>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cash-out

K 0

konradg

Użytkownik
Witam,
kiedy bukmacherzy zaczynają składać oferty Cash-Out? Wiem, że nie ma na to reguły, ale z własnego doświadczenia co możecie napisać? Jestem laikiem, stąd to pytanie.

Przykład: 20 meczów ogólnie; 13 wygranych jak dotąd; łączna pula 120k; stawka 2zł.; pozostałe mecze z kursem mniejszym, czyli dla drużyny ''mocniejszej''

Czy bukmacher zacznie oferować coś już od 13 albo nawet od 10 czy dopiero np. od 15/16? Czy może w ogóle? Ktoś kiedyś wspominał, że niektórzy mają jakieś limity, że jak duży kurs to nie ma takiej opcji. STS z tego co wiem nie ma limitów.

Jeśli byście mieli obstawiać mecze bez remisów co byście obstawiali? NHL? Chodzi mi tylko o 1 albo 2.
 
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Nie dostaniesz cashoutu bo masz kosmiczny kurs, a w takich przypadkach to grasz do oporu - albo wszystko albo nic
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli przekroczyłeś 2280 zł z ew. wygranej na kuponie to z dużym prawdopodobieństwem nie otrzymasz propozycji cash out (chociaż to też zależy od buka; Fortuna na pewno tak ma).

Rozwiązaniem jest kontra, czyli granie na przeciwstawne zdarzenia pozostałych spotkań. Jak pokażesz kupon to może coś doradzimy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 94K

michalkin

Użytkownik
Jeśli przekroczyłeś 2280 zł z ew. wygranej na kuponie to z dużym prawdopodobieństwem nie otrzymasz propozycji cash out (chociaż to też zależy od buka; Fortuna na pewno tak ma).

Rozwiązaniem jest kontra, czyli granie na przeciwstawne zdarzenia pozostałych spotkań. Jak pokażesz kupon to może coś doradzimy.
Betclic oferuje cash dużo powyżej magicznej bariery 2280.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

konradg

Użytkownik
Polecam tenis. Tam nie ma remisów :D
Dziękuję za odpowiedź.
Wiadomo, ale chodzi mi o 3 drogowe. Jeśli mielibyście grać to co byście wybrali? NHL, piłka itd. itd.?
Chodzi mi tylko o 1 albo 2, żeby nie obstawiać remisów.

Jeśli przekroczyłeś 2280 zł z ew. wygranej na kuponie to z dużym prawdopodobieństwem nie otrzymasz propozycji cash out (chociaż to też zależy od buka; Fortuna na pewno tak ma).

Rozwiązaniem jest kontra, czyli granie na przeciwstawne zdarzenia pozostałych spotkań. Jak pokażesz kupon to może coś doradzimy.
Dziękuję za odpowiedź.
Podesłałby Pan jakiś poradnik do tych kontr lub chociaż opowiedział jak to działa? Zaznaczam, że gry live odpadają.

Betclic oferuje cash dużo powyżej magicznej bariery 2280.
Dziękuję za odpowiedź.
Jaka to bariera na Betclic?
 
Ostatnia edycja:
M 94K

michalkin

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedź.
Wiadomo, ale chodzi mi o 3 drogowe. Jeśli mielibyście grać to co byście wybrali? NHL, piłka itd. itd.?
Chodzi mi tylko o 1 albo 2, żeby nie obstawiać remisów.



Dziękuję za odpowiedź.



Podesłałby Pan jakiś poradnik do tych kontr lub chociaż opowiedział jak to działa? Zaznaczam, że gry live odpadają.


Dziękuję za odpowiedź.
Jaka to bariera jeśli można wiedzieć?
Na niektórych grupach widziałem kupony z cashem ponad 6k.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

konradg

Użytkownik
Na niektórych grupach widziałem kupony z cashem ponad 6k.
Dziękuję za odpowiedź.
Jak na złość wciąż mało, znajdziemy buka z 10-20k Cash-Outem?
Choć też zastanawiające jaką miał pulę główną skoro dostał 6k i ile meczów do końca.
Prosiłbym kogoś o informacje, który buk oferuje największe Cash-Outy i jaka jest maksymalna pula główna.
 
Ostatnia edycja:
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Jak na złość wciąż mało, znajdziemy buka z 10-20k Cash-Outem?
Choć też zastanawiające jaką miał pulę główną skoro dostał 6k i ile meczów do końca.
Prosiłbym kogoś o informacje, który buk oferuje największe Cash-Outy i jaka jest maksymalna pula główna.
Mało ci 6 tysięcy taśmowcu ?:eek::) nie wiem jak można sie jarać taśmami i szukać casha 10 tysiecy... nie lepiej już system grać jak już bawi cie granie dla emocji , tam można kleić systemy na 600k:sneaky:
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
A propo 600k... Fortuna nie będzie mieć problemów żeby komuś takiej sumy wypłacić?
Nie, nie powinno być żadnego problemu a już na pewno nie jeśli chodzi o przygotowanie środków dla gracza. Słyszałem, że zdarzają się przypadki, że zanim dany Bukmacher wypłaci dużą kwotę, to najpierw weryfikuje pochodzenie środków jakie zostały przesłane na depozyt. Ale zdaje się, że Fortuna rzadko stosuje taki myk.

Odpowiadając na pytanie wyżej dotyczące kontr. Polega to na tym, że jeśli został Ci na kuponie np. już tylko jeden mecz i postawiłeś na zwycięstwo gospodarzy po kursie 1.30 i masz do wygrania w sumie 2000 zł, to żeby mieć pewność jakiejkolwiek wygranej możesz postawić osobny kupon na przeciwstawne zdarzenie - X2, po odpowiednio wysokiej stawce (w zależności od kursu i od tego ile chciałbyś wygrać). W ten sposób zmniejszać swoją potencjalną czystą wygraną, ale uprawdopodabniasz jakikolwiek (w dalszym ciągu niemały) zysk i ze spokojem już czekasz na rozstrzygnięcie zdarzenia.
 
Do góry Bottom