>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Campobet, betmasterlive, ggbestbet.net

va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Witam, jakieś opinie na temat 3 powyższych bukmacherów? Działają bez zmiany DNS i tak dalej, ale czy są problemy z wypłatami itp.?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Betmasterlive - początkowo odrzucali mi wypłaty i na live supporcie dopiero po dwóch dniach byli mi w stanie dać odpowiedź, że muszę się zweryfikować. Oprócz dowodu dodatkowo zdjęcie z dokumentem z czatem z supportu w tle :D. Sama weryfikacja zajęła im tydzień, ale jak już potwierdzili to wypłacili bez problemu.

ggbestbet.net - to GGBet. Ja bym uważał, mają niezbyt pochlebne opinie na askgamblers/trustpilot. Pamiętam, że poczytałem o nich jak już zacząłem grać i trochę obawiałem się czy wypłacą, ostatecznie wypłacili. O dziwo wszystko poszło sprawnie, weryfikacja załatwiona w ciągu 3 godzin (klasycznie dokumenty, selfie z dokumentami), wypłaty również w ciągu jednego dnia. Może nie są tacy źli w rzeczywistości, ale opinie odstraszają.

Campobet to typowy klon rabony. Akurat na Campobet nie grałem, ale grałem na 3 bukach z identycznym softem włącznie z Raboną i na wszystkich musiałem czekać na wypłatę około 2 tygodnie. Nie mówię, że tutaj tak jest, ale jest duża szansa, że jest podobnie.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
ggbestbet.net
Przestrzegam przed tym bukiem ładną sumka się tam udało wygrać ale nie wypłacili co prawda depozyt przynajmniej wrócili
 
Otrzymane punkty reputacji: +158
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie miał ktoś problem z wypłatą w campobet? Wysyłam im dokumenty i cały czas coś nie tak. Można gdzieś skargę napisać co ten buk odpierdala jakieś rady?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Panowie miał ktoś problem z wypłatą w campobet? Wysyłam im dokumenty i cały czas coś nie tak. Można gdzieś skargę napisać co ten buk odpierdala jakieś rady?
Dziwne u mnie wszystkie wypłaty przechodziły bez weryfikacji. Nie tylko w Campobet ale w każdym buku z tym softem.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Panowie miał ktoś problem z wypłatą w campobet? Wysyłam im dokumenty i cały czas coś nie tak. Można gdzieś skargę napisać co ten buk odwalają jakieś rady?
Możesz złożyć skargę na askgamblers (w google wpisz campobet askgamblers, przewiń stronę aksgamblers na dół i masz tam "submit complaint" czyli dodaj skargę).

Możesz też napisać tutaj co jest nie tak i być może Tobie pomogę, bo miałem weryfikację w niemal każdym buku z tym softem (jak się zapytasz na czacie o weryfikację to dostaniesz odpowiedź, że nie ma takiej potrzeby i jest to decyzja działu finansowego... przynajmniej kiedyś takie odpowiedzi dostawałem na pytania o weryfikację). Ja "mam pecha" i jak na studiach wszyscy zdawali to ja oblewałem a potem durne pytania od kolegów i koleżanek, dlaczego nie zdałem... nie zdałem, bo akurat na mnie wypadło xD także może Tobie pomogę jak bardziej szczegółowo opiszesz swoją sytuację.

Czy odrzucają Twoje dokumenty czy każą dosyłać nowe?
 
Do góry Bottom