, Canas, Alvarez – Sergio Sanchez, Stuani
Nawet nie próbuję się czepiać treści tej &quot;analizy&quot;, ale skąd Ty te przewidywane składy bierzesz skoro są one nierealne ? Sam je wymyśliłeś ? Lucas Vazquez na obronie ?

W bramce Bilbao będzie Iago Herrerin. Ponadto Iturraspe jest kontuzjowany to jak ma w dzisiejszym meczu zagrać ?
Eh ręce opadają, że ktoś taki ma rangę moderatora naprawdę... nie potrafisz najprostszych rzeczy sprawdzić, a zabierasz się do pisania czegokolwiek i wprowadzasz tylko użytkowników w błąd.


Dwa mecze zapowiadają się niezwykle ciekawie to fakt. Ostrzę sobie zęby na mecz na El Madrigal, zapowiada się wielkie partidazo! Marcelino oszczędzał swoich graczy na ten mecz, dlatego na Santiago Bernabeu kilku zmienników zagrało, ale za to jaki wynik osiągneli. Udało się im zremisować. Dziś Villareal w najmocniejszym zestawieniu z Vietto, Cheryszewem itp itd. Barca także once de gala. Wynik pierwszego meczu sugeruje, że Villareal musi zaatakować, a potrafi to robić. Jak skuteczność będzie dopisywała to gole będą padały. Może uda się stworzyć podobne widowisko jak kilka tygodni temu kiedy w Primera Division na Camp Nou Barca wygrała 3:2, ale teraz niech wygra Villareal! Niech będą emocje i walka o awans do ostatniej minuty ;)

Villareal - Barcelona
Typ : OPv2,5 + BTS @ 1,83 b365
✅✅1:3


Oba dzisiejsze półfinały w TVP Sport.
Drugie starcie może być emocjonujące do ostatnich chwil. Na Cornela el Prat ma dziś przyjść 30tys widzów. Dla obu zespołów to mecz sezonu na ten moment... bo zapewne dla jednej z nich meczem sezonu bedzei finał, ale póki co trzeba tam się dostać. Ale to dziś rzucają wszystko co mają.
Na temat Espanyolu polecam ciekawy tekst -&gt; http://olemagazyn.pl/nogi-na-ktorych-stoi-espanyol/

Zapraszam osoby pasjonujące się futoblem iberyjskim do dyskusji na temat dzisiejszych półfinałów ! ;)
Przewidujecie jakieś niespodzianki ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Espanyol - Athletic Bilbao
Espanyol win @ 2,15 Unibet !
Awans Espanyolu @ 1,50 Unibet !
⛔ ⛔ ⛔
Ja dziś swój wzrok kieruje, do Barcelony gdzie tu, tutejsi gospodarze gościć będą basków. Espanyol, to nie tylko lider swojego boiska, bo i tu gra bardzo solidnie i ich mecze są bardzo pewne, a co najważniejsze są regularni.
Na 10 meczy u siebie, tylko dwie porażki. Natomiast Baskowie, w delegacjach nie wyglądają już tak kolorowo. W drużynie gospodarzy na pewno zobaczymy w wyjściowej jedenastce, kluczowego zawodnika jakim jest Garcia. Zawodnik, który jest niemal wszędzie, kiedy jego ekipa jest w natarciu. Prócz tego, że atutem Espanyolu jest ich boisko, to i spotkania między sobą większość jest na korzyść Pericos. Na pewno goście będą dziś się dwoić i troić aby szybko strzelić bramkę, ale defensywa Espanyolu, do ogórków nie należy. Będzie to zacięte spotkanie, ale jednak myślę, że bardziej chłodny umysł zachowają zawodnicy Espanyolu i to spotkanie wygrają, skromnie. Determinacja obu drużyn na pewno sięga już 200% ale mimo wszystko kluczem do wygrania Espanyolu, będzie pełne skupienie i nie pozwolić sobie oddać inicjatywy. Mimo, że są w lepszej sytuacji to autobusu pod bramka nie będzie i myślę że to spotkanie wygrają. I dzięki temu zagrają w finale Copa.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Villareal - Barcelona
Dziś o 20:00 rozpocznie się rewanżowe spotkanie Półfinału CDR na El Madrigal pomiędzy Villareal a Barceloną.
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla Dumy Katalonii.
Szczerze to po cichu liczę na niespodziankę, którą &quot;Żółta Łódź Podwodna&quot; jest wstanie sprawić.
Ostatni ligowy mecz z Realem, Villarreal choć grał niezupełnie podstawowym składem skupiając się właśnie na dzisiejszym meczem niespodziewanie zremisował 1-1, grając niezłe widowisko.Dziś zobaczymy już najmocniejsze zestawienie Gospodarzy, by zagrać w Finale trzeba przynajmniej strzelić 2 gole i nie stracić żadnego, mało prawdopodobne, jednakże nie aż tak nierealne. Villarreal jest w świetnej dyspozycji, w tym świetnie dysponowani Vietto czy Czeryszew.
Villarreal na pewno nie złoży broni będą atakować, może uda się szybko odrobić 1 bramkę z 1 meczu i wtedy zrobi się mecz.
Co do typowania kto wygra typował nie będę, lecz polecam zagrać Rzuty rożne w stronę gospodarzy. Jak pisałem wyżej będą atakować, a jak wiemy Villarreal sporo tych kornerów nabija, myślę że linia jaką jest 4,5 jest spokojnie do pokrycia.
Typ: Villarreal powyżej 4,5 RR 1,66@ bet365 4/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Nawet nie próbuję się czepiać treści tej &quot;analizy&quot;, ale skąd Ty te przewidywane składy bierzesz skoro są one nierealne ? Sam je wymyśliłeś ? Lucas Vazquez na obronie ?
W bramce Bilbao będzie Iago Herrerin. Ponadto Iturraspe jest kontuzjowany to jak ma w dzisiejszym meczu zagrać ?
Eh ręce opadają, że ktoś taki ma rangę moderatora naprawdę... nie potrafisz najprostszych rzeczy sprawdzić, a zabierasz się do pisania czegokolwiek i wprowadzasz tylko użytkowników w błąd.
Nie wprowadzam w błąd, info skopiowane ze strony TVP SPORT. Na tym samym programie będzie transmitowany ten mecz. Pretensje do redaktorów TVP nie do mnie. Bez odbioru...
http://sport.tvp.pl/19109823/kto-w-finale-copa-del-rey-transmisje-w-tvp
napisz do źródło: SPORT.TVP.PL , Autor: kol
pewnie i tak oleje Cie ten redaktor...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Villareal-Barca
Obie strzela w pierwszej połowie 4.030 Pinnacle ✅ ✅

Barca spora zaliczka przed rewanżem a wiec należy sie spodziewać szybkiego meczu z niezłym tempem.Villareal nie ma nic do stracenia musza strzelić gola w pierwszej połowie zeby odrabiać straty to moze byc woda na młyn dla Barcelony.Licze na bramkę z obu stron w pierwszej połowie meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Baskowie póki co kapitalne zawody, jak będą grać tak drugą połowę jak pierwszą to dobiją Espanyol doszczętnie. Szczerze nawet niech ich pokonają nie oddając im cienia szansy. Mimo że pograłem Espanyol, ale nie jakoś grubo, to nie mam tego za złe, mimo że druga połowa jeszcze ale Espanyol bardzo ospale pierwszą połówkę zagrał. Ciekawe co pokażą w drugiej... ale mimo wszystko grą wole jednak Basków w finale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom