>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CEV Cup, Challenge Cup Mężczyzn 2017/2018

pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Typy i opinie dotyczące rozgrywek Pucharu CEV oraz Pucharu Challenge w siatkówce mężczyzn w sezonie 2017/2018.
Omonia - JW
1 +2,5seta @2,50⛔
JW zaczyna eliminacje do LM meczem w Nikozji. Kurs na JW wynosi 1,02 a czy ten mecz będzie aż tak do jednej bramki? Nie wydaje mi się bo JW ostatnio w dołku, teren w Nikozji będzie specyficzny. W dodatku w Nikozji jest choćby jeździec bez głowy Mory Siebie, który ma warunki do dobrej gry. Jest też dobry ruski rozgrywacz Bagrey który grał w dobrych klubach rosyjskich. Mają na przyjęciu Brazylijczyka i Portorykańczyka którzy zapewne nie są aż takimi leszczami żeby wszystko partolili. Jeden set po takim kursie warto zagrać. Wczoraj pewnie co niektórzy grający na -2,5 seta na Vakifbank przeżywali ciężkie chwile, taki to urok tych eliminacji. W Nikozji nie ma aż takich leszczy jakby to sugerowały wystawione kursy 8,00-1,02. JW nie jest w najlepszej formie, w Nikozji spodziewam się też ciężkiej hali i głośnych fanatycznych kibiców.
Jeszcze typy moim zdaniem z szansami na powodzenie:
1)Neftochimik - Friedrichfshafen
1 +2,5seta @1,55✅
2) Valepa - Ceske Budejovice
2 +1,5seta @2,00⛔
1) Bułgaria to ciężki teren, a w dodatku mistrz Bułgarii ma dobry skład z braćmi Bratoev oraz Salparovem na czele. Jest też ukraiński dobry atakujący Statsenko. Natomiast Niemcy moim zdaniem skład dużo słabszy niż rok temu, odszedł najlepszy zawodnik Finger którego ma zastąpić Bartek Bołądż. Myślę że jednego seta Bułgarzy ugrają spokojnie, nawet z szansami na cos więcej.
2) Tu idę w stronę Czechów, którzy zbudowali dobrą drużynę. Wzmocnili się najlepszym zawodnikiem poprzedniego sezonu atakującym Klestanem z Kladna oraz wzięli solidnego rozgrywającego Palguta. W lidze wygrywają wszystko po 3-0 jak na razie. Natomiast u Finów są znane nazwiska jak Esko, Kunnari czy Sivula ale ci zawodnicy to już raczej linia pochyla w dół. Myślę że Czesi ugrają conajmniej dwa sety.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Ach Volley Bled - Lokomotiv Nowosibirsk
(2,5 - 0) 1
1.80
Totolotek
18.00
Zespol ze Slowenii podejmnie targany sporym kryzysem zespol P. Konstatinowa. Sadze, ze gospodarze sa w stanie ugrac jedengo seta druzynie z Nowosibirska. Wiem i zdaje sobie sprawe z faktu, ze oba zespoly dzieli spora roznica. Druzyna Lokomotivu obecnie w Superlidze zajmuje 9 miejsce z bilansem 4 zwyciestw i 5 porazek. Gospodzarze sa liderem po 4 kolejkach z kompletem 12 pkt.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
To i ja dodam coś od siebie ...
Shakhtior Soligorsk - Sir Colussi Sicoma Perugia 1:3
poniżej 134,5
1,84 eFortuna
poniżej 131,5 2,38 eFortuna
set z największą liczbą punktów poniżej 46,5 2,14 1xbet
Oj coś mi się wydaje, że Fortuna nam troszkę zaspała. Poniżej 134,5 myślę, że Perugia nam pokryje spokojnie ten drugi na większe ryzyko.
Perugia to gracze światowej czołówki z Atanasijevicem, Zaytseve, Russelem, De Cecco czy Podrascaninem na czele.. Tam nie ma słabego punktu a już na pewno nie na mistrza Białorusi, którzy ten sezon nie zaczęli dobrze nawet u siebie w lidze... Na 8 spotkań mają już zanotowane 3 porażki.
Soligorsk miał już w poprzedniej rundzie problemy z pokonaniem....mistrza Izraela, przegrali na wyjeździe 2:3 i u siebie wygrali dopiero 3:0. Zawodnicy dla mnie No name...
Za to Perugia w lidze idzie póki co jak burza, 6 meczy - 6 zwycięstwo i tylko 1 set przegrany.
Myślę, że gładkie 3:0 nam się szykuje.
Ford Store Levoranta SASTAMALA - Jihostroj CESKE BUDEJOVICE 3:0
VaLePa
1,45 eFortuna

Ja mimo wszystko idę inaczej niż kolega wyżej, stawiam na wygraną gospodarzy. Forma niesamowita ...
28 zwycięstw z rzędu !
W poprzednim sezonie grali w pucharze Cev Cup i w 1/8 odpadli z Trentino ale na wyjeździe ugrali seta a u siebie naprawdę walczyli bardzo dobrze, dwa pierwsze sety przegrane na przewagi.. A nie ma co porównywać Trentino do Budejovic. Fakt Czeska siatkówka poszła lekki wzwyż i to cieszy ale myślę, że doświadczeni Finowie z Esko, Kunnari na czele wygrają u siebie i przystąpią do rewanżu z zaliczką.
Neftohimic 2010 BURGAS - VfB FRIEDRICHSHAFEN 1:3
Burgas +2,5 seta
1,60 eFortuna
powyżej 3,5 seta 1,70 forBet
Tutaj się w pełni zgadzam z kolegą wyżej pablo_89 ... Nic dodać nic ując. Bułgaria ciężki teren, mają zawodników dobrych a wydaje mi się, że drużyna niemiecka jest lekko przereklamowana...
Bez analizy:
Omonia NICOSIA - JASTRZEBSKI Wegiel 0:3
poniżej 136,5
1,80 Totolotek

Abiant GRONINGEN - Noliko MAASEIK 1:3
powyżej 3,5 seta
1,50 forBET

Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Spacer&#39;s TOULOUSE VB 3:0
Novi Sad +1,5 seta
1,54 eFortuna
Novi Sad 2,18 eFortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
johny35 194

johny35

Użytkownik
Omonia Nicosia to no name jeśli chodzi o zawodników
Sidibe z reprezentacji Francji to dla Ciebie noname? Wiem że jakimś wielkim zawodnikiem to on nie jest, ale mimo wszystko ogranie na arenie międzynarodowej ma.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś bez analizy, na szybko pare suchych typów.
Jihostroj CESKE BUDEJOVICE - Ford Store Levoranta SASTAMALA 2 1,80 3:1
Sir Colussi Sicoma Perugia - Shakhtior Soligorsk poniżej 130,5 1,70 3:0
Spacer&#39;s TOULOUSE VB - Vojvodina NS Seme NOVI SAD powyżej 173,5 1,51 3:1
eFortuna
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Faza grupowa Ligi Mistrzów w sezonie 2017/2018:
  • Grupa A: Cucine Lube Civitanova (Włochy), Knack Roeselare (Belgia), Sir Colussi Sicoma Perugia (Włochy), Fenerbahce SK Stambuł (Turcja)
  • Grupa B: Halkbank Ankara (Turcja), PAOK Saloniki (Grecja), VfB Friedrichschafen (Niemcy), Ford Store Levoranta Sastamala (Finlandia)
  • Grupa C: Chaumont VB 52 Haute Marne (Francja), Dynamo Moskwa (Rosja), PGE Skra Bełchatów (Polska), Lokomotiw Nowosybirsk (Rosja)
  • Grupa D: Zenit Kazań (Rosja), Berlin Recycling Volleys (Niemcy), Spacer&#39;s Toulouse VB (Francja), Jastrzębski Węgiel (Polska)
  • Grupa E: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polska), Trentino Diatec Volley (Włochy), Arkas Izmir (Turcja), Noliko Maaseik (Belgia)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Lousanne - Ploeisti
2 @1,50 fortuna
W Challenge Cup Rumuni jadą do Szwajcarii. Jedynie mogą to przegrać ješli wcześniej sprzedali ten mecz, co w rumuńskiej siatkówce się zdarza i kilka dni temu pisano o tym w sportowychfaktach. Rumuni mają dobrych zawodników w składzie, Licę i Barthę znamy z ubiegłego sezonu gdzie grali w Craiova i między innymi ograli Skrę. Jest też Holender Jorna na przyjęciu i weteran rumuńskiej siatki Olteanu który wiele lat pograł w Brazylii, Francji czy Włoszech i teraz będzie na pewno mocnym punktem tego zspołu. Natomiast Szwajcarzy w siatkę są ciency, jedyny znany siatkarz to Kvalen, który kilka lat temu był drugim rozgrywaczem w Olsztynie, natomiast teraz gra jako atakujący.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Valepa - Paok
2 @3,10
Jestem bardzo zaskoczony takim kursem na Greków. Dla mnie faworytem jest drużyna grecka. Widziałem tą Valepę w meczu z Ceskimi Budejovicami i moim zdaniem Paok powinien sobie z nimi poradzić. U Finów kilku już byłych reprezentantów jak Esko, Kunnari czy Sivula. Ale to nie już ten poziom tych zawodników co LA temu. Natomiast w Paoku belgijski rozgrywający (jedynka w kadrze Belgii) Valkiers, niegdyś gwiazda światowego volleya i wciąż solidny bombardier Wenezuelczyk Ernando Gomez czy Szafranovicz na przyjęciu. No i kilku solidnych Greków. W tym meczu moim zdaniem należy grać tylko w stronę Greków, kurs na +1,5 seta na Paok też dobry.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Valepa - Paok
2 @3,10
Jestem bardzo zaskoczony takim kursem na Greków. Dla mnie faworytem jest drużyna grecka. Widziałem tą Valepę w meczu z Ceskimi Budejovicami i moim zdaniem Paok powinien sobie z nimi poradzić. U Finów kilku już byłych reprezentantów jak Esko, Kunnari czy Sivula. Ale to nie już ten poziom tych zawodników co LA temu. Natomiast w Paoku belgijski rozgrywający (jedynka w kadrze Belgii) Valkiers, niegdyś gwiazda światowego volleya i wciąż solidny bombardier Wenezuelczyk Ernando Gomez czy Szafranovicz na przyjęciu. No i kilku solidnych Greków. W tym meczu moim zdaniem należy grać tylko w stronę Greków, kurs na +1,5 seta na Paok też dobry.
Troszeczkę przeceniasz PAOK a nie doceniasz Finów (oczywiście moim zdaniem).
Kurs na gospodarza strasznie niski i dlatego nie wchodzę w to spotkanie ale z drugiej strony nie gram nic w stronę gości bo mnie nie przekonują ... Oczywiście seta mogą ugrać ale meczu moim zdaniem nie wygrają, mimo wszystko powodzenia
 
