>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Blokada konta ...

P 1,8K

patced

Użytkownik
Hmmm zmieniłem sobie PIN do konta i wpisywałem stary przez omyłke tzn raz wpisałem stary a raz nowy ... Loguje się teraz i pisze Konto gacza zostało zablokowane !! Co teraz na koncie ponad 100zł ;/
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Dzięki temat do zamknięcia na przyszłość dla innych BAH nie robi problemów nie chce screnów po prostu wysyła login i pin na meila ;) konkretna firma !
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak jak wspomniał kolega wyżej słabe zabezpieczenia i później są różne psikusy i dziwne rzeczy się dzieją , wiele teraz ludzi używa key lokkerów itd. także radzę ci się dobrze zabezpieczyć ponieważ możesz mieć w przyszłości nie przyjemności przez to.
 
S 0

szczawka

Użytkownik
witam
jako uzytkownik nielegalnego procederu hazardu w Polsce przedstawie wam jak bah 3srobi ludzi w bambuko.
wplacilem na ich konto pieniadze przez trustly z konta kolegi, zawsze tak robilem bo moja bankowosc internetowa kuleje.wygralem sporo kasy i chcialem pieniadze wyplacic.I tu pojawily sie schody.BAH zablokowal mi konto chce dowodu osobistego ,co przed ustawa o hazardzie nie mialo miejsca a teraz gdy chce wyplacic kaske to blokuja konto i po tygodniu przychodzi email ze zamkniete.Pisze do nich na czacie i dzis miarka sie przebrala zostalem na czacie pomocy zablokowany .wtf?Zadnego wyjasnienia niema to banda Oszustów .tak ze KOLEŻANKO KOLEGO DOBRZE SIE ZASTANÓW GDZIE WPLACASZ PIENIADZE ZEBY POCZUC ADRENALINE BO bet-at-home z przedrostkami to najzwyczajniej łudne marzenia o duzej wygranej.dodam ze chodzilo o kilka tysiecy PLN
 
Do góry Bottom