>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biathlon 2017/2018 Oberhof 04.01- 07.01.2018

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nowy Rok biathloniści rozpoczną w Niemczech walcząc o kolejne punkty w Oberhofie. U mężczyzn na początek sezonu szybkością zadziwia młodszy z braci Boe, ale Martin Fourcade nawiązuje z nim walkę. U kobiet biegowo wyróżnia się Kuzmina ale jak to u kobiet, jest duża rotacja w czołówce.
Serdecznie zachęcam do wypowiadania się, komentowania, analizowania.
Program zawodów w Oberhofie:
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
14:15
Eberhard J. 1.60 Doll B. 2.05
Doll
Cześć! Wczoraj udało mi się wytypować H2H w biathlonowym sprincie kobiet więc dziś ponownie zajmuję się biathlonem. Na tapetę biorę H2H Eberhard - Doll. Eberhard w sprincie ostatnio nie błyszczał, 4 pudła (2-2) i odległe miejsce we Francji. Doll natomiast mimo dwóch pudeł biegł bardzo dobrze i ostatecznie wyścig sprinterski skończył na 12 pozycji. W zawodach we własnym kraju będzie silniejszy. A kurs 2.05 naprawdę wysoki.
Planuję to zagrać z jakimś H2H w kwalifikacjach skoków.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
pozniej uzasadnie , teraz na szybko... 1,8 na Polki z Czeszkami w sts, pomylka jak dla mnie analitykow... do tego Feancuzki podiuma
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 91

blacky777

Użytkownik
z ta pomylka to bym nie przesadzal bo wczoraj ruskie wyszli z podobnym kursem co nie zmienia faktu ze nasze dziewczyny sa faworytkami dla mnie rowniez w parze z czeszkami
 
D 95

davidienko

Użytkownik
o tym ze ciut przesadzili swiadczy fakt ze juz od 5 minut kurs1,55.. jasne, moze nie wejsc, mamy Gwizdon na drugiej zmianie, ale faworytkami niewatpliwie w tej parze nasze Panie sa
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
A pomyłka analityków wynikajaca z czego że tak zapytam ? Ostatnia sztafeta wiadomo tragiczna w naszym wykonaniu , wyniki sprintu teraz super biorąc pod uwagę tegoroczną formę ale u Czeszek Vitkova i Puscarcikova rewelacyjnie 3 i 10 miejsce.
Ja tutaj nie widzę żadnej rewelacji, minimalnym fawortem Polska
 
D 95

davidienko

Użytkownik
juz tlumacze z czego wnioskuje ze pomylka bo rozumiem ze mnie wywolujesz do tablicy ;-) skoro fortuna wystawia Norwezki w parach z Polska po 1,65 a z Czeszkami po 1,38 to gdzies musi byc blad skoro STS daje Polska - Czechy po rowno...
ciut wiecej o sztafecie... Jak dla mnie dzisiaj Francuzki powinny to ogarnac, Niemki nie sa w najmocniejszym skladzie a Ukrainki tez raczej nie... Dla bezpieczenstwa Francuzki w Top2 po 1,8 wydaje sie sensowne
nie przekonuja dzisiaj Wloszki, maja dwie pierwsze zmiany mocne ale pozniej powinny tracic do najlepszych... Bialorus ma slabiutka biegowo trzecia zmiane, natomiast po 1,55 w parze wlasnie z Wloszkami wydaje sie oplacalne ze wzgledu na pewniejsza strzelnice
do tego Norwezki to jedna wielka niewiadoma, unikam jak ognia
troche chaotycznie, ale w aucie jestem, sorry
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Sztafeta kobiet.
Szwecja 1-8 2.10
Szwedki jak wiadomo silne w sztafecie, dobrze strzelają i przy dzisiejszych warunkach stawiam że popełnią mało błędów i zaliczą dobre zawody.
Ukraina - Norwegia 1 1.31
Na podniesienie kursy dorzucam jak dla mnie zdecydowane faworytki w każdej sztafecie czyli Ukrainki i badzo wymieszany skład Norweżek.
AKO 2.75 Fortuna✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ma ktos info na w jakim skladzie wystąpią Norwedzy w dzisiejszej sztafecie mężczyzn? Miesiac temu Pogralem ich po @4,50 i rezerwowym składem zniszczyli konkurencję ale dziś wiadomo, że naprnwo nie będzie tak samo dlatego potrzebuje info kto będzie biegł
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nie wywoluje Cie do tablicy w celu upomnienia a raczej dyskusji ktora może innym pomoc ????
To że bukmacher sobie wystawia takie a nie inne kursy na inne pary to jego problem a ja pytalem dlaczgo Polki są takim faworytem z Czeszkami bo moim zdaniem nie są. Jeśli weźmiesz dotychczasowe starty to jest dramat w naszym wykonaniu, jeśli nawet pojdę Ci na rękę i wezmę wyniku sprintu które są rewelacyjne dla Nas biorąc pod uwagę tegoroczną formę to też nie wynika z tego jakaś super przewaga.
Co do Francuzek tez mi wychodzi ich WIN ale nie gram tego bo obawiam się Chevalier i Aymonier które mogą &quot;pobalowac&quot; na strzelnicy a wtedy bedzie problem z top 5
Jeśli chodzi o Ukrainki to nie masz racji ... dlaczego sklad Ci sie nie podoba ? wiem pewnie dlatego jak da większosci bo jest Merkushna a nie druga z siostr Semerenko. przypominam ze Merkushna byla w skladzie na MS gdzie Ukraina wywalczyla srebrny medal po fantastycznym wystepie.
Norwegii z natury rowniez unikam, poza tym tutaj bardzo slabo startuja.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ma ktos info na w jakim skladzie wystąpią Norwedzy w dzisiejszej sztafecie mężczyzn? Miesiac temu Pogralem ich po @4,50 i rezerwowym składem zniszczyli konkurencję ale dziś wiadomo, że naprnwo nie będzie tak samo dlatego potrzebuje info kto będzie biegł
Christiansen, L&#39;Abee-Lund, Birkeland, T. Boe
A oglądałeś tamte zawody ? Nie wiem czy w historii Biatlonu były takie warunki w sztafecie że ekipy biegaly tyle karnych rund. Totalna loteria i wyniki skrajnie wypaczone ( zdjęcie Austrii z trasy chociazby)
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
To by bylo tyle w temacie faworyzowania Polek ...
Poza tym moim zdaniem ktoś wreszcie powinien się przestać pieścic i pierdolnąć pieścią w stół ????
Nie może być tak że startujemy w optymalnym składzie i jesteśmy chłopcem do bicia, jak nie jedna to druga zawiedzie i tak w kółko.
Ja nie mowie żeby co start było podium ale jakiś poziom przyzwoitości powinien zostać zachowany i jako mega fana Biatlonu i Polaka serce mi krwawi jak patrze na tą patologię w Naszym wykonaniu ...
W tej chwili patrzac na potencjal i mozliwości to top 6 jest absolutnym minimum jakie powinniśmy osiągać regularnie.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
ktos to powinien pier...c piescia w stol, ale przede wszystkim w innej kwestii... albo podajesz oficjalne sklady i w nich startujesz albo nie startujesz wcale... bo Pisareva strasznie zawalila sztafete na drugiej zmianie a awizowana byla Kryuko... przeciez to zupelnie zmienia kursy, dla kogos kto wie o tej zmianie to czusta kopalnoa wysokich kursow
co do Polek - faktycznie dzis bez rewelacji, nie wiem czy nie wrocilbym do pomyslu z Gwizdon na pierwszej zmianie
 
D 95

davidienko

Użytkownik
co z Panami? jak dla mnie niedoceniani sa Niemcy, przecenieni zas Rosjanie... analizujac zmiany to na kazdej, moze z wyjatkiem drugiej, wychodzi mi ze gospodarze powinni to ogarnac. to dla lubiacych ryzyko, choc moze po Polkach limit szczescia dzis wykorzystany.
z pewniejszych dubelek Niemcy- Wlochy i Ukraina - Szwecja na 1.
nie wiem czemu Wlosi zarowno u kobiet jak i u facetow ustawiaja zmiany w ten sposob. Znowu o ile Bormolini nic nie odwali beda walczyc o podium i znowu ostatnia zmiana im to podium zabierze. Ukraincy zawsze w sztafetach mocni a Szwedzi maja Nellina na drugiej, powinno byc w porzadku
wielka zagadka sa Francuzi - nie maja az tak slabego skladu jak kursy wskazuja
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Nie zdziwie się jak Niemcy to nawet wygrają, aczkolwiek na papierze Norwegia powinna. Wybieram bezpieczniej:
Niemcy Top3 1,60 (STS)
bo tutaj rozgrywka będzie raczej między nimi, Norwegią i Rosją. U siebie Niemcy nie powinni dać plamy, a w innych bukach kursy na to po 1,30-1,35.
Uważam, że Austraicy są niedoceniani, mają mocny, szybko biegający skład. Oczywiście strzelców wyborowych tam nie ma, ale jeśli będzie tylko dobieranie bez rund karnych (a Austraicy w sztafetach potrafią startować lepiej niż indywidualnie; np. Mesotisch) to wynik może nie być zły. Szwacjarzy też groźni, ale moim zdaniem mniej równy skład i spróbujemy:
Szwajcaria - Austria 2 1,94 (Fortuna)
Awizowane składy znajdziecie na: http://biathlonresults.com/
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ukraina [top 6] @2.00 (1.76 netto) Fortuna
Nie ma Semenova a jest Tyshechenko i tutaj moze być najwieksze zagrożenie bo w sprincie człapał ale na 1 zmianie może jakoś dociagnąc do reszty i nie stracić za dużo.
W pościgu nie wystartowal, podobnie jak Siemakov wieć powinni być wypoczęci.
Ogólnie Ukraina ponad rok nie spadła poniżej 6 miejsca.
W całym zeszłym sezonie miejsca : 4, 4, 4 , MŚ -6, 5 i w tym sezonie 6

Mozna probowac Szwjacarow do top6 po 3,5 bo toto oferuje 2,2 ???? ))
Reszty jakoś nie widzę , dziwne składy i generanie wszystko może się zdarzyć
Co do Niemcow to tam jest taka mieszanka dzisiaj ze nieprzewidywalnosc porownywalna do Norwegii.
Rees , Kuehn , Doll -- przeciez oni są w stanie zrobić wszystko zarówno na + jak i na -
Rosjanie natomiast mogą tutaj mieć syndrom Szwedek więc bez szaleństw w biegu ale dość pewnie na strzelnicy.
P.S. Na papierze faktycznie Niemcy iNorwegia są faworytami ale patrząc na te nazwiska u jednych i drugich to niemal jestem pewny że obie ekipy nie skończą na podium a może zadna z nich co juz by było sensacja ???? ))
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom