>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon sezon 2021/2022

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Kalendarz PŚ (sezon 2021/2022) pś BIATHLON.jpg
Post automatycznie złączony:

Dziś kolejne sprinty w Ostersund.

Warunki powinny być podobne do tych z zeszłego tygodnia w tej miejscowości.
Podobna temperatura ~ -10 stopni.
Wiatr nie powinien przeszkadzać (~ 10km/h dziś).

A.Chevalier - Vitozzi 1 1.50 fortuna ✅

Anais b.dobrze czuje się w sprintach, zeszły sezon ścisła czołówka, a Vittozzi i w sprintach wyraźnie słabsza i w całym PŚ.
Anais też przede wszystkim świetnie w sprintach biegowo wyglądała, osiągając w tym elemencie znakomite wyniki, dużo lepsze od Vittozzi.

w pierwszym sprincie tegorocznego PŚ w tej samej miejscowości, na tych samych trasach kilka dni temu biegowo Anais od Lisy lepsza była w biegu o 36.8sek.

wydaje mi się że w parach typu Preuss lub Hauser lepsze od Vittozzi również powinna być 1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +677
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Kiedyś ten temat tetnil życiem, teraz widzę umiera. Kolego Inzaghi - sezon sie rozpoczął ! :)

Dawno nie było tak ciężko wybrać czegoś ze sztafet. Niemniej wydaje mi się że jedna perełkę udało się wyłowić z
oferty

Polska - USA 2 @1.89 fortuna

Polki kompletnie nieprzygotowane do sezonu. Nie wiem, może celuja z formą w konkretna imprezę, ale początek wygląda jeszcze gorzej niż u skoczków. Hojnisz - lidera reprezentacji - przy jednym pudle traci ponad 2 minuty w sprincie do Hauser ktora wybitnie szybka to nie jest.

Co do typu to na pierwszej zmianie mamy pojedynek Hojnisz - Dunklee. Amerykanka ciut szybsza, nasza ciut lepsza na strzelnicy. Myślę że szanse są 50^50, Dunklee nie zawodzi otwierając sztafete

Druga zmiana Zbylut - Reid. Reid zdecydowanie szybsza i o ile tylko nie wjedzie do ogródka na karna rundę to powinna wypracować przewagę. Przy karnej rundzie ( Reid najsłabiej strzela u Amerykanek) myślę że kolo remisu dalej

Trzecia zmiana to dalej myślę w miarę wyrownany pojedynek Żuk - Egan. Tutaj zawodniczki powinny przybiec bez większych zmian w stosunku do drugiej zmiany

No i ostatnia runda. Runda dla której zdecydowałem się na ten typ. Nasza Mąka kontra Irwin. Tutaj Irwin jest w stanie nawet minute biegowo nadrobić a i na strzelnicy stabilniejsza od Polki

To wszyski sprawia że wydaje mi się że kursy są blednie wystawione. Dałbym na Amerykanki góra @1.55 - 1.6
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Polki i Polacy to wyglądają jakby miesiąc temu zaczeli przygotowania i to nie na śniegu...wygląda to dramatycznie,..
W pełni się zgadzam typ na USA kurs 1.86 bardzo dobry dokładam do tego
Białoruś-Ukraina 1 kurs 1.36 Fortuna

Dodatkowo na solo Usa-Kanada 1 kurs 1.7 Fortuna bet dnia dla mnie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +464
K 14K

kubaion

Użytkownik
W dzisiejszej sztafecie Pań chyba warto grać przeciwko Norwezkom zwlaszcza w parze z Niemkami (kurs ponad 2). W skladzie Norwezek: Kalkenberg oraz Knotten wiec chyba troszke zaskakujaca decyzja. Czekam na opinie ekspertow

+
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
U Białorusinek wypadła Alimbekava i przez to mamy w składzie słabe siostry Kruchinkyny, większość firm wycofała już pary z Białorusią, ale 2 Betfanie jeszcze są z Francją i Norwegią, do dubelka jak znalazł
 
Otrzymane punkty reputacji: +152
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Weger - Seppala 1 1.66 bet 365 (1.6 STS) ✅

Weger jest tu lepszy zwyczajnie. biegowo i w sprincie i w pościgu był lepszy w tym elemencie.

na wysokim poziomie dużo większy staż ma. wczoraj przy 4 strzelaniach 19/20 przy 16/20 rywala.

powinna być 1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +457
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
W fortunie istnieje taki zakład długoterminowy

Liczba serii strzałów bez trafienia ( PŚ i IO) - Charvatova

-0,5 po kursie 1,70

Jak dobrze rozumiem to chodzi o to że w żadnym z podejść Czeszka nie zaliczy pięciu pudel. Coś takiego o ile nie pomyli tarczy zdarza się przeciez bardzo bardzo rzadko
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Polska - Estonia 2 @2.1 STS

tak na szybko bo i sztafeta za niecałą godzinę i ja bez chwili wolnego. Otóż wydaje mi się że kursy są źle wystawione.

