>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Championship - Typy, newsy, dyskusja, zakłady długoterminowe

ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Na stanowisku trenera Fulham Scotta Parkera zastąpił Marco Silva, który pozostawał bez pracy od czasu zwolnienia z Evertonu w grudniu 2019 roku. Ciężko powiedzieć czy to zmiana na lepsze, bo Silva ostatnie sukcesy odnosił w Olympiakosie pięć lat temu. Na razie ekipa z Londynu nie straciła żadnego ważnego gracza, za to pozyskała za 14mln euro z Liverpoolu prawoskrzydłowego Harryego Wilsona, który w zeszłym sezonie na wypożyczeniu w Cardiff zanotował 7 goli i 12 asyst, a na pozycję bramkarza ściągnięto z Tottenhamu za darmo Paulo Gazzanigę, który będzie rywalizował z Rodakiem. Widać, że nie było trzęsienia ziemi, najważniejsi zawodnicy, w tym Mitrovic zostali w klubie i dlatego długoterminowo gram na powrót Fulham do Premier League.

Fulham awansuje do Premier League @2,85 forbet.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
900x450_MK.jpg

Przed nami piłkarski weekend, więc w Betclic rusza nowa promocja – „Misja kupon” (https://www.betclic.pl/promocja/misjakupon-ch8000)! Weź udział w akcji, klikając „DOŁĄCZ” znajdujące się pod grafiką na stronie promocji i zacznij obstawiać kupony AKO na piłkę nożną z minimum 5 zdarzeniami, kursem co najmniej 4.00 i stawką 20 zł lub wyższą. Jeśli trafisz jeden kupon spełniający warunki promocji, otrzymasz 40 zł w formie bonusu!

Promocja obowiązuje od 06.08. do 08.08., a bonusy zostaną wypłacone 10 sierpnia do godz. 17:00. Każdy klient może otrzymać maksymalnie 1 bonus.


Nie masz konta w Betclic, załóż je klikając w baner i zagraj swój pierwszy kupon całkowicie bez ryzyka z naszym kodem: FORUMVIP
980x100_fbk.jpg
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Co tu tak pusto? Coventry robi furorę i jak tak dalej pójdzie awansują do Premier League, na co gorąco liczę. Z Fulham może być trudniej, ale jednak grają u siebie a usiebie są wręcz hegemonami no i w Fulham będzie brakować z 5 zawodników, więc jak Coventry nie zagra 1X, to wałek, y to znaczy słabsza dyspozycja dnia ;)
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Luton - Cardiff
Typ: Powyżej 3.5 gola
Kurs: 3.80
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Przeglądając statystyki oraz sytuację w ligowej tabeli można przypuszczać ze posypią się tu bramki. Grający u siebie Luton na własnym stadionie zagrał 9 spotkań i aż 4 zagral na powyżej 3.5 gola, w przypadku Cardiff na wyjazdach maja 3 overy i 6 underow. Gospodarze pereferuja overowe spotkania a w dodatku w ostatnim czasie w lidze nie wiedzie im się najlepiej o czym świadczy 1 pkt w 3 ostatnich meczach. Goście zaledwie 3 pkt nad strefa spadkową, potrzebują punktów co też może skłaniać do gry w stronę bramek. Ryzyko powyższego zakładu w mojej ocenie nie jest aż tak wysokie jak sugeruje to kurs.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Derby to główny faworyt do spadku. W tej chwili płacą na to 1.20 Unibet
Może ktoś widział u jakiegoś buka zakład na to że się utrzymają?
 
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Blackburn - Middlesbrough
Typ: +3.5 kartki / +9.5rr
Kurs: 2.63
Bukmacher: Unibet


Mecz dwóch drużyn walczących o awans do Premiership, obie drużyny w całkiem niezłej formie, szczególnie przyjezdni. Skupiłem się chwilę na statystykach ostatnich spotkań. Często pada +10rr, mecze obfitują również w kartki.

Jeszcze lepiej to wygląda jak spojrzymy tylko na 5 ostatnich bezpośrednich meczy, gdzie ww. dubel został pokryty w 4 przypadkach.
Sędzia Darren England z Premier Legue, średnia 4.33 kartki na mecz.

