>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brak Trustly, co teraz?

G 0

goodlike

Użytkownik
Latami wpłacałem przez Trustly, ktoś może podpowiedzieć sensowną opcję jak zrobić wpłatę/wypłatę teraz bez Trustly?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Musiałem poszukać login i hasło. I już patrzę jak ja bym wpłacił, zaraz ci powiem.

Edit. kuźwa, nie wiem co jest nie tak z hasłem. Muszę odzyskiwać hasło. Dawno tam nie grałem, ostatnio używałem betsafe i unibet. No ale co, widzisz jakie masz opcje depozytu. Tak najszybciej, ale już nie bezkosztowo. To karta visa / mastercard. Nie ma tych opcji, czy nie chcesz im podawać swojej karty? No a jakie masz tam inne opcje?
 
Ostatnia edycja:
G 0

goodlike

Użytkownik
1 visa/ mastercard 2 klarna 3 przelew bankowy , szału nie ma, tyle lat gram i nigdy nie musiałem robić bezpośredniego przelewu bankowego albo wpłaty kartą, więc nie mam pojęcia jak to wygląda od strony prawnej i ewentualnych konsekwencji?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nielegalne jest tak jak do tej pory oczywiście. Więc cały czas, grasz na własną odpowiedzialność. Wpłatę kartą masz instant. I wpłacasz do firmy trzeciej, nie do buka. Więc teoretycznie bezpiecznie. Ale nie wiem, czy swoją kartą wpłacisz. Musisz sprawdzić. Klarna, to takiej płatności nie znam. Pierwszy raz to widzę. Wpłacać bezpośrednio na konto, wykonując przelew zagraniczny. To tak bym nie wpłacał. A jak się tak całkiem boisz, to zmień buka co obsługuje np. portmonetkę ecopayz. Wtedy jesteś całkiem anonimowy. Ale wpłata kartą powinna być bezpieczna, pomijając to że od teraz więcej to będzie kosztowało i jeśli w twoim banku przejdzie. Albo załóż to konto klarna, ale nigdzie tego jeszcze nie widziałem. A ecopayz jest w betsafe, betsson, unibet, sportingbull. Do tego np. w sportingbull, widzę dzisiaj takie info po zalogowaniu:

Szanowny Kliencie, pragniemy poinformować, że obecnie mamy do czynienia z przejściowymi problemami technicznymi związanymi z wpłatami za pośrednictwem Trustly.

W związku z tym zachęcamy do korzystania z alternatywnych metod płatności, takich jak EcoPayz, Jeton lub Cryptopay do płatności w Bitcoinach.

Zalecane alternatywne metody płatności:
EcoPayz
- portfel elektroniczny do natychmiastowych wpłat i wypłat. Konta EcoPayz można łatwo zasilić kartą kredytową, a także wieloma różnymi metodami płatności. Jeśli nie masz konta EcoPayz, możesz łatwo otworzyć konto EcoPayz za darmo tutaj

Jeton - portfel elektroniczny do natychmiastowych wpłat i wypłat. Konta Jeton można łatwo zasilić za pomocą Przelewy24, a także wielu różnych metod płatności. Jeśli nie masz konta Jeton, możesz łatwo otworzyć konto Jeton za darmo tutaj

CryptoPays - łatwo wpłacaj i wypłacaj w Bitcoinach.

Do wpłat kartą polecamy Revolut - brytyjską superaplikację do bezpiecznej obsługi finansów. Jeśli nie posiadasz konta, otwórz je w kilka minut tu - https://www.revolut.com/pl-PL/zdecydowanie-lepsze-konto. Karty niektórych Polskich banków nie są niestety akceptowane, ale wpłacisz m.in. kartą Banku Zachodniego lub Nest bank.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Edit Klarna, widzę jest także w lottoland. W ogóle w lottoland, to już jest całkiem masakra. Jest tylko Klarna i paysafecard. ALE z tego co widzę, to ta Klarna działa na takiej samej zasadzie jak trustly. Tak samo podajemy login i hasło do banku. Więc jak się nie bałeś trustly, to chyba nie masz też się co bać Klarna. W lottoland jest nawet informacja:

"UWAGA! Informujemy że dotychczasowego dostawcę Natychmiastowej Płatności Bankowej TRUSTLY, zastąpiła firma Klarna. Procedura dokonywania wpłat poprzez Klarna pozostaje taka sama. Zespół Lottoland"
 
G 0

goodlike

Użytkownik
No właśnie ta Klarna nie działa... próbowałem wpłatę przez Mbank i Credit Agricole i za każdym razem wyskakuje info ,że nie można wykonać transakcji

A czy mogę zrobić wpłatę i wypłatę kartą Ecopayz MAstercard ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No właśnie ta Klarna nie działa... próbowałem wpłatę przez Mbank i Credit Agricole i za każdym razem wyskakuje info ,że nie można wykonać transakcji

A czy mogę zrobić wpłatę i wypłatę kartą Ecopayz MAstercard ?
Musiał byś sprawdzić, wpłacić to może i tak. Ale wypłaty, to już od dawna na MasterCard do normalnego banku nie przechodziły. Tylko na Visa przechodziły (u innych buków). To tym bardziej do Eco MasterCard nie wypłacisz. Ale musiał byś sprawdzić, może coś się zmieniło. A support bah informowałeś, że nie można wpłacić przez klarna? Może coś z tym zrobią.
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
No właśnie ta Klarna nie działa... próbowałem wpłatę przez Mbank i Credit Agricole i za każdym razem wyskakuje info ,że nie można wykonać transakcji

A czy mogę zrobić wpłatę i wypłatę kartą Ecopayz MAstercard ?
Kiedyś jak buk w którym gram tymczasowo zawiesił możliwość wpłat/wypłat ecoPayz to nie było problemu robić to samą za pomocą karty należącej do ecoPayz. Natomiast w tej chwili jak usunęli całkowicie ecoPayz z listy operatorów płatności to już nie da się tego robić.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
w 2019 probowalem wyplacic na karte ecopayz:

Witaj Krzysztofie,


Dziękujemy za kontakt z naszym serwisem.

Zgodnie z wyświetlającym się komunikatem, ze względów bezpieczeństwa wypłaty za pomocą karty kredytowej MasterCard są możliwe, gdy wcześniej dokonano wpłaty daną kartą, podając "SecureCode".

Prosimy o informację, czy podczas wpłaty autoryzował Pan transakcję podając powyższy kod?

Panie Krzysztofie,


Dziękujemy za przekazane informacje.

Zapewniamy, że zlecenie wypłaty kartą kredytową na Pana koncie gracza powinno być możliwe.

Jak mogliśmy zauważyć, Pana wpłata kartą kredytową nie została przeprowadzona przy użyciu SecureCode.

SecureCode to dodatkowe zabezpieczenie, inne niż kod CVC, które ustalane jest przez klienta w banku. Kiedy klient przechodzi do dokonywania zapłaty, pojawia się okno z prośbą o podanie niepowtarzalnego osobistego kodu, który został zarejestrowany w jego banku. Bank następnie uwierzytelnia transakcję, dzięki czemu możliwe jest dodanie środków do konta gracza.

W sytuacji, kiedy wpłata odbyła się bez powyższego kodu, zlecenie wypłaty na kartę kredytową nie jest możliwe.

Pozostajemy do dalszej dyspozycji w razie dodatkowych pytań.

nie dalo rady wyplacic, bo securecode nie bylo...
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Sprawdziłem historię transakcji i w sumie 29 razy wypłacałem na kartę ecopayz. Wszystkie wypłaty przechodziły bezproblemowo. Prawdopodobnie zależy to również od buka w którym się gra
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Sprawdziłem historię transakcji i w sumie 29 razy wypłacałem na kartę ecopayz. Wszystkie wypłaty przechodziły bezproblemowo. Prawdopodobnie zależy to również od buka w którym się gra
no od buka zalezy. bet-at-home o ktorym dyskutujemy w dziale bet-at-home dal mi taka odpowiedz 2 lata temu. moze cos sie zmienilo, ale mi nowa karta eco odrzuca transakcje w bahu. tzn. depozytu nawet nie moge zlozyc blad wyskakuje po stronie bah. nie pytalem w supporcie w czym problem
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Nigdzie Trustly nie jest już tak naprawdę dostępne. Jak gdzieś wisi to tylko do wypłat, żeby ci co tym wpłacali mogli wypłacić. W bet-at-home np. wisi ale dostępne są tylko banki austriackie więc totalny koniec. Klarna tam nie działa i nie ma Ecopayz. Z polskich kart transakcje są chyba wszędzie blokowane. Pozostał revolut z którego przelewy też BAH odrzuca i to wszystkim bo pytałem chyba 5-6 osób. Nie mam pojęcia co teraz. Ktoś wie dlaczego Trustly się wycofuje dla Polski? To jest kolejny krot zmuszenia ludzi do grania z chorym podatkiem? Czy tu się da jeszcze żyć w tym kraju?
 
Do góry Bottom