U 2,1K

uiopek

Użytkownik
Macie jakies pomysly dlaczego takie spadki na JSW? Jakies absencje w SCC? Wg mnie jutro Berlin &quot;tanio skory nie sprzeda&quot;, a kursy na nich caly czas ida w gore.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Macie jakies pomysly dlaczego takie spadki na JSW? Jakies absencje w SCC? Wg mnie jutro Berlin &quot;tanio skory nie sprzeda&quot;, a kursy na nich caly czas ida w gore.
Niby nie ma absencji w składzie. Na Berlin można grać, to jest drużyna która w rozgrywkach europejskich gra bardzo dobrze.
Bez szaleństw Berlin +1,5 seta @2,30
Myślę że też na Kazań można dawać że będzie 3-0 @1,65. Tuluza to całkiem inna drużyna, tam chyba wszyscy odeszli z zeszłego sezonu. W lidze mają fatalny bilans 1-8, w pucharze Francji przegrali i odpadli z trzecioligowcem Martigues. Zatem powinno pójść do zera, albo jakiś wysoki minus pkt dla Zenitu.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
No nie dzieje się najlepiej w ekipie z Berlina. I pewnie niebawem wróci... Serniotti. Mimo ze w miarę wygrywają to tak: odpadli z pucharu Niemiec po porażce 2-3 z przeciętna ekipą Hersching. W lidze bilans 4-2. Niby nie wygląda to źle ale powinni mieć minimum 5-1 a nawet 6-0 bo z Friedrifschafen jeszcze nie grali(Jedynie o superpuchar a tam dostali 3-1). Tutaj ktoś przetłumaczył artykuł z niemieckiej gazety: 937296639714385920. I ogolnie widać w ich spotkaniu brak tej jakości która była rok temu mimo ,że skład mają solidny. Jastrzebie natomiast od 2 seta z Katowicami pokazało się z dobrej strony. Widać było niezłą dynamike, pewność siebie i przede wszystkim agresje w ich grze. Także myślę ,że jutro JW wygra za 3pkt.
 
A 32,8K

ar0nek

Użytkownik
Niby nie ma absencji w składzie. Na Berlin można grać, to jest drużyna która w rozgrywkach europejskich gra bardzo dobrze.
Bez szaleństw Berlin +1,5 seta @2,30
Myślę że też na Kazań można dawać że będzie 3-0 @1,65. Tuluza to całkiem inna drużyna, tam chyba wszyscy odeszli z zeszłego sezonu. W lidze mają fatalny bilans 1-8, w pucharze Francji przegrali i odpadli z trzecioligowcem Martigues. Zatem powinno pójść do zera, albo jakiś wysoki minus pkt dla Zenitu.
Z tym Zenitem to ciekawa sprawa, nie widze w składach jutrzejszych m.in. Leona i Michaiłova
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
No jutro nie zagrają. Zenit miał w weekend finał pucharu Rosji. Najpierw w sobote 3-1 z Novosibirskiem a w niedziele z Kemerovem. Leon i Michailov niesamowicie tam byli eksploatowani. Tolouse w lidze spisuje się fatalnie okupują ostatnie miejsce. A Zenit lada chwila ma KMŚ na których im zależy. Alekno też mówił w którymś z ostatnich wywiadów(chyba po finale pucharu) ,że grają głównie jedną szóstką i mimo ,że to dopiero sezon się rozkręca to zawodnicy już są mocno wyeksploatowani. Także rywal nie jest zbyt wymagający jutro to pewnie postanowił Leona i Michaiłova zostawić w domu. Jest Anderson, solidny Yudin, Butko na sypie, Werbow na libero. To powinno wystarczyć żeby wygrać za 3pkt. A nawet jeśli jakieś pkt zgubią to z Berlinem czy Jastrzebiem raczej sobie poradzą. Chociaz nie wydaję mi się ,żeby jakieś punkty jutro stracili
 
Do góry Bottom