>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na Mistrzostwa Świata 2022

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bukmacherzy z pewnością zaproponują nam pulę zakładów specjalnych związanych z Mistrzostwa Świata 2022.
W tym temacie wypisujcie typy, długoterminowe lub specjalne. Jeśli uważasz, że coś jest warte uwagi już dziś przedstaw nam typ wraz ze swoją opinią.
Zapraszam do dzielenia się swoimi propozycjami.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Ostatni z tematów w tym dziale, który nie doczekał się jeszcze rozpoczęcia. Aż do wczoraj :p I najwyższa pora, bo mamy zaledwie dwa dni do Mundialu, a tak interesujący dział wieje pustkami. Nie ukrywam, że była to też wina bukmacherów, którzy nieśpiesznie wystawiali ofertę na ten typ betów. Nieskromnie powiem, że jest to też mój ulubiony rodzaj zakładów - "ciekawe", "specjale", zwał jak zwał. W każdym razie interesujące i nieszablonowe długoterminówki, najlepiej takie których szansa na wejście jest w jak największej ilości spotkań (np. całoturniejowe). Ale przechodzę do sedna, bo długo czekałem ale wreszcie firmy bukmacherskie wystawiają zakłady specjalne na ten turniej. Na początek tylko jedna propozycja, ale nie wykluczam kolejnych wraz z przebiegiem Mistrzostw i (miejmy nadzieję) rozbudowywaniem ofert przez firmy bukmacherskie.

Lionel Messi nie otrzyma żadnej kartki podczas meczów fazy grupowej @ 2,20 LVBet
Myślę że stosunkowo wysoki kurs wynika z tego, że Messi dostał kartkę w 2018 w meczu z Nigerią. Ale dostał ją w ostatnim meczu grupowym i to za przedłużanie czasu gry. Wiele o nim można powiedzieć, ale nie to że jest brutalem. Grupa dość spokojna, nie bez przyczyny zakłada się że w meczu z Polską trener Lionel Scaloni może dać mu odpocząć. Oczywiście przyjmując że pierwsze dwa spotkania Argentyna wygra.
Przecież Messi to ogólnie spokojny typ, w tym sezonie bez kartki, w reprezentacji ostatni kartonik właśnie na owych MŚ.
Gdyby to był zakład na cały turniej to kto wie, emocje fazy pucharowej udzielają się każdemu. Ale tutaj mamy łatwą z perspektywy Albicelestes grupę i mało momentów stykowych. Nie ma co więcej lać wody - jeżeli nic nieprzewidywalnego się nie wydarzy, to Leo skończy fazę grupową bez kartek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +865
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Propozycja na poniedziałek (cały dzień meczowy), w dowolnym z meczów będzie łamak: @15 sts
Raczej ciężko coś napisać dlaczego ten łamak na być lub nie, ale myślę że jest value, zazwyczaj kursy na łamak w jednym meczu wynoszą ok. @20 więc w teorii tylko trochę niższy kurs, ale aż 3 mecze ma szansę przynieść zysk przy codziennym graniu za lekka stawkę. Dlatego choć typ podaje na jutro to bardziej opisać chciałem to jako sposób gry, choć oczywiście nie wiadomo też jakie kursy będą oferowane na dni kolejne.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Po wczorajszym meczu warto chyba zwrócić uwagę na ilość spalonych w meczu, skoro tak bardzo są one przestrogane(mówię tu o półspalonym) przez ten nowy system techniczny to w kolejnych meczach tych spalonych również powinno być wiele. Wyjściową linią na każdy mecz jest 3,5 z kursem 2(kursy z sts).W studio po wczorajszym meczu redaktorzy wspominali też, że sędziowie mają zalecenie o dodawaniu do czasu doliczonego dużej ilości minut, z racji tego, że jest dużo przerw w trakcie meczu, a i na kilku stadionach (bez klimatyzacji) mogą być po przerwy na uzupełnienie płynów. Dajcie znać jak to widzicie.
Co do klimy na stadionach to jest ona na każdym, a więc na przerwy na picie wody odpadają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
F 0

fanatyklech

Użytkownik
Ostatni z tematów w tym dziale, który nie doczekał się jeszcze rozpoczęcia. Aż do wczoraj :p I najwyższa pora, bo mamy zaledwie dwa dni do Mundialu, a tak interesujący dział wieje pustkami. Nie ukrywam, że była to też wina bukmacherów, którzy nieśpiesznie wystawiali ofertę na ten typ betów. Nieskromnie powiem, że jest to też mój ulubiony rodzaj zakładów - "ciekawe", "specjale", zwał jak zwał. W każdym razie interesujące i nieszablonowe długoterminówki, najlepiej takie których szansa na wejście jest w jak największej ilości spotkań (np. całoturniejowe). Ale przechodzę do sedna, bo długo czekałem ale wreszcie firmy bukmacherskie wystawiają zakłady specjalne na ten turniej. Na początek tylko jedna propozycja, ale nie wykluczam kolejnych wraz z przebiegiem Mistrzostw i (miejmy nadzieję) rozbudowywaniem ofert przez firmy bukmacherskie.

Lionel Messi nie otrzyma żadnej kartki podczas meczów fazy grupowej @ 2,20 LVBet
Myślę że stosunkowo wysoki kurs wynika z tego, że Messi dostał kartkę w 2018 w meczu z Nigerią. Ale dostał ją w ostatnim meczu grupowym i to za przedłużanie czasu gry. Wiele o nim można powiedzieć, ale nie to że jest brutalem. Grupa dość spokojna, nie bez przyczyny zakłada się że w meczu z Polską trener Lionel Scaloni może dać mu odpocząć. Oczywiście przyjmując że pierwsze dwa spotkania Argentyna wygra.
Przecież Messi to ogólnie spokojny typ, w tym sezonie bez kartki, w reprezentacji ostatni kartonik właśnie na owych MŚ.
Gdyby to był zakład na cały turniej to kto wie, emocje fazy pucharowej udzielają się każdemu. Ale tutaj mamy łatwą z perspektywy Albicelestes grupę i mało momentów stykowych. Nie ma co więcej lać wody - jeżeli nic nieprzewidywalnego się nie wydarzy, to Leo skończy fazę grupową bez kartek.

Witajcie. Czy ktoś orientuje się czy zdarzenie: "Lionel Messi nie otrzyma żadnej kartki podczas meczów fazy grupowej" jest dostępne również u innych bukmacherów jeżeli tak to jakich? Ja osobiscie nie mogę tego znaleźć, ale może źle szukam...
 
P 0

prrince

Użytkownik
Witajcie. Czy ktoś orientuje się czy zdarzenie: "Lionel Messi nie otrzyma żadnej kartki podczas meczów fazy grupowej" jest dostępne również u innych bukmacherów jeżeli tak to jakich? Ja osobiscie nie mogę tego znaleźć, ale może źle szukam...
LVBet -> Mistrzostwa Świata 2022. Zakłady specjalne (zobacz więcej) -> Grupa C
lub pot tym linkiem znajdziesz typ:
Widzę ze już wynosi 1.9 wczoraj osobiście zagrałem po 2.0
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Jedynym bramkarzem, który zagra będzie Szczęsny Nie 3.75 jakie jest wasze zdanie, jak dla mnie wojtek jakąs kartka czy kontuzja i wchodzi zakładzik ?
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Jedynym bramkarzem, który zagra będzie Szczęsny Nie 3.75 jakie jest wasze zdanie, jak dla mnie wojtek jakąs kartka czy kontuzja i wchodzi zakładzik ?
No właśnie, chyba tylko czerwona kartka lub kontuzja sprawią że to wejdzie, zwykłej zmiany raczej Michniewicz nie zrobi. Ja bym odpuścił, czerwone kartki albo kontuzje bramkarza raczej nie są tak częste żeby grać kurs 3.75, ale to moje zdanie.
 
