>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

BetX - Oferta powitalna. Bonus w trzech prostych krokach

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
pakiet_powitalny_800zl_main_TT Cover 1500x500.jpg

INFORMACJE OGÓLNE:

  • Klient ma 30 dni na skorzystanie ze wszystkich trzech kroków oferty powitalnej, licząc od momentu zaksięgowania pierwszego depozytu.
  • Minimalna kwota depozytu w każdym kroku wynosi 10 PLN.
  • Maksymalna kwota bonusu/freebetu w każdym kroku wynosi 250 PLN.
  • Klient sam decyduje kiedy chce w tym czasie skorzystać z oferty – może to swobodnie regulować poprzez zawieranie konkretnego typu zakładów. Musi natomiast pamiętać o jednej zasadzie – każdy kolejny depozyt po spełnieniu warunków danego kroku wyznacza kwotę od jakiej przyznany będzie bonus.
    Przykład:
    Pierwsza wpłata klienta wyniosła 100 PLN, po czym zagrał zakład zgodny z warunkami promocji. Po ich spełnieniu dokonał kolejnego depozytu na kwotę 100 PLN, jednak nie zawarł zakładu zgodnego z warunkami promocji. Dokonał także kolejnych dwóch depozytów na kwotę 50 PLN i 70 PLN. Zawarł następnie zakłady zgodne z warunkami promocji – po ich rozliczeniu otrzymał 50 PLN freebet, czyli 50% wartości swojego drugiego depozytu.
  • Zlecenie wypłaty środków powoduje przerwanie cyklu oferty powitalnej.
  • Zakłady zawarte za freebet nie zaliczają się do obrotu środkami w ofercie powitalnej.
  • Klient może śledzić postęp realizacji kroków bonusu w panelu na stronie bonusowej (https://ebetx.pl/pl/bonuses/ofertapowitalnabetx):
1671350144069.png
SZCZEGÓŁY OFERTY:


KROK I:


Postaw pierwszy zakład za całą kwotę pierwszego depozytu (min. 10 PLN) i zabezpiecz 50% stawki swojego pierwszego zakładu do kwoty 500 PLN. Jeżeli zakład okaże się przegrany – otrzymasz 50% swojej stawki w formie freebetu.

Zakład spełniający warunki promocji: min. AKO 2, min. kurs ogólny 2.50.

LINK DO STRONY BONUSOWEJ: https://cms.ebetx.pl/pl/bonuses/cashback-od-1-go-zakladu/

pakiet_powitalny_800zl_krok1_Baner Web 1340x264.jpg

KROK II:

Dokonaj dwukrotnego obrotu środkami, pochodzącymi z depozytu spełniającego warunki promocji i odbierz freebet o wartości 50% wpłaty.

Zakłady spełniające warunki promocji: min. AKO 3, min. kurs ogólny 2.50.

LINK DO STRONY BONUSOWEJ: https://cms.ebetx.pl/pl/bonuses/freebet-od-2-go-depozytu/

pakiet_powitalny_800zl_krok2_Baner Web 1340x264.jpg

KROK III:

Dokonaj trzykrotnego obrotu środkami, pochodzącymi z depozytu spełniającego warunki promocji i odbierz bonus wypłacony w gotówce o wartości 50% wpłaty.

Zakłady spełniające warunki promocji: min. AKO 3, min. kurs ogólny 2.50.

LINK DO STRONY BONUSOWEJ: https://ebetx.pl/pl/bonuses/freebet-od-3-go-depozytu

pakiet_powitalny_800zl_krok3_Baner Web 1340x264.jpg


DODATKOWE BENEFITY PO DOKONANIU REJESTRACJI:

ZGODA BUDUJE -> 30 PLN FREEBET


W trakcie procesu rejestracji zaznacz zgody marketingowe oraz dokonaj weryfikacji konta. Po dokonaniu obrotu środkami własnymi (kwota min. 10 PLN) oraz rozliczeniu zawartych zakładów do Twojego konta zostanie przypisany freebet o wartości 30 PLN.

LINK: https://cms.ebetx.pl/pl/bonuses/zgoda-buduje-30pln/



PIERWSZY RAZ W APCE -> 20 PLN FREEBET

Pobierz aplikację BetX i zagraj w niej za środki własne (kwota min. 10 PLN). Kiedy zakład zostanie rozliczony – odbierz freebet o wartości 20 PLN.

LINK: https://ebetx.pl/pl/bonuses/1razwappce



OFERTA SPECJALNA FREEBET 50 PLN:


Aby odebrać dodatkowy freebet należy założyć konto z naszym kodem FORUMBETX i dokonać depozytu na sumę min. 100 zł (może być kilka depozytów, po wpłacie wymaganego minimum freebet trafi na wasze konto).

pakiet_powitalny_800zl_main_forumbetx_1000x200.jpg
 
Ostatnia edycja:
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Czy za granicami kraju można grac na tym buku? Jestem w NL na robocie. Lub jeśli można to zapytam, jaki buk za granicą, żeby nie bawić się w jakieś VPN i inne badziewia?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
To że się da to nie znaczy że można. Będąc w zeszłym roku na Węgrzech podpytałem supportu ebetx czy mogę grać w innym kraju niż Polska. Odpowiedź byla jednoznaczna: NIE. Oczywiście pewnie nic takim graczom nie zrobią, ale jak ktoś wygra wieksza sumke to mogą to uznać za zlamanie regulaminu i nie wyplacic wygranej.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
no tak, nie byłem precyzyjny.
W żadnym buku nie można, ale w większości się da bez VPN
Aczkolwiek tak jak mówisz, dodatkowa weryfikacja jest ryzykiem. Mnie spotkała raz, ale nie było to przy okazji wypłaty więc nie było żadnej szarpaniny o pieniądze. Po prostu zablokowali możliwość wpłaty (więc praktycznie zamknęli konto)
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Mi zamknęli możliwość wplaty i gry w noblebet, lvbet, pzbuk i forbet. To jest dopiero szczyt. Zapewne niezgodnie z ustawą, bo nie chce mi się wierzyć że mogą zakazać gry bez żadnych podstaw do blokady konta
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!

Dzisiaj od godziny 12:00 zmieniony został I krok Oferty Powitalnej BetX - nowi gracze zarejestrowani po godz. 12:00 będą otrzymywać już Cashback w formie freebetu, a nie jak wcześniej - gotówki.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Czy jeszcze rejestracja z baneru na Naszym forum uprawnia do odebrania dodatkowego freebetu 50 PLN? Spełniłem wszystkie warunki, a otrzymałem tylko freebet 30 PLN.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Czy jeszcze rejestracja z baneru na Naszym forum uprawnia do odebrania dodatkowego freebetu 50 PLN? Spełniłem wszystkie warunki, a otrzymałem tylko freebet 30 PLN.
Nic mi nie wiadomo, żeby coś się miało zmienić w tej kwestii, podeślij mi na pw swój login/mail do BetX, postaram się to wyjasnić
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
OFERTA SPECJALNA:

Wykonaj pierwszy depozyt na kwotę min. 100 PLN i dokonaj dowolnego obrotu środków (min. 10 PLN). Kiedy zakłady zostaną rozliczone – odbierz 50 PLN freebet. Dodatkowy freebet z naszym kodem FORUMBETX
Zmianie ulega ten punkt regulaminu, od teraz brzmi on:

OFERTA SPECJALNA FREEBET 50 PLN:

Aby odebrać dodatkowy freebet należy założyć konto z naszym kodem FORUMBETX i dokonać depozytu na sumę min. 100 zł (może być kilka depozytów, po wpłacie wymaganego minimum freebet trafi na wasze konto).

Ważne:

Promocja dotyczy wszystkich, którzy założyli konto od 1 marca 2023, jeżeli ktoś na chwilę obecną wpłacił mniej, a wpłaci "brakującą" sumę otrzyma freebet 50 zł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom