>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher pod typy liniowe z koszykówki

Santos_ 71

Santos_

Użytkownik
Cześć wszystkim, którzy to przeczytają.
(1. część) Mam pytanie do osób, które okupują live’a na koszykówce, dokładnie chodzi mi tutaj o ofertę under/over w danej kwarcie. Aktualnie posiadam ponad 10 kont u ruskich, i jak dla mnie jest to najlepsza firma pod względem tych rynków i generowania pokaźnych zysków, przez dobór odpowiednich linii, natomiast ostatni czasy musze zbastować, bo w przeciągu 2 tygodni limity stawek z kilku tysięcy, osiągnęły pułapy 500/700zł na konto, tak więc jeszcze nie ma najgorzej, biorąc pod uwagę fakt, że zdążę zagrać typ na kilku kontach, natomiast bukmacherka nauczyła mnie myśleć do przodu, tak więc już sięgam po radę.
Co prawda znam każdą firmę i mniej więcej orientuje się jak to wygląda, ale nie jestem nieomylny i być może akurat coś mnie ominęło, i występują gdzieś podobne rynki co u całej holdingowej ruskiej rodziny. Zaskoczyło mnie to, że po po blisko 6 miesięcach gry i zarobku mniej więcej 10/15 tys. miesięcznie zaczęto mnie limitować. Jak to oni mają w zwyczaju, oczywiście limity na każde konto.

(2. część) Nie znalazłem tutaj tematu związanego z prowadzeniem własnego tematu z typami live, tak więc pisze tutaj, a w przyszłości na pewno będę chciał stworzyć własny temat, niekoniecznie związany z typowaniem, ale bardziej podejść do niego od strony merytorycznej, czyli pokazaniu jak działa mój program bazujący i pokazujący odchylenia i linie na dane kwarty. Niektóre firmy wystawiając bazowe linie na kwarty mają je wyższe/niższe niekiedy i o 3,4 punkty od firm względem których linie są porównywane, a ile już było takich sytuacji, że akurat kosza zabrakło, albo rzucili o jeden punkt za dużo, i w może dwóch firmach ten przypadek jest permanentny. Jedna firma wystawiając swoje linie opiera je na statystyce przedmeczowej, a jeszcze inna na statystykach opartych o zdarzenia aktualne, czyli co się dzieje obecnie na parkiecie. I właśnie przeciwko tym firmom między innymi się gra, a ruskie buki są na tyle rewelacyjne, że można żąglować w obie strony, ale w 80% są to undery. Mecze są oparte o informacje od brokera, o czym na pewno powiem, i wrócę do tematu. Myślę, że warto będzie podzielić się czymś co osiąga blisko 73% eff. i olbrzymi yield.
Dzisiaj udaje mi się zagrać trzy mecze w południe i finalnie na tylu typach się dzisiaj skończyło. Załączam screeny, aby można było się z nimi zaznajomić. Są dość egzotyczne, i na pewno nie są to mecze przystosowane pod oglądanie, lecz stricte pod zarobek.

Ok, starczy tych dygresji, jeśli macie bukmacherów zbliżonych liniami do tych ruskich, to piszcie w komentarzach!
Pozdrawiam
 

Załączniki

Santos_ 71

Santos_

Użytkownik
Witam wszystkich.
Kończymy okres grania moim nowym sposobem kwartalnym, gdzie gram same 2q.
Te metodę grałem od września do października.
Kwota jaką zarobiłem = 70 tysięcy
Skuteczność dobiła do 75%.
Przeplatałem granie płaską stawką z progresją, i śmiało stwierdzam jedno -przy tym sposobie warto zainwestować więcej, i pochylić się nad progresywnym graniem, bo na przełomie tych dwóch miesięcy i dziesiątek typów jakie zagrałem, tylko dwukrotnie zdarzyło się tak, aby dwa razy podrząd nie weszły typy. Ale nie ma co się podpalać, i chłodna głowa to podstawa!

Co do mojego pierwszego posta to konkretnej odpowiedzi od nikogo nie dostałem, na szczęście prowadziłem sobie z tym problemem i dysponuje trzema firmami, gdzie kosza gra się najlepiej.
Porównując pierwszą metodę, do obecnej - to tak jakbym nic nie porównywał, a kwota 70k w dwa miesiące mówi sama za siebie. Co ciekawe, ruskie, bo między innymi tam gram, zakładają maksymalne stawki na popularne ligi kosza i te neutralne od 1000-50000. Ogromne są tam odchylenia i tak naprawdę grając za czterocyfrówki, dla bukmachera jesteście tak jakbyście grali za najniższy ich limit, a co za tym idzie - nie jesteście w żaden sposób na celowniku.
Chciałem zamieścić ten post, w tym temacie, aby mieć w przyszłości pogląd jak to szło w ubiegłych miesiącach.
O metodzie więcej wkrótce.
Btw. Specjalnie pod to założyłem revoluta, którego użytkuje od września i sprawdza się wyśmienicie. Polecam wszystkim, którzy operują na linii ruski-jeton-revo.
 
Ostatnia edycja:
M 94K

michalkin

Użytkownik
Witam wszystkich.
Kończymy okres grania moim nowym sposobem kwartalnym, gdzie gram same 2q.
Te metodę grałem od września do października.
Kwota jaką zarobiłem = 70 tysięcy
Skuteczność dobiła do 75%.
Przeplatałem granie płaską stawką z progresją, i śmiało stwierdzam jedno -przy tym sposobie warto zainwestować więcej, i pochylić się nad progresywnym graniem, bo na przełomie tych dwóch miesięcy i dziesiątek typów jakie zagrałem, tylko dwukrotnie zdarzyło się tak, aby dwa razy podrząd nie weszły typy. Ale nie ma co się podpalać, i chłodna głowa to podstawa!

Co do mojego pierwszego posta to konkretnej odpowiedzi od nikogo nie dostałem, na szczęście prowadziłem sobie z tym problemem i dysponuje trzema firmami, gdzie kosza gra się najlepiej.
Porównując pierwszą metodę, do obecnej - to tak jakbym nic nie porównywał, a kwota 70k w dwa miesiące mówi sama za siebie. Co ciekawe, ruskie, bo między innymi tam gram, zakładają maksymalne stawki na popularne ligi kosza i te neutralne od 1000-50000. Ogromne są tam odchylenia i tak naprawdę grając za czterocyfrówki, dla bukmachera jesteście tak jakbyście grali za najniższy ich limit, a co za tym idzie - nie jesteście w żaden sposób na celowniku.
Chciałem zamieścić ten post, w tym temacie, aby mieć w przyszłości pogląd jak to szło w ubiegłych miesiącach.
O metodzie więcej wkrótce.
Btw. Specjalnie pod to założyłem revoluta, którego użytkuje od września i sprawdza się wyśmienicie. Polecam wszystkim, którzy operują na linii ruski-jeton-revo.
Pokaż załącznik 12796 Pokaż załącznik 12797
Stary, szanuje za to jakieś saldo zrobiłeś w 2 miechy. Chciałbym kiedyś moc się pochwalić czymś podobnym. Gratki!
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
To ja tylko przypomne, ze Revo jest zwyklym bankiem jak PKO, ING itp wiec nie zdziw sie, jak ktos sie zaraz zainteresuje tymi wplatami na konto.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Raczej nikt normalny nie uwierzy w te wszystkie bajki ktore gosc tu opowiada. Wiadomym jest, ze chodzi mu o to zeby ktos sie odezwal na priv i on wtedy sprzeda mu swoj superhiper system na zarabiane. To miales juz z nim doczynienia? Jak masz jakies dowody to warto go Adminom zglosic. I tego typa co skomentowal rowniez.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Raczej nikt normalny nie uwierzy w te wszystkie bajki ktore gosc tu opowiada. Wiadomym jest, ze chodzi mu o to zeby ktos sie odezwal na priv i on wtedy sprzeda mu swoj superhiper system na zarabiane. To miales juz z nim doczynienia? Jak masz jakies dowody to warto go Adminom zglosic. I tego typa co skomentowal rowniez.
Niestety oprócz analizy typów gracza w dziale: kupony, kupony ze statystykami lub dziale live NIE MA ŻADNEJ możliwości sprawdzenia wiarygodności typera więc jak już pisałem wielokrotnie wcześniej: każdy na forum co się chwali jak to zarabia po 70 000zł ma dla mnie mniejszą wiarygodność niż ktoś kto prowadzi temat i ma nawet mały yield lub jest nawet na minusie lub po prostu samemu można go sprawdzić (jak podaje typy w dziale kupony - bez statystyk). Tobie akurat wierzę ale oczywiście nie ma pewności.

Co do autora wątku może to być prawda lub nie. Nie ustalimy tego.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Niestety oprócz analizy typów gracza w dziale: kupony, kupony ze statystykami lub dziale live NIE MA ŻADNEJ możliwości sprawdzenia wiarygodności typera więc jak już pisałem wielokrotnie wcześniej: każdy na forum co się chwali jak to zarabia po 70 000zł ma dla mnie mniejszą wiarygodność niż ktoś kto prowadzi temat i ma nawet mały yield lub jest nawet na minusie lub po prostu samemu można go sprawdzić (jak podaje typy w dziale kupony - bez statystyk). Tobie akurat wierzę ale oczywiście nie ma pewności.

Co do autora wątku może to być prawda lub nie. Nie ustalimy tego.
Nie no, skoro ktos rzucil oskarzenie to moze juz otrzymal propozycje o wspolpracy badz cos podobnego😁 Kazdy kto ma troche oleju w glowie odrazu zobaczy o co tu chodzi. Autor zarzucil sieci i czeka, az cos zlowi na priv😁
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie no, skoro ktos rzucil oskarzenie to moze juz otrzymal propozycje o wspolpracy badz cos podobnego😁 Kazdy kto ma troche oleju w glowie odrazu zobaczy o co tu chodzi. Autor zarzucil sieci i czeka, az cos zlowi na priv😁
Lolka akurat bym nie brał zbyt poważnie.. ;) Co do typów płatnych pisałem już o tym wielokrotnie na forum, że nie rozumiem dlaczego administracja tego nie toleruje i nie ma np. jakiegoś działu o tych typach. Nie chodzi o same typy, ale żeby jedni mogli oferować swoje doradztwo, a inni z tego korzystali i mogli np. dawać oceny. Jasne, że byłby tam niezły hardcore np jeden wyzywa innego od oszusta, ale byłaby jakaś weryfikacja, ale być może właśnie z tego powodu co pisałem wyżej administracja nie chce się na to zgodzić. Co do aspektu prawno - moralnego to brokerzy czy doradcy finansowi czy wszyscy inni doradzają za kasę, mają różne fora i formy działalności i tu jest tak samo. Ale zdaję sobie z tego sprawę, że dla administracji to byłaby dodatkowa praca i wiele nieprzyjemnych sytuacji więc rozumiem też ich spojrzenie.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Lolka akurat bym nie brał zbyt poważnie.. ;) Co do typów płatnych pisałem już o tym wielokrotnie na forum, że nie rozumiem dlaczego administracja tego nie toleruje i nie ma np. jakiegoś działu o tych typach. Nie chodzi o same typy, ale żeby jedni mogli oferować swoje doradztwo, a inni z tego korzystali i mogli np. dawać oceny. Jasne, że byłby tam niezły hardcore np jeden wyzywa innego od oszusta, ale byłaby jakaś weryfikacja, ale być może właśnie z tego powodu co pisałem wyżej administracja nie chce się na to zgodzić. Co do aspektu prawno - moralnego to brokerzy czy doradcy finansowi czy wszyscy inni doradzają za kasę, mają różne fora i formy działalności i tu jest tak samo. Ale zdaję sobie z tego sprawę, że dla administracji to byłaby dodatkowa praca i wiele nieprzyjemnych sytuacji więc rozumiem też ich spojrzenie.
Zapomnij o czyms takim😁99,9% takich grup to oszusci. Do tego z 80% osob nie potrafi grac i nawet z dobrym typerem beda na mimusie. Byla by tam jedna wielka wojna. Osoby nie potrafiace grac wyzywaly by dobrego typera a oszusci z fejkowych kont chwalili by samych siebie. Armagedon 😁
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zapomnij o czyms takim😁99,9% takich grup to oszusci. Do tego z 80% osob nie potrafi grac i nawet z dobrym typerem beda na mimusie. Byla by tam jedna wielka wojna. Osoby nie potrafiace grac wyzywaly by dobrego typera a oszusci z fejkowych kont chwalili by samych siebie. Armagedon 😁
No być może masz rację.
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
No fajnie, skoro zarobiles 70 000 to po co musisz wszystkim dookola opowiadac ?To zawistny kraj, prosisz sie o klopoty, nie mozesz w ciszy dlaej sobie spokojnie zarabiac?

No chyba ze chcesz wkurzyc innych pokazac ze sie da, to wtedy w zupelnosci rozumiem, ale najpierw pokaz, a potem twierdz, bo te gadki ze zarobilem 70 000 000 0 00 maja taka wartosc jak mucha w toalecie
 
Do góry Bottom