ajros 22

ajros

Użytkownik
No właśnie, chyba tylko czerwona kartka lub kontuzja sprawią że to wejdzie, zwykłej zmiany raczej Michniewicz nie zrobi. Ja bym odpuścił, czerwone kartki albo kontuzje bramkarza raczej nie są tak częste żeby grać kurs 3.75, ale to moje zdanie.
Jest jeszcze jedna opcja, jeżeli po dwóch meczach będzie po wszystkim to na mecz o "honor" mogą wyjść rezerwowi
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Jest jeszcze jedna opcja, jeżeli po dwóch meczach będzie po wszystkim to na mecz o "honor" mogą wyjść rezerwowi
Masz rację, to jest możliwe. Ale z uwagi na terminarz to chyba o taką sytuację też będzie ciężko, pierwsze dwa mecze to jednak te "łatwiejsze" z Meksykiem i Arabią i chyba musielibyśmy oba przegrać bo nawet z 1 punktem przed Argentyną jakieś tam teoretyczne szanse pewnie będą
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Panowie, u któregoś z buków widziałem zakład na całe mistrzostwa na doliczony czas z tych specjalnych. Pamięta może ktoś konkretnie jaki to był zakład i czego dotyczył? Wydaje mi się że dotyczył doliczenia CO NAJMNIEJ piętnastu minut.
Pytam w kontekście tego, że w meczu Anglia - Iran sędzia doliczył 14 (!) minut do pierwszej połówki gry.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Propozycja na poniedziałek (cały dzień meczowy), w dowolnym z meczów będzie łamak: @15 sts
Raczej ciężko coś napisać dlaczego ten łamak na być lub nie, ale myślę że jest value, zazwyczaj kursy na łamak w jednym meczu wynoszą ok. @20 więc w teorii tylko trochę niższy kurs, ale aż 3 mecze ma szansę przynieść zysk przy codziennym graniu za lekka stawkę. Dlatego choć typ podaje na jutro to bardziej opisać chciałem to jako sposób gry, choć oczywiście nie wiadomo też jakie kursy będą oferowane na dni kolejne.
Wczoraj minus, ale jeśli ktoś się zasugerował i grał dalej to dziś plus już w 1 meczu ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/go-bet-go-boosters.166669/#post-7148123

Niezła skuteczność kuponów gościa, który wybiera mecze do goboosters :) Póki co trafił 2/17 kuponów. Jeden singiel Lewandowski strzeli z Arabią i jeden dubel Ekwador i Węgry (na drugim kuponie zagrał Katar :LOL: ) w pecha nie wierzę, ale gość jest niezłym Jinxem :LOL:Kursy nie są jakieś specjalnie duże aby mieć taką serię przy maksymalnie 3 zdarzeniach :)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Szymon Marciniak będzie sędziom głównym w meczu o 3 miejsce @2,50 sts, betfan Jednak finał :D

Wczoraj sobie to pograłem po kursie @3, dziś spadło. Marciniak i jego zespół zostali w wąskim gronie sędziów którzy są brani pod uwagę do końca mistrzostw. Wczoraj półfinał prowadził Orsato a dzisiaj analogiczny mecz poprowadzi Ramos czyli dwójka sędziów którzy mieli "wysokie notowania" ale mecze w 1/2 wykluczają raczej z gwizdania finału i meczu o 3 miejsce.
W opini ekspertów na ten moment najwyżej stoją szanse Marciniaka i Amerykanina Ismaila Elfatha. Z tym że ten drugi urodził się w Maroko gdzie żył do 18 roku więc raczej ze względu na silne więzi nie poprowadzi ewentualnego meczu z udziałem Maroko. W skrócie wygląda to tak że jeśli Maroko zrobi dzisiaj niespodziankę i zagra w finale to ogromne szanse ma Marciniak. Bardziej prawdopodobny jest zaś scenariusz że to Francja zagra w finale a Maroko w meczu o 3 miejsce i Elfatha może dostać finał a Marciniak mecz o 3 miejsce.
Są też oczywiście inne zespoły sędziowskie ale Fifa raczej nie da najważniejszego meczu dla arbitrów z Azji, Oceani czy Afryki bo to po prostu nie ten poziom. Tak naprawdę jeśli chodzi o top to liczy się europa i ameryka pd. Jest dwóch Brazylijczyków ale wątpię aby poprowadzili finał z udziałem Argentyny. Reszta jak Taylor z Angli czy Makkelie z Holandi jeszcze nie poprowadzili meczu w fazie pucharowej a na ogół sędzia prowadzący finał jakiś mecz w fazie pucharowej prowadził. Wiadomo jednak że Fifa potrafi zaskakiwać.
Co do Marciniaka to poprowadził do tej pory dwa mecze, jeden w fazie grupowej i jeden w 1/8, zebrał dobre opinie.
Troche loteria taki zakład ale porozkminiać można, ja jeszcze zabezpieczyłem się za drobne zakładem że Marciniak nie będzie sędziom głównym do końca turnieju po @6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
Do góry Bottom