>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Info Ciekawe newsy, dyskusja o siatkówce i pytania z nią związane

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi

Witam
Zrobiłem małą czystkę w temacie "siatkówka" z powodu długiej przerwy spowodowanej przez koronawirusa był na to czas. Otworzymy sobie kilka tematów i w nich będziemy prowadzić różne rozmowy, ciekawostki, newsy, transfery, linki do zagranicznych lig etc.

Ten temat jest przeznaczony do dyskusji na temat różnego rodzaju newsów oczywiście związanych z siatkówka w Polsce jak i za granicą.
Transfery będą podawane w innym osobnym temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Może zacznę od naturalnych informacji, sezon w PlusLidze jak i u Pań został zakończony chociaż u mężczyzn nie przyznano Mistrza to w następnej edycji ligi mistrzów zagrają: ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Verwa Warszawa i PGE SKRA Bełchatów natomiast z ligi pożegnał się BKS Visła Bydgoszcz.

Natomiast u Pań, Mistrzem Polski zostały siatkarki z Grupa Azoty Chemiku Police natomiast w lidze mistrzyń w kolejnym sezonie zagra jeszcze Developres SkyRes Rzeszów. Z ligi spadła LSK Wisła Warszawa.


Chyba najbardziej Nas interesująca informacja:

Szefowie klubów PlusLigi zdecydowali, że sezon 2020/2021 ekstraklasy siatkarzy rozpocznie się dwa tygodnie wcześniej niż pierwotnie zakładano - poinformowano w komunikacie Polskiej Ligi Siatkówki. Pierwsza kolejka rozgrywek ma zostać rozegrana w dniach 11-13 września.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dość nieciekawa sytuacja dzieje się w GKS Katowice, zwolniony trener i siatkarze z dnia na dzień bez kontraktów...
Więcej można przeczytać:
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Poznaliśmy kadrę siatkarzy na zgrupowanie w Spale

Reprezentacja Polski mężczyzn na zgrupowanie w COS OPO Spała (1-13 czerwca)

Bartosz Bednorz – przyjmujący
Mateusz Bieniek – środkowy
Fabian Drzyzga – rozgrywający
Tomasz Fornal – przyjmujący
Karol Kłos – środkowy
Jakub Kochanowski – środkowy
Marcina Komenda – rozgrywający
Dawid Konarski – atakujący
Michał Kubiak – przyjmujący
Bartosz Kurek – atakujący
Bartosz Kwolek – przyjmujący
Wilfredo Leon – przyjmujący
Grzegorz Łomacz – rozgrywający
Maciej Muzaj – atakujący
Piotr Nowakowski – środkowy
Artur Szalpuk – przyjmujący
Aleksander Śliwka – przyjmujący
Damian Wojtaszek – libero
Paweł Zatorski – libero
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Malwina Smarzek-Godek została oficjalnie zawodniczą klubu Igor Gorgonzola Novara – poinformowano na oficjalnej stronie zespołu. Polska siatkarka podpisała kontrakt z klubem, który sezon ligi włoskiej zakończył na 3. pozycji.

 
Otrzymane punkty reputacji: +36
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mamy kolejny hitowy transfer w PlusLidze, może nawet większy hit od przejścia ze SKRY do Gdańsk M. Wlazłego mianowicie brązowy medalista ostatnich Mistrzostw Świata, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich Amerykański przyjmujący T. Sanders przenosi się z Sady Cruzeiro do SKRY Bełchatów.
Bełchatów jeszcze nie potwierdził tego transferu ale z wielu źródeł można dowiedzieć się, że kontrakt siatkarza został już podpisany.
Jest to zdecydowanie jeden z lepszych zagranicznych siatkarzy, którzy kiedykolwiek trafili do PlusLigi.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
A ja tam się cieszę bardzo z transferu Szymury i Marokańczyka Mohammeda Al Hachdadiego na atak do Jastrzębskiego Węgla
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak dokładnie też wydaje mi się, że przede wszystkim Szymura może być wzmocnieniem, z roku na rok pokazuje, że gra coraz lepiej i Szymura z Fornalem mogą tworzyć bardzo fajną, młodą parę przyjmujących i przede wszystkim Polską parę.

Resovia też myślę, że mogą w końcu się odbudować - transfery bardzo ciekawe i przede wszystkim nie bazują na tym aby sprowadzić "starsze" gwiazdy a faktycznie wzmocnić zespół.

Czarni Radom póki co się mocno osłabili - stracili 5 podstawowych siatkarzy a póki co 1 transfer co prawda Mega transfer ale to wciąż za mało ale myślę, że nie poprzestaną na tym.

No i strasznie jestem ciekaw beniaminka bo na rynku transferowym są bardzo aktywni i zaczyna to wyglądać bardzo ciekawie.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
To co o czym sie bardzo długo przewijało dziś stało się faktem. Paweł Halaba Jurajskim Rycerzem!!! Większy hit niż Konarski w Zaksie,choć pewnie media tego tak nie nadmuchają :)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tylko informacyjnie już wkrótce będą otwierane tematy na sezon 2020/2021. Mam sporo pracy ale myślę, że do końca następnego tygodnia będzie już wszystko ogarnięte.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
MAŁE OGŁOSZENIE. Chciałbym zaprosić Was do tematu - MECZE O WSZYSTKO vs MECZE O NIC. Ma on posłużyć jako miejsce rozmów i wymiany informacji na temat meczów, gdzie jedna drużyna baaardzo potrzebuje wygranej, druga z kolei nie musi wygrać. Taka sytuacja może mieć miejsce szczególnie przed playoffami we wszystkich dyscyplinach (hokej, koszykówka, ręczna, siatkówka). Przykład: jedna ekipa wciąż walczy o awans do playoffów lub o lepsze rozstawienie, z kolei ta druga ekipa jest już pewna konkretnego miejsca i czy wygra czy przegra - nic jej to nie zrobi.

Tu są osoby, które siedzą w temacie siatkówki. Jeśli wynajdziecie przykład takiego meczu, to wrzućcie go do tematu. Nie musi to być typ, wystarczy samo zgłoszenie takiego meczu. Może coś z tego fajnego się uda zrobić.

 
Otrzymane punkty reputacji: +129
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Jak ktoś postawi dziś to będzie zwrot
A ja zagrałem na to tydzień temu po kursie 1,90 hehe na taśmie długoterminowej za 1 zł
Pograne...
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Group A : Lokomotiv Kaliningrad, Rzeszow, Dresdner, WQual 13/14

Group B : Vakifbank, Mulhouse, LP Salo, Monza

Group C : Novara, Dinamo Moscow, Liberec, THY

Group D : Fenerbahce, Beziers, Maritza Plovdiv, Dinamo Kazan

Group E : Conegliano, Chemik Police, Nyiregyhaza, WQual 15/16

Liga Mistrzyń na nadchodzący sezon. Rzeszów może, Chemik musi awansować
 
Do góry Bottom