>>>BETFAN - NOWA OFERTA POWITALNA - 3X WIĘCEJ <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bonus do 1000PLN dla wszystkich klientów!

marcin_test 0

marcin_test

Użytkownik
Sezon ogórkowy, czy aby na pewno? Program sportowy jest wypełniony po brzegi: tenis, sporty motorowe, siatkówka plażowa czy też golf – w kalendarzu znajdzie się coś dla każdego! Wszystkie zakłady dostępne są na bet-at-home.com!

Tylko dla Ciebie: 1000.00 PLN bonusu!
Twoja lojalność opłaci się podwójnie: otrzymasz od nas 50 % bonusu od Twojej następnej wpłaty. W ten sposób zapewnisz sobie dodatkowo do 1000.00 PLN - tak po prostu! Przygotujemy Cię najlepiej na nadchodzące atrakcje sportowe, założymy się?
W ten prosty sposób zapewnisz sobie bonus:
 1. Kliknij &quot;Skorzystaj z bonusu&quot; w zakładce &quot;Moje konto&quot;.
 2. Wpisz kod bonusu LATO i gotowe!
 3. Następnie 50 % wpłaconych na konto gracza środków (do kwoty 1000.00 PLN) zostanie natychmiast dopisanych do Twojego konta gracza.

Nie posiadasz jeszcze konta gracza? Zarejestruj się teraz!
Ważne: upewnij się, że na Twoim koncie gracza aktywna jest subskrypcja newslettera bezpłatny newsletter! W ten sposób nie przegapisz Żadnej promocji!
Masz pytania lub potrzebujesz danych do logowania?
Skorzystaj z formularza kontaktowego, wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] lub skontaktuj się z nami za pomocą czatu. Nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Ci dalszych informacji.
Regulamin:
 • Oferta bonusowa jest ważna od 30.08.2017 (12:00 godzina CET) do 10.09.2017 (23:59 godzina CET).
 • Kod bonusu &quot;LATO&quot; należy wpisać na koncie w zakładce &quot;Skorzystaj z bonusu&quot; najpóźniej do dnia 10.09.2017. Po upływie tego terminu bonus traci swoją ważność.
 • Kwota bonusu wynosi maksymalnie 1000.00 PLN. Przy wpłatach powyżej 2000.00 PLN bet-at-home.com dopisze do konta gracza bonus o wartości 1000.00 PLN.
 • Jeśli w momencie realizacji aktywny jest jakiś bonus, to nowy bonus zostanie przesunięty do kolejki. Każdy następny bonus może zostać aktywowany w zakładce &quot;Moje promocje&quot;, gdy aktualnie obecnie aktywny bonus zostanie obrócony zgodnie z warunkami obrotu lub środki z bonusu zostaną w całości wykorzystane. Bonus musi zostać aktywowany w ciągu 90 dni od momentu realizacji.
 • Kwota bonusu zależy od wysokości środków w momencie aktywacji. Podstawą do ustalenia kwoty bonusu jest wartość wszystkich wpłat dokonanych w obowiązującym terminie do momentu realizacji kodu bonusu. W przypadku przelewu bankowego ważna jest data księgowania wpłaty.
 • Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy obrócić 3 x w ciągu 90 dni od aktywacji bonusu po minimalnym kursie 2.00 przed zleceniem wypłaty. Zakłady systemowe oraz wielokrotne są wliczane do obrotu tylko wtedy, gdy stawka składa się w całości ze środków bonusowych lub w całości ze środków związanych bonusem. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż 2000.00 PLN muszą dokonać obrotu na łączną sumę 9000.00 PLN. W przypadku niespełnienia warunków obrotu bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu wraz z wygranymi uzyskanymi dzięki niemu.
 • Bonus może zostać obrócony jedynie za pomocą &quot;Środków związanych bonusem&quot; oraz &quot;Środków bonusowych&quot;. Zakłady, które zostały postawione z innych środków nie zostaną zaliczone do obrotu.
 • Jeśli rozliczenie zakładów nastąpi po anulowaniu bonusu lub po upływie czasu na jego obrót, to dopisane zostaną jedynie wygrane osiągnięte za pomocą &quot;Środków związanych bonusem&quot;. Wygrane, które zostały osiągnięte za pomocą &quot;Środków bonusowych&quot; zostaną anulowane.
 • Bonus jest przeznaczony tylko dla Ciebie i może zostać wykorzystany na zakłady sportowe, zakłady na żywo oraz zakłady wirtualne.
 • Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez gracza regulaminu promocji, jak również ogólnych warunków handlowych bet-at-home.com, które dostępne są na www.bet-at-home.com. bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i według własnego uznania.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
jak sie tak boisz o swoje srodki na koncie przy trustly - zaloz sobie nowe darmowe konto, ktorego bedziesz uzywac tylko do trustly i problem z glowy.
 
Do góry Bottom