>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betters - Opinie

D 1K

dermen

Użytkownik
A miałem się ostatnio zarejestrować xd próbuje teraz ale mam problem z rejestracją ciągle wyskakuje jakiś problem z hasłem tyle kombinacji już próbowałem ciągle mi podkreśla hasło na czerwono i nie chce przejść dalej miał ktoś podobnie?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
A miałem się ostatnio zarejestrować xd próbuje teraz ale mam problem z rejestracją ciągle wyskakuje jakiś problem z hasłem tyle kombinacji już próbowałem ciągle mi podkreśla hasło na czerwono i nie chce przejść dalej miał ktoś podobnie?
Znak specjalny jest wymagany. Wykrzyknik itp
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Panowie! Korzystał ktoś już z nowej oferty powitalnej i objaśni co i jak żeby nie zrobić jakiś "błędów". Wiadomo jak to jest z nowymi bukami, czasami mają jakieś dziwne wstawki w regulaminie i najlepiej być prawnikiem lub radcą by to ogarnąć bez straty.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Panowie! Korzystał ktoś już z nowej oferty powitalnej i objaśni co i jak żeby nie zrobić jakiś "błędów". Wiadomo jak to jest z nowymi bukami, czasami mają jakieś dziwne wstawki w regulaminie i najlepiej być prawnikiem lub radcą by to ogarnąć bez straty.
Korzystalem. Wszystko jasno w krótkim regulaminie opisane.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
To prawda regulamin dość jasno napisany. Właśnie się zarejestrowałem i puściłem pierwszy zakład na LM. Freebet dodany automatycznie na taką samą kwotę. Na minus bardzo słaby kontakt z supportem. Nie ma czatu (przynajmniej ja nie widzę), na maila nie odpowiedzieli od 2h a dokumenty nie zweryfikowane od tego samego czasu. Mam to konto tymczasowe, chciałem zapytać czy już mogę grać czy czekać ale postanowilem wplacic bo odpowiedzi nie ma od dłuższego czasu.
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
To prawda regulamin dość jasno napisany. Właśnie się zarejestrowałem i puściłem pierwszy zakład na LM. Freebet dodany automatycznie na taką samą kwotę. Na minus bardzo słaby kontakt z supportem. Nie ma czatu (przynajmniej ja nie widzę), na maila nie odpowiedzieli od 2h a dokumenty nie zweryfikowane od tego samego czasu. Mam to konto tymczasowe, chciałem zapytać czy już mogę grać czy czekać ale postanowilem wplacic bo odpowiedzi nie ma od dłuższego czasu.
Ile czasu czekałeś na weryfikacje tożsamości?
Pierwszy zakład zagrałem za 100 zł i oczywiście otrzymałem freebet 100 zł do wykorzystania. Zagrałem za freebet od razu. Teraz zagrałem za 300 zł z salda depozytowego. Jak dobrze rozumiem regulamin " 300 cashback" to drugi zakład z salda depozytowego podlega tej promocji? Mam nadzieje że drugi zakład z freebetu nie wlicza się w tą promocję "300 cashback".
Jeżeli coś podpowiesz będę wdzięczny. Bo regulamin jest napisany słabo i niejasno mimo tego co głoszą niektórzy "ambasadorzy" marki.
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Dobra mam już odpowiedź z czatu na te pytania. Swoją drogą bardzo dobra jest ta pomoc, na pytania odpowiadają wyczerpująco.
Na weryfikacje czeka się rożnie ale ogólnie do 15 minut.
Zakład za freebet nie wlicza się do promocji i nie zabiera nam wejścia za całe 300 zł. Także liczą się tylko zakłady z depozytu własnego.
Jest to bardzo korzystne. Ogólnie polecam choć regulamin trzeba poprawić by był bardziej czytelny.
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Cztery dni czekałem na jedną z wypłat i to w środku tygodnia, w weekendy nie wypłacają to też trzy dni czekania jak się zleci wypłatę w piątek. Do tego wprowadzili opcję (przynajmniej ja tak mam od dzisiaj) że jak jedna wypłata nie zostanie zrealizowana to drugiej nie można zlecić.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
1638483314599.png
to jest niemożliwością, co ostatnio wyczyniają te nowe "krzaki". powyżej ciekawy kwiatek od betters, gdzie po 2 dniach postanowili mi anulować zakłady, bo rzekomo mecz był ustawiony; wyobrażacie sobie? w ciągu dwóch dni rozstrzygnęli, że mecz był ustawiony. dodatkowo powołują się na "dziurawy" punkt regulaminu, pod który można wiele podszyć.
 
Do góry Bottom