Sztafeta mieszana 4x7.5 km która tym razem zaczynają panowie. I właśnie po naszych panach spodziewam się straty conajmniej minutowej. Zakhna i Simer wyglądają zdecydowanie lepiej na strzelnicy.

Liczę że Estończycy wypracują taka przewagę że Oja i Tomingas dowiozą ja do mety
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Polska - Estonia 2 @2.1 STS

tak na szybko bo i sztafeta za niecałą godzinę i ja bez chwili wolnego. Otóż wydaje mi się że kursy są źle wystawione.

Sztafeta mieszana 4x7.5 km która tym razem zaczynają panowie. I właśnie po naszych panach spodziewam się straty conajmniej minutowej. Zakhna i Simer wyglądają zdecydowanie lepiej na strzelnicy.

Liczę że Estończycy wypracują taka przewagę że Oja i Tomingas dowiozą ja do mety
Też to pograłem, liczę że nasz młody na 1 zmianie pobiegnie jakąś karną rundę, na drugiej mamy Guzika, który też jest słabiutki i możliwe że zostaniemy już zdublowani przez liderów, a będą to chyba Norwedzy, którzy mają braci Boe na pierwszych zmianach
 
K 14K

kubaion

Użytkownik
ale gafa - jakby ktos tez nie wiedzial, a mial zamiar postawic to dzisiaj w planie byly dwie sztafety mieszane (troszke bezsensowne biorac pod uwage atrakcyjnosc zawodow, widzac sklady sztafety singlowej M+W) . Liczac na dobry wystep siostr Oeberg oczywiscie postawilem nie na ten bieg :(
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dawno nie udzielałem się na forum. Podzielę się moim zdaniem ciekawym typem z niszowej dyscypliny jaką jest biathlon. Dziś ciekawa rywalizacja w biegu pościgowym na dystansie 12,5 km. Przyglądam się parze Samuelsson - Rees. Po biegu sprinterskim Rees jest na miejscu 5 zaś Samuelsson na 14. przewaga Niemca nad Szwedem to 30s. Wiadomo w normalnej dyspozycji to Szwed byłby pewniakiem jednak inaczej przygotowują się do Pekinu zawodnicy ze Skandynawii inaczej Niemcy. Samuelsson obecnie tragiczna forma biegowa oraz strzelecka wczoraj w sztafecie mieszanej mimo możliwości trzech doładowań zaliczył 2 rundy karne. Niemiec biegowo i strzelecko prezentuje się dużo lepiej Rees wczoraj tylko jedno doładowanie. Dzisiaj mamy cztery strzelania więc szanse Reesa rosną. nie wierzę , że forma Szweda z dnia na dzień ulegnie poprawie. Oczywiście to biathlon dyscyplina loteryjna jednak ten typ bardzo mnie przekonuje. Nie stawiajcie domów i samochodów, ale zagrać warto.
Samuelsson - Rees typ 2 kurs 2.2 Forbet
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dawno nie udzielałem się na forum. Podzielę się moim zdaniem ciekawym typem z niszowej dyscypliny jaką jest biathlon. Dziś ciekawa rywalizacja w biegu pościgowym na dystansie 12,5 km. Przyglądam się parze Samuelsson - Rees. Po biegu sprinterskim Rees jest na miejscu 5 zaś Samuelsson na 14. przewaga Niemca nad Szwedem to 30s. Wiadomo w normalnej dyspozycji to Szwed byłby pewniakiem jednak inaczej przygotowują się do Pekinu zawodnicy ze Skandynawii inaczej Niemcy. Samuelsson obecnie tragiczna forma biegowa oraz strzelecka wczoraj w sztafecie mieszanej mimo możliwości trzech doładowań zaliczył 2 rundy karne. Niemiec biegowo i strzelecko prezentuje się dużo lepiej Rees wczoraj tylko jedno doładowanie. Dzisiaj mamy cztery strzelania więc szanse Reesa rosną. nie wierzę , że forma Szweda z dnia na dzień ulegnie poprawie. Oczywiście to biathlon dyscyplina loteryjna jednak ten typ bardzo mnie przekonuje. Nie stawiajcie domów i samochodów, ale zagrać warto.
Samuelsson - Rees typ 2 kurs 2.2 Forbet (n) 2-6
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
sztafeta kobiet

Estonia - Chiny 1 1.66 bet 365 (1.60 ewinner, 1.55 STS)

no to jest mocny bet - jak na buka z taką renomą jak bet 365 dziwne że taki błąd popełniony w zestawieniu sztafet

w Ostersund była w tych składach minuta przewagi Estonek, a w Oberhofie pod 3min przewagi.

ok wiadomo Ruhpolding to łatwiejsze trasy biegowe ale Estonki to naprawdę stabilna sztafeta, która prezentuje jakiś tam średni poziom.

Chinki oczywiście jakiś progres zrobiły ale to nie ten level, biegowo będą przegrywać, strzelecko jak się nie wydarzy jakaś zapaść gdzieś przypadkiem powinien być podobny wynik

nieco słabszy bet ale też godny uwagi

Polska - Kanada 1 1.45 betfan

Polki pierwsza sztafeta w której Zbylut narobiła pudeł ogrom był mocno w plecy dla Polek, ale w kolejnym już łatwo nasze wyżej i to że jedna z Kanadyjek była inna niewiele zmienia, i tak Polki by były sporo przed nimi

mamy dwie zmiany na start ok - oczywiście Żuk pewnie doładowania zrobi ale ogólnie powinniśmy zrobić przewagę bo Kanadyjki bardzo słabo biegają w tym sezonie i potwierdza się to mocno tu.

po nazwiskach mogło by się wydawać że 3 i 4 zmiana może być mocno na rzecz Kanadyjek ale wyniki mówią co innego. Tomaszewska 7 sprintów w tym sezonie - 6x 9/10 i 1x8/10 a Mąka rzadko w sztafetach robi jakiś problem gdy warunki pogodowe są ok.

Kanadyjki wcale jakoś specjalnie lepiej nie biegają jak nasze będą przegrywać to nie będzie to jakoś dużo.

po 2 zmianach nasze powinny mieć wyraźną przewagę i potem to utrzymać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1231
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
sztafeta męska

ciężka sztafeta bo różnice nie będą spore - każda runda karna tworzyć będzie problemy ale jeden becik do dubelka niezły jest

Czechy - Szwajcaria 1 1.40 bet 365 / betfan
kompletnie nie ❌

Czesi mocnym składem. bez rozpisywania się długiego po prostu całościowo powinni być wyżej.

Szwajcarzy są bez Weger i najmocniejszego przedwczoraj z pozostałych - Burghaltera.

do sztafety wraca Finello a ogólny zestaw jest słabszy od Czechów, nie powinni im zagrozić.

u Czechów oczywiście grozi jakaś karna runda ale u Szwajcarów to ryzyko wydaje się być jeszcze większe a biegowo Czesi > Szwajcarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
bieg indywidualny

Simon - Brorsson 2 2.2 bet 365 (2.1 totalbet)

Simon to nie jest zupełnie biatlonistka od biegu indywidualnego. wiadomo jakie ma atuty, rywalizacja h2h, sprinty z 2 strzelaniami, tam gdzie coś się dzieje - a tu mamy dziś zawody dla strzelczyń przede wszystkim.

Simon w leżaku uważam po tym jak nie raz widać jej strzelania że i tak lepiej jej idzie niż powinno - ogrom jest tych strzałów na pograniczu w leżaku ale udaje się, dziś w zawodach na wysokości może być jak przeważnie u niej w biegach indywidualnych i ogólnie w Anterselwie - ciężary. wszystko wskazuje że będzie jakieś 5-6 pudeł łącznie

Brorsson mam nadzieję w leżaku zrobi tę różnicę nad Simon a biegowo i stójką nie straci tego. to biatlonistka taka przeciętna rzec można, biega i strzela na poziomie drugiej dziesiątki PŚ ale od lat lepiej sobie radzi w tej konkurencji i dziś przy 2-3 pudłach powinna być wyżej od Francuzki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom