>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betters - Opinie

ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Witam,

Sprawdzając listę dostępnych polskich bukmacherów z licencją trafiłem na stronę Betters.pl
Jak można przeczytać na ich stronie: "
BETTERS to legalny polski bukmacher, działamy na podstawie zezwolenia (PS4.6831.7.2020) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 16 kwietnia 2021 r. na urządzanie zakładów wzajemnych (bukmacherskich) przez sieć Internet na okres 6 lat. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u podmiotów nieposiadających zezwolenia jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową www.betters.pl i uczestnictwa w grach hazardowych dla osób poniżej 18. roku życia."

Czy ktokolwiek stąd skorzystał z oferty tego bukmachera i ma jakieś wyrobione zdanie o nim :p ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ja nie korzystalem, ale prezes zarzadu Konrad Łabudek od 2015r jest czlonkiem organu nadzoru? w "OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PRZECIWDZIAŁANIA UZALEŻNIENIOM"

:LOL:
Celami stowarzyszenia jest wykonywanie zadań w następującym zakresie: - działalność badawcza i profilaktyczna w zakresie patologii behawioralnych ze szczególnym uwzględnieniem uzależnień hazardowych, uzależnień od komputerów i internetu (socjomania internetowa, cyberseks, gry komputerowe), - działalność poradnicza i terapeutyczna w zakresie uzależnień, - działalność informacyjna i edukacyjna uświadamiająca społeczeństwu problemy związane z uzależnieniami, - organizowanie szkoleń, konferencji, sympozjów itp. Dotyczących tematyki uzależnień oraz sposobów przeciwdziałania im oraz leczenia osób nimi dotkniętych, - promocja i ochrona zdrowia, pomoc dla ludzi wychodzących z uzależnień, aktywizacja społeczna, wsparcie dla rodzin osób uzależnionych.

Bareja by tego nie wymyslil :LOL: takze bukmacher dla hazardzistow wykorzystujacych ich slabosci ;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +97
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Weryfikacja szybką, wrzuciłem fotki dowodu x2, pdf z wpłatą depozytu.
Wypłaty mają ekspresowe przez P24. Czekalem może 5 minut na kase, która dotarła na moje konto w Millenium.
Freebet 20 zł przyznany od razu po zagraniu depozytem.
Twarzą marki został Bożydar Iwanow.
Warto będzie obserwować jak dalej będą się rozwijać.
Na razie po wstępnym sprawdzeniu ok.
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Zerknąłem na regulamin tego freebeta i proszę żeby ktoś się pozniej nie zdziwił.

3.5. Maksymalna wygrana w zakładzie zawartym za Freebet wynosi 2.000 zł
 
psychol32 420,3K

psychol32

Użytkownik
Jak kursy się zmieniają to wyskakuje informacja. Jak linia na handicap w koszu się zmienia to już nie. Dwa razy na to się nadziałem w ciągu dnia. Grałem handicap -2,5 w momencie wpisywania stawki zmienił się na -5,5 kliknąłem wyślij i tysiąc poszedł się j.... . U innych buków jak linia znika to zdarzenie jest blokowane i pojawia się kolejna, a tu na kuponie zmienia się bez pozwolenia.
Ps. Jak grałem linię na ilość punktów to nie było tego problemu. Jedynie przy handicapach.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Dziwne ,ze wcale się nie reklamują.A oferta bardzo dobra.Jako jedyni mają normalne handikapy ajzatyckie.
Na zwrócenie uwagi ,że nie ma w ofercie live meczy LM kobiet,momentalnie zareagowali,dodając mecze.
 
W 55

water69

Użytkownik
Witam Panowie. Mam rposblem z tym bukiem. Zawsze i wszędzie zakład "powyżej 1" w przypadku jednego gola był traktowany jako zwrot. W betters zaliczyli mi jako przegrana :/. Tłumacza się tak
"Zawarł Pan kupon na zdarzenie 3-drogowe „liczba goli” (nie „ogólna liczba goli”), na który składa się „powyżej/dokładnie/poniżej ilość goli” - wytypował Pan wynik „Powyżej (1).

Prawidłowy typ to „dokładnie (1)”, gdyż w meczu strzelono 1 gol"
Co o tym sądzicie. Zobaczyłem zakład liczba goli powyżej 1, postawiłem i tyle nie myślałem czy to 3 drogowy czy jaki bo zawsze określenie powyżej czy over (1) albo 2,3 był zakładem gdzie w przypadku takiej liczby goli był zwrot. Czy to nie jest próbą oszustwa i cele wprowadzanie w błąd nazwami zakładów? Gdzie można to zgłosić jakaś komisja kontroli gier i hazardu?
Post automatycznie złączony:

A najlepsze że w swoich wynikach w danym meczu mają zaliczone powyżej 1 i poniżej 1 Screenshot_20210917_105014.jpg
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
M 94K

michalkin

Użytkownik
Witam Panowie. Mam rposblem z tym bukiem. Zawsze i wszędzie zakład "powyżej 1" w przypadku jednego gola był traktowany jako zwrot. W betters zaliczyli mi jako przegrana :/. Tłumacza się tak
"Zawarł Pan kupon na zdarzenie 3-drogowe „liczba goli” (nie „ogólna liczba goli”), na który składa się „powyżej/dokładnie/poniżej ilość goli” - wytypował Pan wynik „Powyżej (1).

Prawidłowy typ to „dokładnie (1)”, gdyż w meczu strzelono 1 gol"
Co o tym sądzicie. Zobaczyłem zakład liczba goli powyżej 1, postawiłem i tyle nie myślałem czy to 3 drogowy czy jaki bo zawsze określenie powyżej czy over (1) albo 2,3 był zakładem gdzie w przypadku takiej liczby goli był zwrot. Czy to nie jest próbą oszustwa i cele wprowadzanie w błąd nazwami zakładów? Gdzie można to zgłosić jakaś komisja kontroli gier i hazardu?
Post automatycznie złączony:

A najlepsze że w swoich wynikach w danym meczu mają zaliczone powyżej 1 i poniżej 1 Pokaż załącznik 11567
no i maja rację. Skoro są zakłądy 3 drogowe powyżej poniżej i dokładnie no to musiałeś postawić, że padnie dokłądnie 1 gol. wtedy zakład byłby wygrany.
 
W 55

water69

Użytkownik
no i maja rację. Skoro są zakłądy 3 drogowe powyżej poniżej i dokładnie no to musiałeś postawić, że padnie dokłądnie 1 gol. wtedy zakład byłby wygrany.
Gram od lat i zawsze jeśli był zakład 3 drogowy to było napisane że 3 drogowy a zakald " powyzej 1" był rozliczany jako zwrot. Gdzie byś zjezdzajac do tego momentu co na sccrenie pomyślał że jest to zakald 3 drogowy i przegrywa przy jednym golu?
 

Załączniki

psychol32 420,3K

psychol32

Użytkownik
Nigdy się nie spotkałem z tym by przy zakładach trzydrogowych był zwrot. Czy to overy/undery czy handicapy. Tylko przy azjanach jest zwrot.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam Panowie. Mam rposblem z tym bukiem. Zawsze i wszędzie zakład "powyżej 1" w przypadku jednego gola był traktowany jako zwrot. W betters zaliczyli mi jako przegrana :/. Tłumacza się tak
"Zawarł Pan kupon na zdarzenie 3-drogowe „liczba goli” (nie „ogólna liczba goli”), na który składa się „powyżej/dokładnie/poniżej ilość goli” - wytypował Pan wynik „Powyżej (1).

Prawidłowy typ to „dokładnie (1)”, gdyż w meczu strzelono 1 gol"
Co o tym sądzicie. Zobaczyłem zakład liczba goli powyżej 1, postawiłem i tyle nie myślałem czy to 3 drogowy czy jaki bo zawsze określenie powyżej czy over (1) albo 2,3 był zakładem gdzie w przypadku takiej liczby goli był zwrot. Czy to nie jest próbą oszustwa i cele wprowadzanie w błąd nazwami zakładów? Gdzie można to zgłosić jakaś komisja kontroli gier i hazardu?
Post automatycznie złączony:

A najlepsze że w swoich wynikach w danym meczu mają zaliczone powyżej 1 i poniżej 1 Pokaż załącznik 11567
dobrze rozliczyli, nawet na screenie nr 2 masz powyzej 1, dokladnie 1... i pewnie na dole jest powyzej 1... najpierw musisz zglosic do nich reklamacje zakladu droga oficjalna, oni ja odrzuca a potem to nie wiem, pewnie do sadu bedziesz musial isc...
 
W 55

water69

Użytkownik
Mi się wydaje że zawsze kiedyś były rubryki "liczba goli" "liczba goli 3 drogowo" "handicap azjatycki" jeśli widzę rubrykę "liczba goli" i "powyzej 1" i nie skroluje niżej i nie widzę dokładnie 1,2,3 itd to mi się kojarzy że zakład "powyzej1" oznacza to co znane standaedy czyli z opcją zwrotu. Dla mnie to celwoe wprowadzanie w błąd poprzez używanie takich samych nazw zakładów "liczba goli" i "powyzej 1". Kiedys to było czytelne
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mi się wydaje że zawsze kiedyś były rubryki "liczba goli" "liczba goli 3 drogowo" "handicap azjatycki" jeśli widzę rubrykę "liczba goli" i "powyzej 1" i nie skroluje niżej i nie widzę dokładnie 1,2,3 itd to mi się kojarzy że zakład "powyzej1" oznacza to co znane standaedy czyli z opcją zwrotu. Dla mnie to celwoe wprowadzanie w błąd poprzez używanie takich samych nazw zakładów "liczba goli" i "powyzej 1". Kiedys to było czytelne
ale wyzej masz opcje azjatycka, ktora musiales widziec i inne byly kursy na powyzej 1... jak chcesz to zloz reklamacje a potem droga sadowa 🤷‍♂️

edit: nawet na screenie zalapala sie opcja 2 drogowa powyzej/ponizej 4...
 
Do góry Bottom