>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Buk z największą ilością różnych wypłat?

koper 29

koper

Użytkownik
Czy możecie mi polecić Buka gdzie jest największa ilość wypłat? Na razie najwięcej ma bet-at-home.com z tego co sprawdzałem. Dzięki.
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
Jak Ci zależy na wypłatach szybko i bez opłat, to bet-at-home bym nie polecał. Nie wiem, czy czytałeś ich regulamin (zjedź do punktu K), ale nie są 100% bezpłatne. ⛔ Tylko na kartę i Neteller płacisz bez opłat, a mi Skrillem przy trzeciej wypłacie jak nie sprawdziłem trochę odjęli - a dużo nie wypłacałem, więc tym większa szkoda.
Co do darmowych wypłat, polecam SportingBet (Skrill, Neteller, karta i przelew) albo Oddsring (tamto + Ukash i Eco), bo nie mają prowizji. W SB minimalna wypłata to 40 złotych, więc jak chcesz wypłacać mniej to Skrillem z Oddsringa masz od złotówki a Netellerem od czterech. ✅
Unikaj buków, którzy mają prowizje procentowe przy płatnościach (wiem, że Betfiair je ma) jak chcesz obracać większą kasą - bo i więcej tracisz. Wtedy bardziej Ci się opłacą standardowe stawki, najlepiej niestopniowane (co w bet-at-home robią), a najbardziej - za darmo. :cool:
 
Do góry Bottom