>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Brazylia 34-31 Polska 06.12.2005

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Brazylia - Polska 34:31

2.80 13.00 1.45 BAW

-------------------------------------------------------

ostatnie mecze tych druzyn na tych MS:

Dania - Brazylia 31:22 (12:13)

Polska - Niemcy 21:33 (12:16)

-------------------------------------------------------

Polska po 6 latach dolaczyla to grona najlepszych i ich planem minimum jest wyjsci z grupy!! aby tego dokonac ten mecz musza tygrac. Brazylia jest w zasiegu naszych pan mysle ze pokaza wkoncu na co ich stac.

Mój typ: 2 niestety :/
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Oglądałem ten mecz na Eurosporcie, nawet ciekawy, trzeba przyznać, że Polki dobrze grały
i mecz był wyrównany. Ostatecznie wiem że Polki przegrały kilkoma punktami. No niestety
niezawsze sie wygrywa.
PS. nawet fajnie się ogląda Piłke Ręczna, może zainteresuje się bliżej tym sportem.
 
domel 49

domel

Forum VIP
mecz urywkami ciekawy Polki mogły wygrać te spotkanie lecz wyglądało tak jakby nie chciały :? przegrywają 6 bramkami nagle dzieje sie cos niezwykłego odrabiają stratny doprowadzają do wyniku 11:12 grają w przewadze 1 zawodniczki i nie umieją strzelić bramki :? to jest śmieszne ???? tez widziałem ten mecz i stwierdzam ze Polki nie maja na co liczyć w tych MS :?

PS. Dziubu jeśli tak zafascynował Cie ten mecz to proponuje Ci abyś zobaczył sobie mecz np. Bundesligi pomiędzy czołowymi drużynami z tabeli albo w przyszłym roku sa mistrzostwa świata ale mężczyzn tam dopiero zobaczysz jaka piłka ręczna to ciekawa dyscyplina (będą tam tez Polacy ???? i mogę cie zapewnić ze na nich to az jest milo popatrzeć)

Pozdroo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom