>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Białoruś - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dyn. Brest - BATE
Typ: 0-15 minuta spotkania: BATE
Kurs: 4.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Siedem kolejek - tyle potrzebowali piłkarze BATE aby z samego dna przejść na sam szczyt. Przypomnijmy, dwa pierwsze spotkania w lidze zakończyli porażką. Teraz są samodzielnym liderem i w dobrze znanym sobie stanie będą mknąć po tytuł.

Ostatnie pięć spotkań to zwycięstwa BATE, w dodatku co najmniej dwiema bramkami. Większość ostatnich spotkań rozgrywali bardzo klasycznie - szybki gol, i potem spokojne kontrolowanie przebiegu wydarzenia. Tak było w ostatnich meczach: ze Słuckiem strzelili już w 4. minucie, ze Smalavichy - w pierwszej (a w ciągu pierwszego kwadransa mieli już trzy gole), z Nioman Grodno - w dwunastej. To tylko trzy ostatnie mecze. Wcześniej z FC Mińsk strzelili w 26. minucie, z Ruchem Brześć - w 7., ze Sławiją Mozyrz - w 10. W sześciu meczach na dziewięć z udziałem BATE gol padł w pierwszych 30 minutach, a w czterech - w ciągu pierwszych dziesięciu minut! Będę upatrywał powtórzenia szybkiego gola i prowadzenia BATE już w pierwszym kwadransie.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś, Wyszejszaja Liha
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dynamo Brest - BATE 1:3 (1:1)
Typ: BATE lub remis i powyżej 1,5 gola
Kurs: 1.71
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Zgodzę się z kolegą successful successful , że ostatnie mecze BATE wyglądają podobnie, czyli szybkie zaatakowanie rywala, zdobycie bramek w pierwszej połowie i kontrolowanie meczu. Ten schemat sprawdza się doskonale, po falstarcie z początku ligi nie ma już śladu, BATE zasiadło na fotelu lidera i prawdopodobnie nie zejdzie z niego do końca, tym bardziej, że w poprzednim sezonie właśnie Dynamo przerwało ich wieloletnie panowanie na Białorusi, więc jest też okazja do rewanżu. Proponuję wydaje mi się bardzo bezpieczny zakład, czyli, ze BATE nie przegra i będą w meczu przynajmniej 2 gole, które osobiście uważam, że powinno zdobyć samo BATE. Kurs jak na takie łączone zdarzenie całkiem przyzwoity pewnie dlatego, że w swoim mistrzowskim sezonie Dynamo ani razu nie przegrało z BATE. Jednak ten sezon to już zupełnie inna bajka, Dynamo gra w kratkę, a BATE jak już weszło na odpowiednie obroty to odprawiają każdego z bagażem przynajmniej 2 goli. Oprócz tego proponuję na to spotkanie jeszcze następujące typy: BATE strzeli powyżej 1,5 gola, @2,05 ETOTO , BATE/BATE, @3,20 Fortuna oraz powyżej 1,5 gola HT, @2,80 ETOTO .
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nem. Grodno - Zhodino
Typ: Zhodino i under 2.5 gola
Kurs: 4.35
Bukmacher: STS
Analiza:

Goście są faworytem tego spotkania z co najmniej kilku powodów. Po pierwsze, są wiceliderem ligi podczas gdy gospodarze wiszą tuż nad strefą spadkową. Po wtóre - w ostatnich dziesięciu bezpośrednich spotkaniach grodnianie wygrali tylko raz. Wreszcie po trzecie - Żodzino nie przegrało żadnego spośród swoich ostatnich pięciu spotkań i BATE czuje ich oddech na swoich plecach.

Jednocześnie spodziewam się underowego spotkania przez wzgląd na to, że w ostatnich dziesięciu bezpośrednich spotkaniach Grodno strzeliło... tylko dwie bramki. Spodziewam się skromnego (0:1 lub 0:2) zwycięstwa po stronie gości.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Białoruś
Godzina: 19:30
Spotkanie: Vitebsk - Dinamo Mińsk
Typ: Vitebsk
Kurs: 4.70
Bukmacher: BetClic

Dziś spotykają się zespoły, które okupują obecnie sam środek Wyszejszaja liha - Vitebsk będący na 10. miejscu podejmuje u siebie dziewiąte Dinamo Mińsk. Obydwa zespoły mają po 12 punktów. Co jest warte uwagi to fakt, że w czterech spotkaniach rozegranych u siebie Vitebsk zdobył 7 punktów, a Mińsk w czterech spotkaniach rozegranych na wyjeździe - tylko trzy. Już samo to może stawiać gospodarzy w całkiem dobrej sytuacji jeśli chodzi o szanse w dzisiejszej konferencji. Pójdźmy dalej. Poprzednie bezpośrednie rozegrane spotkanie, odbyte w drugiej połowie października, wygrał Vitebsk 2:0. Co więcej - grał wtedy na wyjeździe w Mińsku! Swoje ostatnie spotkanie u siebie Vitebsk zremisował z Soligorskiem. Czas więc wygrać z zespołem bądź co bądź słabszym, biorąc pod uwagę obecną formę, niż Soligorsk.
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś, Wyszejszaja Liha
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sławija Mozyrz - FK Haradzieja
Typ: X2
Kurs: 1,96
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Tabela na początek jak to mam w zwyczaju:
kup.jpg
Sławija u siebie ma na koncie 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast ich rywal na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Oba zespoły mają po 11 punktów i bardzo mnie w tym meczu dziwią wystawione kursy przez bukmacherów. Ja tu jakiejś wielkiej różnicy między tymi drużynami nie widzę a powiem więcej dla mnie ciut lepszym zespołem na papierze jest Haradzieja więc tym bardziej dziwią mnie kursy na oba zespoły. Spodziewałem się tutaj raczej bardzo zbliżonych przeliczników a tym czasem na gości jest kurs aż 4,80 a na gospodarzy 1,90. Dziwne i według mnie źle dobrane tutaj kursy. No ale skoro tak to próbujemy na gości z podpórką, bo nawet na to kurs jest wyższy niż na wygraną zespołu z Mozyrz.

Absencje w Sławija:
obrońca Malkevich (6 występów w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Shevchenko (5 występów w tym sezonie) i dwóch najlepszych strzelców w drużynie napastników Malinikov (7 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Chukhley (4 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie)

Absencje w Haradzieja:
obrońca Usenya (7 występów w tym sezonie) i pomocnik Sazanovich (9 występów w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy pomocnika Shibuna (8 występów w tym sezonie) i obrońcy Arhipova (2 występy w tym sezonie)

No więc próbujemy na zespół Haradzieja z podpórką, bo tutaj myślę, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem może być remis ewentualnie skromne zwycięstwo gości. Oba zespoły jak już wspomniałem bardzo zbliżone do siebie potencjałem o czym świadczy również tabela. Kursy jak dla mnie dziwnie dobrane więc próbujemy takiej opcji.
1-1
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Białoruś, Puchar
Godzina: 16:00
Spotkanie: BATE - Dynamo Brest
Typ: BATE i powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.55
Bukmacher: STS
Analiza: Finał pucharu Białorusi, mecz rozgrywany na stadionie w Mińsku. Faworytem jest BATE, które w ostatnich tygodniach jest w wielkiej formie, po kryzysie z początku sezonu nie ma już śladu, na ostatnie 8 meczy zanotowali tylko jeden remis i aż 7 wygranych, w tym 6 w ostatnich 6 meczach, nie licząc tego zremisowanego meczu 0:0 z Zhodino, w 7 pozostałych minimum 2 razy pokonywali każdego bramkarza rywali, strzelając łącznie 19 goli. W tygodniu w lidze pokonali dzisiejszego rywala 3:1 i to u nich na stadionie. Dynamo natomiast to zespół, który w minionym sezonie przerwał 13-letni monopol na mistrzostwo Białorusi zespołu BATE. Dodatkowo zdobył puchar kraju w 2017 oraz w 2018, w tym drugim pokonując dzisiejszego rywala 3:2. Jednak aktualna forma urzędującego mistrza jest daleka od optymalnej, zespół zajmuje obecnie 9 pozycję i gra mocno w kratkę 4 zwycięstwa, 1 remis i 5 porażek. BATE ostatni raz puchar zdobyło w 2015, w poprzednim sezonie pierwszy raz od lat nie wygrali ani ligi ani pucharu, więc motywacja z ich strony będzie podwójna, swój typ najbardziej opieram na formie obu ekip w ostatnim okresie, gdzie to BATE jest zdecydowanie lepszym zespołem, każdemu rywalowi aplikuje po 2-3 gola, a jak wspomniałem na początku obie drużyny spotkały się w Brześciu w ostatnią środę i tam bezdyskusyjnie wygrało BATE 3:1.
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś - Wyszejszaja Liha
Godzina: 17:00
Spotkanie: FK Mińsk - FK Słuck
Typ: FK Słuck
Kurs: 2,42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Piłka wraca do gry, więc wraz z początkiem miesiąca wracam do rywalizacji w typach dnia. Dziś wybrałem, podobnie jak kolega shadow89, mecz ligi białoruskiej. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem spotkania jest drużyna gości. Zespół FK Mińsk ostatni raz pojawił się na boisku ponad 3 tygodnie temu, ponieważ u jednego z zawodników wykryto koronawirusa i cała drużyna musiała udać się na kwarantannę. Po tak długiej przerwie, forma stołecznego zespołu pozostaje tajemnicą i pewnie dlatego bukmacherzy wystawili takie, a nie inne kursy. Jednak również przed przerwą, piłkarze FK Mińsk nie grali najlepiej. Przed własną publicznością wygrali tylko 1 mecz - pod koniec marca w derbach Mińska pokonali 3:2 Dynamo, które jednak słabo radzi sobie w meczach wyjazdowych. Ponadto przegrali z BATE i Torpedo Żodzino (które mimo iż jest w czołówce, to jednak w delegacji gra średnio). FK Słuck z kolei radzi sobie przyzwoicie - zajmują obecnie piąte miejsce. Faktem jest, że nie wygrali od 3 kolejek, jednak ich dzisiejszy rywal to idealny przeciwnik na przełamanie. Dzisiejsi goście rozegrali do tej pory 4 mecze wyjazdowe - przegrali tylko raz, z BATE. Oprócz tego pokonali Isłocz, Dynamo Mińsk i Szachtiora Soligorsk, które na własnych stadionach grają bardzo dobrze. Ponadto, jak donoszą białoruskie media, do treningów w stołecznym zespole wróciło po przerwie zaledwie 14 piłkarzy, w tym aż 6 rezerwowych, więc sytuacja w zespole gospodarzy jest daleka od dobrej. Mecz został przeniesiony z 30 maja, prawdopodobnie po to, by zawodnicy FK Mińsk mogli wejść w rytm meczowy i lepiej przygotować się do spotkania. Myślę jednak, że niewiele im to pomoże i zejdą z boiska pokonani.

(W STS jeszcze lepszy kurs - 2,60 na gości).

1:0
 
Ostatnia edycja:
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś - Wyszejszaja Liha
Godzina: 17:00
Spotkanie: Vitebsk - FC Minsk 1-0
Typ: Vitebsk
Kurs: 2,00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Konfrontacja jedenastej ekipy z czternastą, zagrożoną walką o byt. Osiągnięcia statystyczne takie jak i miejsce w lidze nie wyróżniają obu ekip. Warto jednak zwrócić uwagę, że w ostatnich meczach majowo czerwcowych zdecydowanie lepsza jest ekipa gospodarzy. Co prawda tylko jedno zwycięstwo i remisy ale kiedy spojrzymy na przeciwników (BATE, Dynamo czy Szachcior) to te wyniki remisowe nabierają zupełnie innego wymiaru. W tym samym okresie goście mają tylko jedno minimalne zwycięstwo u siebie ze słabą ekipą Słuck.
H2H z ostatnich 5 spotkań jest zdecydowanie na korzyść gospodarzy 3-2-0 a kiedy weźmiemy pod uwagę ostatnich 5 spotkań na boisku Vitebsk to wygląda on tak 2-2-1.
Typ godny przeanalizowania a dla bardziej zachowawczych proponuję 1DNB po 1,44.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: PIłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 16:30
Spotkanie: Nioman Grodno vs Dynamo Brześć
Typ: BTTS + powyżej 2.5 bramek
Kurs: 2.60 ⛔
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Niedawno do gry wróciła jedna z moich ulubionych lig i ciekawy mecz szykuje się pod polską granicą. Przede wszystkim należy wspomnieć o Dynamie, który przeszedł sporą rewolucję. Warto przypomnieć, że właścicielem obu zespołów z Brześcia, także Ruchu jest jeden właściciel, który postanowił, bardziej zainwestować w Ruch i stąd najlepsi zawodnicy Dynama przeszli do drugiego klubu, a w drugą stronę Ci teoretycznie słabsi piłkarze. Po pierwszych kolejkach nie widać zbytnio różnicy i ambicja dzisiejszych gości jest spora, aby utrzeć nosa swojemu właścicielowi. W Niomanie nie doszło do wielu roszad. Może odejście Jean-Morel Poe będzie nieco odczuwalne w ataku, ale bardziej się wzmocniono niż osłabiono. Liczę tutaj na ciekawe widowisko, ponieważ obie ekipy interesuje jedynie komplet punktów. Szczególnie ekipa z Grodna ma chrapkę na pierwszą wygraną w sezonie, bo starcia z Witebskiem oraz ze Słuckiem należy uznać za nieudane. Zarówno gospodarze, jak i goście lepiej czują się w ataku niż w defensywie i liczę na skuteczność z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
H 259

