>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Championship - w sezonie 2019/2020 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brentford FC - Swansea City AFC
Typ: 2
Kurs: 5,49
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Tabela na początek:

Brentford u siebie ma bilans 6 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 5 zwycięstw, 5 remisów i 1 porażkę. Według mnie tutaj kursy są wystawione bardzo dziwnie przez buki. Spotykają się zespoły, które sąsiadują ze sobą w tabeli, mają po tyle samo punktów i do tego Swansea bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach a kursy wystawione tak jakby oba zespoły dzieliła zdecydowana różnica punktowa i odległość w ligowej tabeli. Początkowo myślałem, że wpływ na to może ma zła sytuacja kadrowa w ekipie gości ale sprawdziłem i nic takiego miejsca nie ma. Jak już wspomniałem o absencjach to wymienię je w obu ekipach:

Absencje w Brentford:
pomocnicy Canos (11 występów w tym sezonie) i Clarke (1 występ w tym sezonie) i napastnik Karelis (4 występy w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Janssona (21 występów w tym sezonie)

Absencje w Swansea: 
obrońca Rodon (13 występów w tym sezonie) i napastnik Garrick (4 występy w tym sezonie) pod znakiem zapytania stoją występy obrońców Wilmota (10 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Johna (1 występ w tym sezonie) i napastnika Surridge (18 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie)

Z pewnością przy takich kursach wystawionych przez buki wolę postawić na Swansea, które z pewnością nie jest tutaj bez szans. Kadrowo na papierze oba zespoły tak jak i pokazuje to tabela, zbliżone potencjałem do siebie a śmiałbym się nawet pokusić o napisanie, że dla mnie ciut mocniejszy wydaje się być zespół Swansea. Tym bardziej bardzo mnie tutaj te kursy dziwią. Owszem Brentford w ostatnich tygodniach w lepszej formie od rywala ale to się w każdej chwili może zmienić. Powtórzę jeszcze raz przy takich kursach wolę zdecydowanie pograć w stronę gości może nie za jakąś maksymalną stawkę ale już troszkę grubiej spróbujemy ;)
  3-1
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom