>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bwin blokada konta

niedziela1989 0

niedziela1989

Użytkownik
Witam, Zablokowalem sobie kiedys dawno konto na bwin, niestety nie pamietam nawet na ile i czy jeden czy dwa razy bo było to bardzo dawno temu, dzisaj postawnowiłemwplacic pewna sumke na bwin, a o starym koncie zapomnialem myslalem ze zostalo usuniete, w rejestracji wyszło ze maja w bazie danych moje dane, konto nadal jest zablokowane co zrobic aby je usuneli ? jak załozyc nowe konto ? jak odblokowac stare POMÓŻCIE:spokodfhgfh:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
macie moze jakis kontakt z tym Supportem.
Dzisiaj nie pracuje, jestem na forum prywantnie ???? ;)
Napisz do: [email protected]
Podaj wszystkie dane: imię, nazwisko, adres jaki podałeś, datę urodzenia.
Powiedz, że zapomniałeś loginu i hasła. Pomogą. Ale teraz są Święta to pewnie nie szybko...
Pozdr.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
jak juz wyslalem wiadomosc do nich to jak dlugo moge czekac na odblokowanie konta??
Trudno powiedzieć... bwin raczej słynie z tego, że odpisują powolnie. Zwłaszcza jak teraz jest okres między Świętami a Nowym Rokiem.
Czekaj cierpliwie. Jak nic do końca roku nie dostaniesz wyślij jeszcze raz.
 
R 0

ruchman

Użytkownik
Panowie jak u nich stoi sprawa z weryfikacja danych np. po zablokowaniu konta albo pierwszej wyplacie? Kiedys gralem u nich ale nie prosili mnie o weryfikacje.

Pytanie moje dotyczy tego czy przy weryfikacji chca dodatkowe dokumenty? Czyli skan drugiego dokumentu i rachunku z adresem. Czy kiedykolwiek o cos takiego prosili? Czy mial ktos taka sytuacje? Bo np. w bah nigdy sie z tym nie spotkalem (a ne jedno konto zalozylem).
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
to się nie chwal że założyłeś kilka kont, potem przez takie osoby są problemy i konta normalnym ludziom blokują, powoli przestaje się dziwić bukom pewnie na ich miejscu robił bym to samo, blokada i dogłębna weryfikacja,
 
Do góry Bottom