hmista3

Użytkownik
Dyscyplina: PIłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 13:00
Spotkanie: BATE Borysów - FC Gomel
Typ: BTTS
Kurs: 1,97

Bukmacher: Forebet
Analiza:


Uważam, że padnie tutaj dużo goli. Ostatni mecz między tymi zespołami zakończył się wynikiem 1:1. Oznacza to, że Gomel potrafi strzelać bramki na tym stadionie. Nie inaczej będzie tym razem.
Uważam, że mecz zakończy się rezultatem 3:1.

Edit: 3:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: PIłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 13:00
Spotkanie: BATE Borysów - FC Gomel
Typ: BTTS
Kurs: 1,97
Bukmacher: Forebet
Analiza:


Uważam, że padnie tutaj dużo goli. Ostatni mecz między tymi zespołami zakończył się wynikiem 1:1. Oznacza to, że Gomel potrafi strzelać bramki na tym stadionie. Nie inaczej będzie tym razem.
Uważam, że mecz zakończy się rezultatem 3:1.
Dzisiaj grają na innym stadionie niż wcześniej. Jako, że jest zimno i warunki mniej sprzyjają to dzisiaj i początek rundy graja na Haradski Stadion, a więc na starym obiekcie BATE, ostatni mecz z Gomel grali na nowym, a więc Borisov Arena, powodzenia :)
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Sputnik vs FC Mińsk: BTTS @1.77
Szachcior Soligorsk vs Isłacz Mińsk: 1 @1.38
AKO @2.44 BETFAN


Sputnik to beniaminek Wyszejszaja Liha, który spisuje się poniżej oczekiwań. Przede wszystkim jest problem ze zdobywaniem bramek, co pokazały dwie pierwsze rywalizacje. Klub z Rzeczycy ma jednak dobrą okazję wreszcie zapunktować, ponieważ na ich stadion przyjeżdża FC Mińsk. Stołeczni to klub grający bardzo wesoło do przodu, co na Białorusi jest rzadko spotykane. W pojedynkach z ich udziałem pada wiele goli, tak było w poprzedniej kampanii, tak jest i teraz. Liczę na ciekawe widowisko w Rzeczycy. Zwycięzca Pierszaja Liha z ostatecznego sezonu musi wreszcie zagrać bardziej ofensywnie.

Nieoczekiwany mistrz Wyszejszaja Liha chce iść za ciosem. Na ten moment notują serię dwóch zwycięstw z rzędu tak jak ich dzisiejszy przeciwnik. Nie mniej jednak Szachcior wzmocnił się przed rozpoczęciem tegorocznych rozgrywek i pomimo odejścia Jasura Jakshibajeva do Legii Warszawa ma kim straszyć z przodu. Z BATE na zasadzie wolnych transferów doszli dwaj doświadczeni reprezentanci Białorusi Igor Stasevich oraz Egor Filipenko, co tylko wzmocniło mistrza. Jeżeli chodzi o Isłacz to przez covid trzeba było zaciągnąć passa i kilku ważnych piłkarzy, jak np. charakterystyczny boczny obrońca Bitok Stephen Godfrey musiał pożegnać się z klubem i zameldował się w Jagiellonii Białystok. Siła rażenia Górali jest ogromna i mam nadzieję, że stołeczni po raz kolejny przekonają się, że w Soligorsku nie mają co szukać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
H 259

hmista3

Użytkownik
Dyscyplina: PIłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sputnik - Minsk
Typ: X
Kurs: 3,40

Bukmacher: STS
Analiza:

Głupia analiza, ale po prostu czuję, że skończy się to bezbramkowym remisem.
Zespoły nie grały między sobą, dopiero 3 kolejka tego sezonu.
0:0
 
Ostatnia edycja:
H 259

hmista3

Użytkownik
Dyscyplina: PIłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 17:00
Spotkanie: Szachtior Soligorsk - Isłacz Mińsk
Typ: Soligorsk Handi -1,5
Kurs:1,95

Bukmacher: Forbet
Analiza:

Dwie drużyny świetnie zaczęły sezon. Jednak Soligorsk jest lepszą drużyną od Mińska. Przeczuwam zdecydowane zwycięstwo Szachtiora 4:0 (powtórka wyniku sprzed roku).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
H 259

hmista3

Użytkownik
Dyscyplina: PIłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 13:00
Spotkanie: Dynamo Mińsk - FK Słuck
Typ: Dynamo Handicap -1
Kurs: 2.10
Bukmacher: STS

Dyscyplina: PIłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sławia Mozyrz - Smorgonie
Typ: Over 2,5
Kurs: 2.05
Bukmacher: STS

Dyscyplina: PIłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ruch Brześć - Energetyk
Typ: Ruch Handicap -1
Kurs: 2.50
Bukmacher: STS

Analiza:

Po wczorajszym dniu polubiłem ligę białoruską :D (pewnie dzisiaj to odwołam).
Zdecydowałem się dzisiaj na wszystkie mecze tej ligi.

Mecz nr 1.

O sile Dynama w rodzimej lidze nie trzeba nikomu mówić. Pewne i zdecydowane zwycięstwo z handicapem warte ryzyka. Kursiwo też niezłe. 3:0'

Mecz nr 2
Ciężko powiedzieć dlaczego (statystyki tego nie pokazują), ale uważam, że w tym meczu padnie dużo goli. Over 2,5 po fajnym kursie złapany.

Mecz nr 3
Brześć to niezła ekipa na białoruskim podwórku. Po dwóch remisach przydałoby się złapać na swoim podwórku 3 pkt. Mój typ to zdecydowane zwycięstwo Brześcia. 4:1
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzinna: 13:00
Spotkanie: Dynamo Mińsk vs Słuck
Typ: zwycięstwo Słucka
Kurs: 9.30 ❌
Bukmacher: LVBET
Analiza:


Oczywiście typ jest bardzo ryzykowny i za symboliczną stawkę można spróbować swojego szczęścia, ale ma swoje podstawy. Wiele naoglądałem się białoruskiej ekstraklasy szczególnie w poprzednim sezonie, ale i we wcześniejszych latach i jedno wiem, że Słuck nie zawsze gra czysto. Nie jestem zwolennikiem ustawek i nie szukam ich w każdym dniu, ale zdaję sobie sprawę z tego, że występują w sporcie. Słuck to ekipa, która w poprzednim sezonie miała spore problemy finansowe. Teraz też nie jest kolorowo i doszło do wielu zmian. Udało się jednak utrzymać w ekstraklasie, dzięki słabej postawie Biełszyny Bobrujsk, ale i bankructwie Smalawiczy. W kampanii 2020 rzucało się w oczy ich bardzo dobry start. Byli nawet liderem Wyszejszaja Liha przez dłuższy czas, ale w połowie rozgrywek forma się załamała i kompletnie nic nie wychodziło. Teraz również postarają się to powtórzyć na starcie tego sezonu i z Dynamo Mińsk mają ciekawy układ wymiany punktów 3 na 3. Ba nawet dokładne wyniki 2:1 się pojawiały w latach 2018, 2019. Kto wie, być może dzisiaj ponownie się to wydarzy i przesłanki na to są. Do konkursu pobieram zwycięstwo underdoga, a można próbować DW 2:1 i 1:2.

DW 1:2 @30.00 Betclic ❌
DW 2:1 @8.80 Betclic ❌
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Eniergietyk-BDU vs Sputnik: 1X/-3.5 gola @1.53 Superbet ⛔

Może typ i sam kurs nie jest oryginalny, ale jestem zdania, że ciekawy do AKO. Sputnik to beniaminek, który sobie na razie nie radzi w Wyszejszaja Liha. Mistrzowie zaplecza są jeszcze bez bramki w tej kampanii i szczerze mówiąc wątpię, aby to się zmieniło dzisiaj. Klub spod Mińska osłabił się m.in Jasur Yakshibaev odszedł do Szachciora Soligorsk, a potem do Legii Warszawa, co nie zmienia faktu, że w defensywie wygląda to obiecująco. Spodziewam się underowego pojedynku, gdzie górą będą faworyci.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dynamo Brześć vs Dynamo Mińsk
Typ: BTTS
Kurs: 2.10 ✅
Bukmacher: Etoto
Analiza:


Jeden z hitów odbędzie się także na Białorusi, gdzie przed nami starcie dwóch Dynamo. Pod polską granicą odbędzie się ciekawa rywalizacja dwóch klubów, które w poprzednim sezonie nieco zawiodły swoich kibiców. O dziwo oba zespoły bardzo dobrze rozpoczęły nowe rozgrywki. Ich bilans to dwa zwycięstwa i jeden remis nie tracąc przy tym sani jednego gola. Dlaczego więc stawiam na BTTS? Po pierwsze takie spotkania rządzą się swoimi prawami, dodatkowo bezpośrednie rywalizacje jasno wskazują, że goli nie brakuje. Stołeczni nieco wzmocnili się w ofensywie i do ich składu dołączyli tacy piłkarze jak Jean-Morel Poe, który wcześniej wyróżniał się w Smalawiczy i w Niomanie Grodno, a także Dusan Bakic, który jest trochę boiskowym brutalem, ale skutecznym napastnikiem. U gospodarzy doszło do większej rewolucji, ponieważ jeden człowiek jest właścicielem dwóch klubów z Brześcia zarówno Dynama, jak i Ruchu i bardziej postanowił postawić na ten młodszy projekt, dlatego najlepsi piłkarze Dynama przeszli właśnie do Ruchu. Nie mniej jednak widać potencjał w tym zespole i czeka nas otwarty pojedynek przy polskiej granicy. Mam nadzieję, że obie ekipy stracą pierwsze bramki w tej kampanii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +209
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 13:00
Spotkanie: Dynamo Mińsk vs Gomel
Typ: BTTS
Kurs: 2.10 ✅
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Tak jak tydzień temu, tak i dzisiaj spróbuję pójść w stronę BTTSa w meczu Dynama Mińsk. Przed stołecznymi niełatwe zadanie, ponieważ zmierzą się z beniaminkiem Wyszejszaja Liha, który ma pazur, a konkretnie nazywa się Andrey Solovei. Dawno nie widziałem na Białorusi tak dobrego i przede wszystkim skutecznego napastnika, który dobrze czuje się zarówno w kontrataku, jak i w ataku pozycyjnym. Od początku tej kampanii notuje serię trafień i w tę niedzielę zapewne będzie miał kolejne okazje, aby cieszyć się z gola. Być może za chwile zmieni klub, bo takie BATE, albo Szachcior Soligorsk z chęcią przygarną takiego piłkarza, nie mniej jednak niech spełni swoją rolę w Gomelu. Dzisiejszy pojedynek to starcie dwóch filozofii, Dynamo znane jest z defensywnego stylu gry, którego zwolenikiem jest trener Leonid Kuchuk, a beniaminek gra bez żadnych kompleksów. Do przodu, stawia na atak i nie boi się żadnego rywala, co pokazali przecież niedawno w starciu z BATE i tamto spotkanie zakończyło się porażką 2:3, ale powalczyli. Uważam, że kurs na BTTS jest tutaj atrakcyjny i obejrzymy ciekawe widowisko u naszych wschodnich sąsiadów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom