>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher

P 48,7K

person100

Użytkownik
Czesc, poszukuje bukmachera, ktory sprawdza tylko i wylacznie skan dowodu, wiadomo jestem niepelnoletni i chce sobie pograc, dowod mi dal wujek, ale konta w banku nie ma, wiec lipa, moze ktos cos polecic na wlasnym przykladzie? wiadomo, cos oprocz baha :grin:
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jeśli już koniecznie chcesz grać na wujka to musi on mieć konto bankowe. Inaczej nie będzie możliwości wypłaty.
 
P 48,7K

person100

Użytkownik
Jeśli już koniecznie chcesz grać na wujka to musi on mieć konto bankowe. Inaczej nie będzie możliwości wypłaty.
no tak nie do konca, na bahu wyplacalem przez 3 lata na zmyslone dane tzn, imie tylko zmyslone, prosze nie mowcie zebym nie gral, ani o tym, ze musi miec cos tam, abym ja mogl miec cos tam, czy jest bukmacher, ktory na 95% mnie nie sprawdzi pod wzgledem jakies rachunku za cos? :grin:
 
U 0

usiu18

Użytkownik
Z tego co pamiętam to bet365 przeprowadza tylko weryfikacje przez telefon.
Jak zadzwonią podasz poprostu wszystkie dane z dowodu wujka i mozesz grac, ale wypłaty na moneybookers
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
cubsonart: dziwne, bo mój znajomy ma 17 lat i w STSie (czy tam innym buku naziemnym) wisi Jego kupon z wygraną 6 tyś. Na całą &quot;wieś&quot; się chwalił z wygranej, którą btw. musiał odebrać jego tata - musiał się zdziwić ????
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Gratuluję znajomemu. Ładna taśma, która wejdze raz w życiu.
Koleś chce się brać za bukmacherkę w necie na fałszywe dane - nawet nie mam ochoty komentować.
Polecam Coral do takich &quot;przekrętów&quot;.
edit. co prawda to moje kupony nie wiszą w żadnym naziemnym buku, online też nie, ale jednak trochę wypłat już dokonałem z buków i podejrzewam że suma kilkakrotnie przerasta 6 tyś polski złotych. bez odbioru.
 
Do góry Bottom