>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bon Schalke bet-at-home

buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Witam

Skorzystałem z bonu Schalke na kwotę 41zł. ugrałem z tego 1100zł, które chciałem wypłacić. Dostałem przed chwilką maila od bah:

Witaj Macieju,

Kontaktujemy się z Panem w sprawie konta gracza.

Zostało ono zablokowane ze względu na skorzystanie z akcji, która nie była przeznaczona dla graczy z Polski, co jest naruszeniem regulaminu promocji.

Pana konto gracza pozostaje zamknięte.

Jakakolwiek wypłata środków nie jest możliwa ponieważ pochodzi z bonu.

Z uwagi na złamanie przez Pana postanowień regulaminu, serwis bet-at-home.com rozwiązuje z Panem umowę.

Życzymy miłego dnia.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół bet-at-home.com

po prostu nie wierzę w to. mogę coś z nimi jeszcze powalczyć? miałem środki u innego bukmachera i mogłem zrobić sporą kasę, gdybym stawiał pieniądze gdzie inadziej.

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi,
buzz
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Z nimi juz nic nie zdzialasz :razz: to buk krzak jak dla mnie jak za duzo wygrasz to zamkna ci konto za zlamanie regulaminu albo cos byle nie wyplacic ;) mi tez tak zrobili jakis czas temu ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kumpel ostatnio wypłacał 200 i nic nie pisali w ten sposób i kaska po jakimś czasie doszła na konto...Beznadziejny buk i tyle...
 
hooligan7 0

hooligan7

Użytkownik
Ze mną zrobili tak samo, kiedy chciałem wypłacić kasę napisali mi, że pół roku wcześniej korzystałem z jakiegoś bonu, który nie był dla mnie przeznaczony i z tegoż powodu zamykają mi konto. paranoja. Nie polecam nikomu tego buka.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
czyli nic nie zdziałam już? jest gdzies niby informacja o tym, ze promo nie dla Polakow? paranoja po prostu...
mogę się jakoś odwołać?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No to teraz ciekawe czy wszystkich to nie czeka, którzy skorzystali z tego bonu...Lekka paranoja, bo skoro normalnie sie wbija kod i dostaje kasę to jest wina buka, że nie wyskakuje informacja o jakimś błędzie tak jak u innyhc...Ty nie musisz wiedzieć dla jakiego kraju jest przeznaczony dany rzad cyferek i literek czyli kod dla bonu...
Toś Arquisek nabroił ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Toś Arquisek nabroił
Hah i już ja ????
Ja tylko podałem, sam skorzystałem, ale nie udało się obrócić. To jest ich wina, bo jeśli nie dla Polaków, to ten bon nie powinien wchodzić raczej, prawda? A nie jest powiedziane, że jakiś Polak mieszkający w Niemczech nie mógł się o tym dowiedzieć i do przez kumpla do kumpla to się rozniosło...Jaki buk, takie zasady...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja tylko podałem, sam skorzystałem, ale nie udało się obrócić. To jest ich wina, bo jeśli nie dla Polaków, to ten bon nie powinien wchodzić raczej, prawda? A nie jest powiedziane, że jakiś Polak mieszkający w Niemczech nie mógł się o tym dowiedzieć i do przez kumpla do kumpla to się rozniosło...Jaki buk, takie zasady..
No tak...Ja się z tym zgadzam, że to paranoja. Ciekawe tylko czy wszystkie konta do zamknięcia czy pecha miał kolega, ze akurat z tego bonu udało mu sie obrócic kase...
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mam dwa pytania do osób którym zablokowali konta.
Ile czasu macie konto na BAH?
Czy wpłacaliście wcześniej jakąś kase do BAH?
Ja nie obróciłem, ale konta zablokowanego nie mam. Wpłacałem tam kiedyś kasę, a konto mam koło roku, jak nie więcej ????
 
Z 2

ziutek11113

Użytkownik
A jeśli ja mam konto tam ponad pół roku, i dodatkowo dziś wpłaciłem 20zł :p to jak to będzie, zamkną mi konto z moją kasą? ????
Aha no i niech ktoś mi wytłumaczy, mialem bonus 40zl ponad, wplacilem swoje 20zł, ale to się polączylo, dalem dziś za 10zł na Inter i jak to policzy? to będzie grane z mojej kasy czy z bonusa? bo nie czaje tego.
 
Z 2

ziutek11113

Użytkownik
Mam nadzieję że blokują tylko tych którzy założyli konto zaraz po pojawieniu się tego bonu, a innym wypłacają, bo inaczej nawet sami sobie zrobią więcej biedy niż dobrego.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Konto założyłem dawno temu, więc nie sądzę. Btw. regulamin promocji:
Gutscheinbedingungen
• Der Gutschein hat einen Wert von 10 Euro und gilt nur für Sport- und Livewetten.
• Eine Auszahlung ist möglich, wenn der Betrag innerhalb von sechs Monaten ab Einlösung 3x zu einer Mindestwettquote von jeweils 1,50 eingesetzt wurde.
Nie ma żadnych informacji o tym, że promocja nie obowiązuje Polaków. Czuję się potraktowany przez nich jak zwierzę. Może IBAS cos wskóra, bo sami z siebie raczej zdania nie zmienią.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
ja z poprzedniego bonu wyplacalem kolo stowki to nie bylo problemu ciekawe jak bedzie z tym moze poprostu chodzi o duze kwoty ze nie chca wyplacac
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Heh. Co za różnica, czy mała kwota, czy duża? Skoro wypłacają cokolwiek, to powinni się tego trzymać. Do tej pory nie miałem najgorszego zdania o bahu, pomimo kiepskiej oferty. W tej chwili uważam, że gorszego buka od nich ciężko chyba znaleźć. Swoją drogą dziwne, że tak wielka firma potrafi się w ten sposób zachować.
@edit
mail od bah:
Witaj Macieju,
Ponownie chcielibyśmy Pana poinformować, że z uwagi na złamanie przez Pana postanowień regulaminu, serwis bet-at-home.com rozwiązał z Panem umowę.
Dana kampania była przeznaczona tylko dla Użytkowników z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii.
Regulamin danej promocji wyraźnie o tym informował, w punkcie 5.
Sprzedaż bonów na portalach jak Allegro jest niedozwolona i nie bierzemy odpowiedzialności za wszelkie bony tam sprzedawane.
Życzymy miłego wieczoru.
Serdecznie pozdrawiamy, Zespół bet-at-home.com
 
Do góry Bottom