>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betters - Opinie

zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Racja, to hit, żeby na podstawie 'raportu' pseudo firmy na poziomie szukamy ustawek sobie unieważnić zakłady :D
W dwa dni bukmacher sobie wydał wyrok na temat ustawienia meczu haha
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
a to Twoj kanal na telegramie i ta platna usluga na fejsie
To juz wiem czemu tak tego ruskiego gniota polecasz w kazdym miejscu ;)
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Hit. Moja znajoma założyła tam konto, wpłaciła 100 PLN i nie zdążyła postawić kuponu - blokada. Nie mogła się nawet zalogować. Informacja z weryfikacji - jakieś tam dane zostały zduplikowane. Okazało się później, że wprowadzony numer telefonu już był w bazie :D Jakim cudem rejestracja w ogóle coś takiego przepuszcza? :D I skoro dane zduplikowane to dlaczego pozwolono na wpłatę? :D Także ostrzegam, bo być może będziecie chcieli skorzystać z ich oferty ale później się okaże, że jakieś tam dane są już w systemie. Oczywiście dowiecie się po tym po wpłacie, nie przy rejestracji :D
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Hit. Moja znajoma założyła tam konto, wpłaciła 100 PLN i nie zdążyła postawić kuponu - blokada. Nie mogła się nawet zalogować. Informacja z weryfikacji - jakieś tam dane zostały zduplikowane. Okazało się później, że wprowadzony numer telefonu już był w bazie :D Jakim cudem rejestracja w ogóle coś takiego przepuszcza? :D I skoro dane zduplikowane to dlaczego pozwolono na wpłatę? :D Także ostrzegam, bo być może będziecie chcieli skorzystać z ich oferty ale później się okaże, że jakieś tam dane są już w systemie. Oczywiście dowiecie się po tym po wpłacie, nie przy rejestracji :D
Nie da rady przypadkowo wprowadzić drugi raz tego samego numeru telefonu. Zawsze zwalamy na znajomą, siostrę czy sąsiadkę
 
Ostatnia edycja:
E 65

Esslemont

Użytkownik
Zarejestrowalem sie u tego buka, na razie nie dali blokady, także dałem im szanse. Przed chwila ruszyli z jakimś konkursem na Tenis gdzie nie trzeba bonusu obracac.
 
O 3,5K

omgasontherive

Użytkownik
Ta firma kiedyś działała ok, wypłaty nawet w niedziele do 5 minut byly na konto jednak to co ostatnio sie wyprawia to smiech na sali. Nie mogę zlecić wypłaty, zwalaja to na błąd płatności. Wypłacam i wiecej tam nie zagram, nie polecam. Próbowałem inne kwoty i zawsze błąd. Konto w pełni zweryfikowane wiele razy wplacalem i wyplacalem, problemy zaczęły się tydzień temu.
 

Załączniki

Do góry Bottom