>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Bonus powitalny – jak z nim grać, aby zarobić

Dave Morrison 0

Dave Morrison

Użytkownik
Dołączył
09/2020
Posty
7
Miasto
Polska
Cześć wszystkim. Chciałbym wiedzieć, czy można zarabiać dzięki bonusom powitalnym w kasynie online? Zarejestrowałem się w kasynie, które oferowało 200% bonusu dopasowania dla nowych użytkowników i 150 darmowych spinów na automatach, pomyślałem, że to dobra okazja. Dokonałem wpłaty, zacząłem grać, a potem zdałem sobie sprawę, że bonusowe WR nie dają możliwości uzyskania przynajmniej minimalnego zysku. WR to 45x, czyli za dużo. Co więcej, musisz otrzymać bonus w ciągu 6 godzin.
Czy jest tu ktoś, komu udało się spełnić warunki bonusu powitalnego w kasynie i coś zarobić?
 
Ostatnia edycja:
P 11,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dołączył
01/2019
Posty
1464
"Cześć wszystkim. Chciałbym wiedzieć, czy można zarabiać dzięki bonusom powitalnym w kasynie online? Zarejestrowałem się w kasynie, które oferowało 200% bonusu dopasowania dla nowych użytkowników i 150 darmowych spinów na automatach, pomyślałem, że to dobra okazja. Dokonałem wpłaty, zacząłem grać, a potem zdałem sobie sprawę, że bonusowe WR nie dają możliwości uzyskania przynajmniej minimalnego zysku. WR to 45x, czyli za dużo. Co więcej, musisz otrzymać bonus w ciągu 6 godzin.
Czy jest tu ktoś, komu udało się spełnić warunki bonusu powitalnego w kasynie i coś zarobić?"

Dave Morrison Dave Morrison Здесь мы пишем по-польски. Используйте приветствия Google Translate https://translate.google.com/