>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonusy Bukmacherskie

M 794

maciej9521

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie bonusów od bukmacherów, czy oprócz powitalnych bonusów bukamacherkich jacy oferują polscy bukmacherowie, po ukończeniu ich, dostajecie na emaila jakieś nowe bonusy typu wpłać 100zł a otrzymasz 100zł,czy jednak po ukończeniu bonusów powitalnych na tym jest koniec.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
To nie jest koniec. Jeśli nie zostałeś jakoś zlimitowany albo wykluczony to bardzo często buki dają jakieś promocje. Na maila gdzie mam założone kilka kont u polskich buków czesto przychodzi jakiś spam z promocjami od totalbeta, lvbeta, betclicka czy jakieś ewwiner. Ostatnio superbet widzę sporo w promocje i marketing inwestuje.
Odmienną kwestia pozostaje to że te bonusy nie są jakieś atrakcyjne lub mają wysokie warunki obrotu. Do tego dochodzi gra w polskich bukach która mija się z celem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 794

maciej9521

Użytkownik
Rozumiem. Mam jeszcze kilka pytanie, mieszam w Anglii mam założone chyba każde konto bukmacherskie tutaj, i planuje pozakładać konta też na polskich bukach będąc w Polsce w najbliższym czasie, ze względu na duże bonusy powitalne, generalnie interesują mnie tylko bonusy i promocje, pytanie czy muszę mieć polskie konto bankowe żeby pozakładać konta na polskich bukach, czy wystaczą w zupełności jakieś portfele, drugie pytanie wiem że istnieje podatek który pokrywa bukmacher (nie muszę się rozliczać) ale jak wygląda sytuacja z drugim podatkiem od wzbogacenia się (wygrana powyżej 2000zł), obracając bonus powiedzmy 2000zł od wygranej odbiorą mi 12% od wygranej?
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
konto tak + dodatkowy podatek (10%) jest automatyczny jak będziesz miał na kuponie wygraną powyżej 2280 zł

Co do kolejnych bonusów - czasami są warte uwagi a czasami to śmiechu warte
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 794

maciej9521

Użytkownik
Jakie proste konto bankowe (portfel) proponujecie, na którym będą robione duże przelewy i wyplaty.
I czy jeżeli założę konto już tutaj w UK, zmienię IP VPN na polskie to nie będzie problemu, podając polski adres zamieszkania?
 
Do góry Bottom