>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betway

ola20 0

ola20

Użytkownik
Betway wycofuje się z polskiego rynku!

Pomimo tego, że nowelizacja ustawy hazardowej nie weszła jeszcze w życie mamy już pierwszą ofiarę zaostrzenia polityki rządu polskiego wobec bukmacherów internetowych. Jest nią brytyjski Betway, który swoje usługi świadczył nieprzerwanie od 1997 roku. Choć na polskim rynku debiutował nieco później to zdążył już zebrać sporą rzeszę graczy.
Tymczasem oficjalne stanowisko firmy jest jednoznaczne. Betway nie zamierza starać się o polską licencję, która upoważnia go do świadczenia usług dla naszych graczy. Wprawdzie strona internetowa bukmachera jest nadal dostępna w wersji polskojęzycznej, ale już nie można się na nią niestety zalogować. Bukmacher prosi także graczy o zrealizowanie wypłaty swoich środków z kont.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
nie dostalem mejla ani nic a wplacilem dzisiaj na buka a okazalo sie ze jest bonus 100 procent do 600 zlotych obrot 30 razy, mimo wszystko jak ktos sporo stawia to mozna poprobowac, obrot nieograniczony czasem a w zwiazku z tym ze betway czesto zasypia mozna pograc
z tym ze betway &quot;slynie&quot; z najwolniejszej wyplaty na rynku od razu uprzedzam wyplata na mb trwajaca 5 dni? norma
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Po kilku letniej przerwie zagrałem w Betway i... Buk zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Wypłata bez kłopotu w dodatku w 3 dni na Mb ???? To i tak dość szybko. Ogółem starym klientom, którzy zdążyli się zarejestrować ciągle polecam tego bukmachera ;)
 
firer 886

firer

Użytkownik
Szkoda ze nie da sie juz tam zalozyc konta. Ten buk w siatkowce pierwszy wystawia kursy i bardzo czesto robi to blednie , mozna zlapac naprawde ladne kursiwa. Do tego z aktualizacja kursow tez nie zawsze nadążają
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
Argh a tak sie napaliłem na tego buka i taka wielka szkoda no nie no, ciekawe czy nie byłoby zastrzeżeń w przypadku rejestracji w innym kraju, a nastepnie kontynuowac gre w Polsce ???? , trzeba by poczytac regulamin, bo jesli maja nieagresywne limity, to bylby to cudny buk do &quot;grania&quot; siateczki.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Po maturze wyjezdzam do Niemiec i napewno zaloze sobie tam konto ;)
Mam nadzieje ze po powrocie dalej bede mogl tam grac ????
Te kursy to wystawia tam chyba ktos kto nie ma kompletnie pojecia o siatkowce do tego ta ich aktualizacja kursow tez jest boska np dzisiaj mecz Bulgaria - Chorwacja w najlepszym momencie byl surbet ok 20% z Pinnacle
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
Po maturze wyjezdzam do Niemiec i napewno zaloze sobie tam konto ;)
Mam nadzieje ze po powrocie dalej bede mogl tam grac ????
Te kursy to wystawia tam chyba ktos kto nie ma kompletnie pojecia o siatkowce do tego ta ich aktualizacja kursow tez jest boska np dzisiaj mecz Bulgaria - Chorwacja w najlepszym momencie byl surbet ok 20% z Pinnacle
tylko ze jakie tam sa limity o to jest pytanie hehe, na betsafe tez pare razy mozna bylo wylapac sury w siatkę 15-20% ale co z tego jak limit smieszny 200 zł ???? ???? i ten sur to byly tylko fajne drobniaki : (
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
&lt;table bgcolor=&quot;&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font-family:Arial;font-size:13px&quot;&gt;Powyżej pisał ktoś że Betway &quot;zasypia&quot;.Dwie godziny temu dostałem od nich maila:
Półfinały Euro 2012 zaczynają się już dziś w nocy, a my wierni swoim zasadom przygotowaliśmy jak zwykle garść fantastycznych Zakładów specjalnych z refundacją na tą okazję. Kto zaklepie sobie miejsce w finale Mistrzostw Europy 2012 w niedzielę? Sprawdź nasze oferty specjalne i POSTAW ZAKŁAD JUŻ TERAZ!

HiszpaniaPortugalia
Środa, 20:45 – Jeśli Iniesta strzeli gola w tym meczu, zwrócimy wybrane zakłady!
POSTAW ZAKŁAD JUŻ TERAZ | Szczegóły oferty
Niemcy - Włochy
Czwartek, 20:45 – Jeśli Gomez strzeli pierwszego gola, zwrócimy wybrane zakłady!
POSTAW ZAKŁAD JUŻ TERAZ | Szczegóły oferty
ULEPSZONY PODWÓJNIAK
Niemcy i Hiszpania awansują do finału - 2.00
POSTAW ZAKŁAD JUŻ TERAZ Zwycięzca turnieju | Najlepszy strzelec[/url] | Wszystkie zakłady na Euro 2012&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
R 0

roli50

Użytkownik
Może i płacą, ale &quot;gubią&quot; pieniądze. Wczoraj rano wpłaciłem, a na koncie nie ma ich do tej pory. Dział obsługi klienta proponuje mały bonus i każe czekać, chociaż ma w garści potwierdzenie przelewu. Irytujące...
 
P 0

pasiasty25

Użytkownik
Witam , pomoże mi ktos z tym bukiem ? jak czytac u niego asiany ?? Obstawiłem siurka bezposrednio z serwisu surebety.com wiec nie ma mozliwosci pomyłki , padło na betway tutaj mailem wygrać ale zakład został rozliczony jako przegrany , po przyglądnięciu sie tym asianom cos mi nie gra , np bet na x -1 ale na kogo to jest gospodarzy czy gości?? Jak to obczaic???
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Witam , pomoże mi ktos z tym bukiem ? jak czytac u niego asiany ?? Obstawiłem siurka bezposrednio z serwisu surebety.com wiec nie ma mozliwosci pomyłki , padło na betway tutaj mailem wygrać ale zakład został rozliczony jako przegrany , po przyglądnięciu sie tym asianom cos mi nie gra , np bet na x -1 ale na kogo to jest gospodarzy czy gości?? Jak to obczaic???
Betway i azjany? Pierwsze słyszę...
 
Do góry Bottom