Dla odważnych: +5.5 kartki / + 11.5rr 9.50 Unibet
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Valerien Ismael został zwolniony z funkcji menedżera West Bromwich Albion. Według angielskich mediów kandydatem na nowego trenera WBA jest Steve Bruce.
 
mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
Hull vs Fulham over 9.5 corners
Odd: 1.90 (bet365)
Stake: 2/5

These teams are amazing for corners. For the last five games they average 13, for the season they average 12 in a game. I see them making 11 here as both teams are corner hungry during games. If Hull frustrate Fulham for a little while that should result in even more corners...
 
Ostatnia edycja:
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
Hull - Huddersfield | 01/04/2022 | 8:45 PM (CET)

Nie - no Gospodarze od początku lutego nie mogą wygrać na KC Stadium. Ba! Kibice Tygrysów nie będą wspominali najlepiej lutego i marca 2022r. - 5 spotkań i 5 porażek i tylko jedna strzelona bramka (w ostatniej kolejce - z Luton)...
To dla mnie oznacza jedno - huraganowe ataki od początku i idę w tym spotkaniu w rzuty rożne. Myślę, że najwyższa, zaprpponowana przez etoto, linia na cornery dla gospodarzy (na poziomie 5.5) powinna być dzisiaj pokryta (padnie over). I tak gram po cenie 2.40! (informacyjnie superbet ma over 4.5 cornerów Hull @ 1.75; ))
Huddersfield plasuje się na miejscu barażowym do awansu do Premier League na dzisiaj (na 4.) z 63 punktami zdobytymi w 39 meczach i od dwóch spotkań nie może wygrać na wyjazdach... Jeżeli chodzi o formę Gości pod kątem cornerów - to ta - jest w miarę stała od czterech spotkań - na wyjazdach kolejno pozwalali na zdobycie Przeciwnikom kolejno: 7 cornerów - Millwall, 6 cornerów - West Brom, 6 cornerów - Birmingham oraz.... 12 cornerów - Fulham! Dzisiaj mam nadzieję na podtrzymanie tego trendu i dopuszczenie Rywali do wykonywania co najmniej 6 rzutów rożnych. Lee Nicholls (golkeeper tej Ekipy) jest zapracowanym człowiekiem - trzecie miejsce w obronach, w Lidze, Huddersfield (130 obrony strzałów), z czego Nicholls sam zagrał 37 razy i ma 122! skuteczne obrony (jest samotnym liderem w tej statystyce). Dalej - Ekipa Huddersfield pozwalała mu na 156 interwencji (co daje ponad 4 strzały celne na bramkę/mecz). W tych meczach, w których wystąpił (37), zachował 15 czystych kont... Dzisiaj mam nadzieję, że Hull będzie zmotywowane, aby strzelić (nie mówię nawet o wygranej) co najmniej jedną bramkę Huddersfield i pewnie kilka interwencji Nichollsa zobaczymy. A jak zawodnicy Hull będą podrażnieni (będą musieli gonić wynik), to nawet lepiej dla betu. Podsumowując - mam nadzieję na szybki mecz i dużo rzutów rożnych (Hull w 19 meczach w Championship w obecnym sezonie na KCOM pokrywali co namniej 6 cornerów 10 razy) - i oby Hull nabiło dzisiaj co namniej 6!

Team Corners - Hull OVER 5.5 corners @ 2.40 | etoto
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Na stanowisku trenera Fulham Scotta Parkera zastąpił Marco Silva, który pozostawał bez pracy od czasu zwolnienia z Evertonu w grudniu 2019 roku. Ciężko powiedzieć czy to zmiana na lepsze, bo Silva ostatnie sukcesy odnosił w Olympiakosie pięć lat temu. Na razie ekipa z Londynu nie straciła żadnego ważnego gracza, za to pozyskała za 14mln euro z Liverpoolu prawoskrzydłowego Harryego Wilsona, który w zeszłym sezonie na wypożyczeniu w Cardiff zanotował 7 goli i 12 asyst, a na pozycję bramkarza ściągnięto z Tottenhamu za darmo Paulo Gazzanigę, który będzie rywalizował z Rodakiem. Widać, że nie było trzęsienia ziemi, najważniejsi zawodnicy, w tym Mitrovic zostali w klubie i dlatego długoterminowo gram na powrót Fulham do Premier League.

