>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biathlon 2014/2015 Oslo 12.02-15.02

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Przepraszam za brak tematu ale nie wiem co mi się uwidziało że 14 lutego startują.
OSLO

12.02 - 10:30 Bieg indywidualny K
12.02 - 14:15 Bieg indywidualny M
14.02 - 11:15 Sprint K
14.02 - 14:15 Sprint M
15.02 - 12:15 Sztafeta K
15.02 - 14:30 Sztafeta

Biegi indywidualne i od razu ciut zmian, starzy mistrzowie wygrywają Martin oraz Kaisa. Czy powtórzą sukces w sprincie? Zapraszam do pisania analiz.​
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sprint Kobiet w Oslo
Start: 11:15

Laura Dahlmeier vs Gabriela Soukalova 1 @ 1.66 Bet365 ✅ 2-5
Laura znowu zachwyca. Osiąga coraz lepsze wyniki i zaczyna regularnie kręcić się w okolicy podium. Przed tygodniem wygrała sprint w Nowym Mesto i była 3 w biegu pościgowym. W Oslo kolejny świetny występ i 4 miejsce w biegu indywidualnym. Niemka strzela na niesamowicie wysokim procencie skuteczności. Przedwczoraj znowu 20/20. Po prostu w tym elemencie przy równych warunkach na strzelnicy jest jedną z najlepszych. Bieg też wygląda w miarę przyzwoicie i w sumie perfekcyjne strzelanie + solidny bieg dają jej tak dobre wyniki. Jeżeli Laura strzeli 10/10 co jest wielce prawdopodobne to w tej parze po prostu wygra. Soukalova także strzela dobrze, może strzelić 10/10, ale jej bieg wygląda fatalnie i znowu Czeszka ma ogromny problem z utrzymaniem równego tempa przez cały dystans. Była wolniejsza od Niemki zarówno w sprincie w NM jak i w biegu długim już tutaj w Oslo. Dahlmeier lubi sprint, wygląda lepiej biegowo od rywalki, strzela nawet celniej i jeżeli się jakoś nie pogubi to powinna wygrać w tej rywalizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Martin Fourcade - Jakov Fak @2,2 marathon / @2 bet365 ⛔
Główny bet na dzisiejszy sprint mężczyzn. Jakov podtrzymuje bardzo dobrą dyspozycję biegową z Novego Mesta gdzie wygrał sprint i bieg na dochodzenie, w czwartek pomimo 2 karnych minut uplasował się na 4miejscu (ponad 1,5min straty do bezbłędnego Martę), biegowo był najlepszy. Martę główny faworyt do wygrania tegorocznego pucharu świata, biegacz dobry, na strzelnicy rzadko się myli, ale o wiele wolniej strzela od &#39;reprezentanta&#39; Słowenii. Typ gram bo uważam, że dziś oboje będą bezbłędni na strzelnicy, a co za tym idzie, Jakov będzie szybszy od Francuza.
btw Podczas biegu pań, niezłe warunki atmosferyczne, więc nie powinno być problemów na strzelnicy
również polecam:
A. Szypulin - E. Garaniczew @1,61✅
S Schempp - J. Boe @1,83 ✅
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Biathlon.K.Rosja - Francja [1,55] ✅
Biathlon.K.Czechy-Włochy [1,30]
✅
Biathlon.M.Norwegia-Włochy [1,35] ⛔

TOTOLOTEK

Biathlon.M. Ukraine vs Belarus [1,30] ✅
Biathlon.K.Belarus vs Canada [1,285] ⛔
Biathlon.K.Poland vs USA[1,35] ✅


MARATHONBET


Proponuję takie zestawy na dzisiejsze sztafety. Lubię tą konkurencję, zwykle pozwala zarobić, gdyż ryzyko błędnej oceny lub pecha w przypadku rywalizacji 4 na 4 jest znacznie mniejsze.

Typy oparte na analizie składów, dotychczasowych wynikach sztafet oraz wynikach sprintów o ostatnich dwóch zawodach.


Krótko:
- Rosjanki dotychczas przeciętnie w sztafetach, bez błysku. Francuzki wzmocnione Dorin-Habert powinny stanąć na podium
- Czeszki maja najrówniejszy skład. Jak zwykle faworytki do zwycięstwa.
- Norwegowie mają mocne zestawienie. Wiem, że szukają &quot;czwartego do brydża&quot; na mistrzostwa ale pakiet Birkeland, Os, L`Abe-Lund i młodszy Boe to nieprzeciętne szanse na podium
- Białorusinki nawet bez Daryi to nadal poziom wyżej od Kanadyjek
- Polki do tej pory poniżej oczekiwań, Pitoń to ryzyko. Niemniej jednak Amerykanki mają dwie potencjalne miny i jedna z nich powinna &quot;załatwić&quot; sprawę w tej rywalizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
@galgan

Biathlon.K.Rosja - Francja [1,55]

Jak dla mnie typowy rzut koscia, piszesz ze Francuzki wzmocnione Dorin ale nie wiem czy widziales przedostatnia sztafete gdzie juz z nia biegly i ograly Rosjanki o 41sek pomimo iz te biegly az 2 karne rundy i dodatkowo z Nekchasova zamiast Shumilovej.
Typu nie neguje ale kurs biedny bo powinno byc 1.8-1.8

Piszesz ze Rosjanki bez blysku w sztafetach (8 i 4 miejsce) a Francuzki (6 i 5 miejsce) wiec chyba tez nie rewelacyjnie.


Biathlon.M Ukraine vs Belarus [1,30]

Ukraincy moze i lepsi ale napewno nie za 1.3 , tutaj jest raczej value po stronie Bialorusinow ktorzy przeciez ostatnio dostali po dupie ale w przedostatniej sztafecie ich ograli a kurs pokazuje to jako pefke
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Białoruś - Polska 1,70 ( kobiety ) ✅
Czechy - Kanada 1,40 ( mężczyźni )✅

Fortuna: Ako 2,38 ( - podatek 2,10 )

Nie ma Domraczewej dlatego dostaliśmy wyższy kurs. Różnicę robi Pitoniowa, niestety na minus dla Polek. Hojnisz i Wera trzymią poziom Skardino i Dubarezawy, ale czy Monika znów strzeli maksa ?? Piotoniowa gwarantuje na starcie jakieś +30 , 40 sekund na korzyść Białorusinek i taką mniej więcej widzę różnicę na mecie.

Czesi mają dwie pierwsze słabe zmiany, ale na dwóch ostatnich będą gonić. Mam nadzieję, że po dwóch zmianach będzie w miarę równo, co pozwoli by typ wszedł luźno.

Powodzenia
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
@galgan

Biathlon.K.Rosja - Francja [1,55]

Jak dla mnie typowy rzut koscia, piszesz ze Francuzki wzmocnione Dorin ale nie wiem czy widziales przedostatnia sztafete gdzie juz z nia biegly i ograly Rosjanki o 41sek pomimo iz te biegly az 2 karne rundy i dodatkowo z Nekchasova zamiast Shumilovej.
Typu nie neguje ale kurs biedny bo powinno byc 1.8-1.8

Piszesz ze Rosjanki bez blysku w sztafetach (8 i 4 miejsce) a Francuzki (6 i 5 miejsce) wiec chyba tez nie rewelacyjnie.


Biathlon.M Ukraine vs Belarus [1,30]

Ukraincy moze i lepsi ale napewno nie za 1.3 , tutaj jest raczej value po stronie Bialorusinow ktorzy przeciez ostatnio dostali po dupie ale w przedostatniej sztafecie ich ograli a kurs pokazuje to jako pefke

Po głębszym zastanowieniu co do pary Francja - Rosja K., przyznam ci rację. Kurs powinien być bardziej wyrównany, co nie zmienia jednak faktu, iż mocniej tutaj widzę Francuzki - również w oparciu o sprint.

Co do pary UKR-BLR, to z wiadomych względów wyniki z Rupholding należy mocno dyskontować. Dla mnie pewny typ i poszedł na mój główny kupon.

Pozdrawiam
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Białoruś - Polska 1,70 ( kobiety )
Czechy - Kanada 1,40 ( mężczyźni )

Fortuna: Ako 2,38 ( - podatek 2,10 )

Nie ma Domraczewej dlatego dostaliśmy wyższy kurs. Różnicę robi Pitoniowa, niestety na minus dla Polek. Hojnisz i Wera trzymią poziom Skardino i Dubarezawy, ale czy Monika znów strzeli maksa ?? Piotoniowa gwarantuje na starcie jakieś +30 , 40 sekund na korzyść Białorusinek i taką mniej więcej widzę różnicę na mecie.

Czesi mają dwie pierwsze słabe zmiany, ale na dwóch ostatnich będą gonić. Mam nadzieję, że po dwóch zmianach będzie w miarę równo, co pozwoli by typ wszedł luźno.

Powodzenia
Nie wiem jak Ci sie udalo to zagrac bo na Czechow o 10:00 bylo juz @1.30 ;)

Co do typu Bialorusi zgoda i mysle ze typ jest dobry ale piszac o Piton nie mozesz zapominac o Kryuko ktora jest wielka niewiadoma tej sztafety. Ostatnio straszliwie spieprzyla wysilek kolezanek bo gdyby nie jest dramat na strzelnicy Bialorusinki moglyby byc na podium a nawet wygrac
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Ja u kobiet wchodzę w :
Niemcy - Francja 1 1,66
Niemcy - Włochy 1 1,40
U panów natomiast w :
Czechy - Włochy 1 1,33
Norwegia - Włochy 1 1,36
Włosi są w tym sezonie słabi. Czesi to Kracmar Moravec Soukop oraz Slesingr kontra Hofer Windisch De Lorenzi i Bormolini. Według mnie rywalizacja w tej parze (Czechy - Włochy) bedzie już jasna po 3-4 strzelaniach
Norwedzy to Norwedzy powinni biegowo zmieść Makaronów.
O paniach pisał nie bedę ponieważ bieg się właśnie rozpoczał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom