>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Buzz wysokie stawki, zycie z bukmacherki TENIS

buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Witam wszystkich.
Wracam po bardzo dlugiej przerwie. Ostatni miesiac byl dla mnie najlepszym miesiacem w zyciu. Nie zamierzam sie chwalic ile lacznie wygralem. Budzet, ktory przeznaczam na gre tj. 20 000PLN.
Niedawno rzucilem prace, skupiam sie juz wylacznie na czerpaniu zyskow z bukmacherki.
Typuje glownie tenisa, od wielu lat. Raz na jakis czas pojawia sie rowniez typy z koszykowki, rzadko siatkowka.
Wielu ludzi zastanawia sie, czy zycie na dobrym poziomie z bukmacherki jest mozliwe. Moim zdaniem jak najbardziej tak, zamierzam to z reszta udowodnic ;).
Pierwszy kupon juz dzisiaj wieczorem,
Pozdrawiam,
Buzz
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
19:15 Hapoel Jerusalem - Ratiopharm ULM @1.40
19:00 Asseco Prokom Gdynia - Wilki Morskie Szczecin @1.95
Stawka: 1567PLN
EWK: 4.277,91PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 99

domcab

Użytkownik
A ja mam pytanie natury technicznej ???? Czy wyplacasz takie duze kwoty (1,000zl i wyzej) z buka? W jaki sposob?

Pozdrawiam i gratuluje wygranych ????
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik

Stawka: 8.400PLN
EWK: 25.578PLN
Przepraszam, ze tak pozno kolejny kupon, ale nie mialem wczesniej czasu. Wrzucam mimo wszystjko zdjecie, poniewaz zamierzam wrzucac tutaj wszystko, co gram ;)
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
P.S Planuje niedlugo stworzyc konkurs typerski dla wszystkich uzytkownikow forum. Dziedziny, ktore bedzie mozna obstawiac to tenis oraz koszykowka. Pula nagrod 400zl do podzialu z mojej kieszeni. Wiecej info wkrotce.
 
Do góry Bottom