>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

co myslicie o tym systemie ....

R 0

rogerek3

Użytkownik
Witam na forum jest nowy i malo doswiadczony ale wymslilem sobie cos takiego zeby robic dochod bym gral np , punkty ponizej powyzej lub handi gdzie stawki sa 1,90
zaczynam
200
400
800
1600
3200
6400
12800
25600
poprostu bo kazdej przegranej zwiekszam stawke wiadomo ze 8 razy z rzedu chyba nie da sie nie trafic czy sa jakies haczyki limity lub cos co moze mi przeszkodzic .
Bede wdzieczny za opinie od bardziej doswiadczonych graczy ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
wiadomo ze 8 razy z rzedu chyba nie da sie nie trafic czy sa jakies haczyki limity lub cos co moze mi przeszkodzic .
Bede wdzieczny za opinie od bardziej doswiadczonych graczy ????
Gdybyś obstawiał kiedyś np. remis w wyjazdowych meczach Stoke City, to musiałbyś uzbroić się w cierpliwość - że o fortunie na grę przewyższającej chyba rezerwy Bank of Ireland nie wspomnę - ponieważ mieli serię około 50 takich spotkań bez remisu...
Tak więc czarne serie w zabawie zwanej bukmacherką czasem się zdarzają!
Poczytaj o progresji:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-57.html
i tak ogólnie: najpierw duuuużo poczytaj o bukmacherce zanim znowu coś napiszesz ...

.
 
R 0

rogerek3

Użytkownik
nawet i mialbym na nastepny level czyli ponad 100 tys troche poczytalem i uwazam ze grajac na remisy no trzeba nie szanowac siana a grajac ponizej powyzej w nba lub undery to calkiem inna bajka i napewno system stestuje i sie okaze ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jaką gwarancję da Ci przetestowanie U/O w NBA przez miesiąc, dwa miesiące czy pół roku? Jeśli przez miesiąc nie trafisz na żadną serię to nabierzesz tylko mylnego przekonania, że ten sposób jest dobry. Cała nadzieja w tym, że na sucho dojdziesz do jakiegoś wysokiego poziomu i wybijesz sobie to z głowy.

200+400+800+1600+3200+6400=12600

6400*1,9=12160

Nawet już przy piątym stopniu jesteś stratny.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Witam na forum jest nowy i malo doswiadczony ale wymslilem sobie cos takiego zeby robic dochod bym gral np , punkty ponizej powyzej lub handi gdzie stawki sa 1,90

zaczynam
200
400
800
1600
3200
6400
12800
25600

poprostu bo kazdej przegranej zwiekszam stawke wiadomo ze 8 razy z rzedu chyba nie da sie nie trafic czy sa jakies haczyki limity lub cos co moze mi przeszkodzic .

Bede wdzieczny za opinie od bardziej doswiadczonych graczy ????

Nie chcę pisać że jesteś idiotą... choć pewnie powinienem.I to nawet nie chodzi o tesky &quot;nie da się przecież przegrać x razy&quot; czy o to czy faktycznie masz te 50k na ten &quot;genialny system&quot; . chodzi o to że jakbyś się wysilił na tyle żeby POLICZYĆ wygrane(potencjalne) to może byś zauważył że grając kursami 1,9 np. trafiając przy stawce 6400 (wooww... przegrałem 6200 to teraz zagram za 6400!) wygrywasz szalone 5760. A wcześniej przegrałeś 6200. Czyli jesteś do tyłu 440 pln/zapałek. ????

W podstawówkach przestali uczyć matematyki?
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
jak masz taki budzet to zrob wiecej progow ale tak z 20 min i jedziesz z testem tutaj, chciałbym zobaczyc jak ogrywasz buka tym sposobem ????
 
Do góry Bottom