Fulham awansuje do Premier League @2,85 forbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1238
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Jest tu może jakiś lokalny kibic Nottingham Forrest lub Huddersfield? Potrzeba załatwić dwa bilety na finał baraży a z tego co widzę kluby wymagają historii biletowej dla danego konta której nie posiadam.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Coventry City - Rotherham United
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: STS
Analiza:
Dzisiaj nie będę wrzucał całej tabeli, bo mam małe problemy z kompem i nie jestem w stanie. Coventry zajmuje 22 miejsce w tabeli w strefie spadkowej ale ma o 3 spotkania mniej rozegrane od wszystkich innych zespołów ze względu na to, że ich boisko po spotkaniach w rugby było w fatalnym stanie i spotkania została przełożone na inny termin i powoli teraz będą to nadrabiać. U siebie zespół ten zanotował 2 zwycięstwa i 2 porażki. Rotherham z kolei zajmuje 12 miejsce w tabeli i na wyjazdach ma bilans 1 zwycięstwa, 3 remisów i 2 porażek.

Absencje w Coventry:
pomocnik i kapitan drużyny Kelly (bez występu w tym sezonie) i napastnicy Godden (12 wystpów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Walker (3 występy w tym sezonie)

Absencje w Rotherham:
obrońca Kioso (1 występ w tym sezonie), pomocnik Bola (2 występy w tym sezonie) i napastnik najlepszy strzelec w drużynie Ogbene (12 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) a pod znakiem zapytania stoją występy pomocników Wilesa (15 występów w tym sezonie), Rathbone (14 występów w tym sezonie) i Lindsay (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)

W normalnych okolicznościach raczej bym tutaj nie stawiał na gospodarzy i pewnie odpuściłbym ten mecz, bo nie mam zespołu Coventry za mocniejszego od ich dzisiejszego rywala ale pewne okoliczności sprawiają, że myślę, że warto dzisiaj pograć na zespół grający u siebie. Mianowicie piłkarze gości narzekają na urazy i przede wszystkim przemęczenie. Jest dziś kilka absencji po ich stronie, kilka znaków zapytania pod niektórymi nazwiskami i przede wszystkim jeszcze kilku graczy narzeka na zmęczenie. Coventry o 3 spotkania ma rozegrane mniej ze względu właśnie na sytuację z boiskiem o której wyżej pisałem i tam takiej sytuacji nie ma. Drużyna powinna dziś być lepiej przygotowana i zregenerowana i ja próbuję tutaj pograć na Coventry. Więcej o problemach po stronie drużyny Rotherham możecie poczytać tutaj pod tym linkiem:
https://www.yorkshirepost.co.uk/spo...-as-fatigue-catches-up-on-key-players-3892166

2-2
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Burnley - Rotherham
Typ 1 @ 1.48 // Fortuna

Zacząć trzeb od tego, że kursy lecą w dół i to bardzo wyraźnie. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ według mnie te spotkanie ma tylko jednego faworyta i oczywiście są nim gospodarze. Różnica klas jest bardzo wyraźna.

Burnley to lider ligi i na ten moment jeden z głównych faworytów do awansu. Wygrywają seriami swoje mecze (4 zwycięstwa i jedne remis). Chociaż warto jest wziąć pod uwagę, że nie zawsze wynik pokazuje tego co działo się na boisku, ponieważ w ostatnim starciu ograli Reading 2-1, a byli zespołem dużo mocniejszym, chociażby (71% posiadania piłki). Największy minus gospodarzy? Pomimo, że regularnie strzelają bramki, to nie zawsze strzelają sporo goli. Jednak mają w swoich szeregach kilku dosyć ciekawych piłkarzy, jak m.in. Tella, Rodriguez, Benson, czy też Brownhill.

Rotherham to ekipa, która w tym sezonie zdecydowanie słabiej sobie radzi (obecnie trzynaste miejsce). Do tego nastroje w tym zespole na pewno nie są najlepsze, bo w trzech ostatnich meczach ligowych nie zdobyli kompletu punktów: zremisowali z Coverty, a także przegrali kolejno z Hull oraz Cardiff. A są to zespoły z dolnej części tabeli!

Przyjezdni co trzeba dodać mają jedną z najsłabszych ofensyw w całej lidze. Również nie zachwycają swoją grę w obronie. Zaledwie raz udało się zachować czyste konto w pięciu ostatnich spotkaniach i to z Stoke (21 drużyna w lidze).

Reasumując, zdecydowanie więcej atutów jest po stronie gospodarze. Graja dużo lepiej, regularnie punktują i dodać trzeba własny obiekt. To sprawia, że każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dla mnie sporą niespodzianką.
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Blackburn Rovers FC - Huddersfield Town FC
Typ: 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotyka się tutaj wice lider tabeli z ostatnią drużyną (24 pozycja). Blackburn u siebie ma na koncie 7 zwycięstw i 2 porażki, natomiast goście na wyjeździe zanotowali 2 remisy i 5 porażek. Tutaj myślę, że niespodzianki nie będzie i gospodarze wygrają. Na papierze przed tym spotkaniem są zespołem zdecydowanie mocniejszym a do tego w Huddersfield dziś jest kilka ważnych absencji.

