>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bwin kasacja konta/brak mozliwosci wyplaty

E 0

emes416

Użytkownik
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał styczność z Ecogra w 2015/2016, czytałem na forum ale nie wiem jak to jest teraz w moim przypadku i w dzisiejszych czasach. Skonfiskowali moje środki pieniężne bez możliwości wypłaty, wysłałem zażalenie do tejże instytucji i jestem ciekaw czy są w stanie coś z tym zrobić, proszę o wypowiedzi.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Czytałem przypadek na forum (posty pisane ok. pół roku temu, nawet ponad) że ktoś korzystał z Ecogry i pomogli. Warto próbować.
Może określ dokładniej w czym problem (z jakiego powodu konfiskata) i może ktoś będzie w stanie pomóc.
 
E 0

emes416

Użytkownik
konfiskata z powodu oszustwa/podejrzenia o oszustwo (0 argumentów) problem rozwiązany, nie wiem która firma pomogła ale pomogła, także jeżeli jest próba wyłudzenia pieniędzy przez buka to się nie cackać tylko do razu reagować.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
A może konkretniej sformułować stawiany Tobie zarzut? W sensie chodzi o multikonto, ustawianie meczy, jakieś inne przekręty czy jak? Pytam z ciekawości.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Aha, no to bardzo dziwna sytuacja. Ważne że wszystko się pomyślnie skończyło ????
 
M 0

matek90

Użytkownik
Witam, mam podobną sytuację. Zamknęli mi konto, kazali zrobić dodatkową weryfikację czyli zdjęcie dowodu przy twarzy, wyciąg z konta itd. Wysłałem, po czym otrzymałem informację że zamknęli mi konto i zarekwirowali środki. Możesz napisać ile czekałeś na odpowiedź z ecogry i do jakich innych instytuacji jeszcze pisałeś oraz po jakim czasie od tego momentu otrzymałeś środki?
 
Do góry Bottom