>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Cash Out

P 0

pablos1025

Użytkownik
Cześć.
Mam pytanie, jak wygląda sprawa zamknięcia kuponu jeśli został on zawarty u punkcie naziemnym? Można to sprawdzić na stronie fortuny czy trzeba koniecznie udać się do punktu?
 
T 381

Tesla369

Użytkownik
I jak dowiedziałeś się coś, bo w sumie ciekawe pytanie, a 10 dni już minęło więc może coś wiesz na ten temat. Ja niestety nie wiem, ale sądzę, że skoro w punkcie naziemnym zawierał Pan zakład to tylko w punkcie naziemnym będzie można taki zakład zamknąć.
 
P 0

pablos1025

Użytkownik
I jak dowiedziałeś się coś, bo w sumie ciekawe pytanie, a 10 dni już minęło więc może coś wiesz na ten temat. Ja niestety nie wiem, ale sądzę, że skoro w punkcie naziemnym zawierał Pan zakład to tylko w punkcie naziemnym będzie można taki zakład zamknąć.
Pani w punkcie powiedziała, że jeśli zawarło się zakład w punkcie to tylko i wyłącznie w punkcie można zamknąć.
Niestety w praktyce nie jest dane mi tego ,,sprawdzić" gdyż wielokrotnie miałem kupon rozłożony na parę dni i przychodząc do punktu jeszcze nigdy nie miałem możliwości go zamknąć, nigdy nie pojawiła się opcja cash out.
 
Do góry Bottom