Absencje w Blackburn:
obrońcy Hedges (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Garrett (3 występy w tym sezonie) i Barnes (bez występu w tym sezonie) i pomocnik Phillips (6 występów w tym sezonie)

Absencje w Hudderfsfield:
obrońcy Turton (15 występów w tym sezonie), Nakayama (14 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Simpson i Pearson (obaj bez występu w tym sezonie) i pomocnicy Anjorin (8 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Hogg (6 występów w tym sezonie) i Jones (5 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)

Również w dzisiejszym spotkaniu gospodarze powinni być lepiej zregenerowani i wypoczęci, bo swój ostatni mecz grali o 1 dzień wcześniej od rywala (Blackburn grał 1 listopada z Coventry na wyjeździe a Huddersfield 2 listopada u siebie z Sunderlandem). Wydaje mi się, że tutaj niespodzianki nie będzie i 3 punkty zostaną w zespole gospodarzy.
1-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +160
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Sheffield Utd - Rotherham
Typ 1 @ 1.74 // STS

Spotkanie, które trzeba powiedzieć, że ma tylko jednego faworyta. Są nim gospodarze, którzy, jak zagrają na swoim poziomie to spokojnie powinni pewnie wywalczyć komplet punktów.

Ekipa Sheffield zaliczana jest do jednych z głównych faworytów do awansu, obecnie tracą tylko trzy punkty do lidera, zaś jeden rozegrany mają mecz mniej! Przyjezdni mają zaledwie dwa oczka przewagi nad strefą spadkową.

Kolejny atut za zespołem Sheffield to niewątpliwie obecna dyspozycja, ponieważ wygrali trzy ostatnie mecze. W tym rozbijając lidera ligi Burnley 5:2!! Przyjezdni natomiast w ostatnich pięciu potyczkach zanotowali cztery porażki i jeden remis!

Niewątpliwie trudno myśleć o wygraniu spotkania przez drużynę Rotherham, ponieważ w defensywie spisują się wręcz fatalnie. Tracą całą masę bramek, ale bierze się to z tego, że przede wszystkim popełniają proste błędy! Podczas tej rywalizacji nie raz będą wystawieni na próbę, bo gospodarze bardzo solidnie radzą sobie w ataku. A duet Ndiaye - McBurnie radzi sobie bardzo dobrze, bo strzelili do tej pory po dziewięć bramek!
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Sheffield Utd - Huddersfield
Typ 1 @ 1.42 // STS

Spotkanie drużyn, które sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Sheffield to zespół walczący o awans do najwyższej fazy grupowej. I od początku zmagań prezentują coraz lepszą dyspozycję, w pięciu ostatnich starciach zanotowali cztery wygrane i jedną porażkę.

Możliwości gospodarzy są zdecydowanie lepsze, a przede wszystkim w ofensywie, gdzie kreują sporo sytuacji bramkowych. Z przodu na pewno zabraknie Ndiaye. Jednak kadrowo na tle swoich przeciwników wyglądają bardzo dobrze, a szanse gry od początku mają McBurnie, Ahmedhodzić, czy Berge.

Trudno spodziewać się, żeby zespół Huddersfield znacząco zagroził gospodarzom. Owszem jeszcze przed przerwą na MŚ punktowali, ale jest to w dalszym ciągu zdecydowanie najsłabsza drużyna w lidze. Mają poważne problemy i to praktycznie w każdym elemencie. Wystarczy zobaczyć na ich ostatni mecz z Swansea. Owszem zdobyli jeden punkt, ale styl gry tego zespołu był bardzo słaby.

Zresztą, jak przez większość spotkań mieli ogromne problemy z utrzymaniem się przy piłce. Poza tym przez cały pojedynek mieli osiem sytuacji bramkowych, a ich rywale dwa razy więcej. A teraz przyjdzie im zagrać z bardziej wymagającym rywalem, gdzie o punkty będzie im niezwykle ciężko.

Co tutaj dużo mówić, jeśli ekipa Sheffield Utd myśli o awansie do najwyższej fazy rozgrywkowej w Anglii to takie mecze muszą wygrywać bez większych problemów.
 
Do góry Bottom