>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betsson - Loteria Blaze Poker

kha1 40

kha1

Użytkownik
1-go sierpnia ruszy nowa promocja pokerowa od Betsson. Event będzie przeprowadzony w formie loterii, więc osoby, które grają u tego bukmachera, będą mogli liczyć - przy odrobinie szczęścia - na dodatkowe 10€ w gotówce.

Od 1 sierpnia graj w pełnego ekscytującej akcji Pokera Blaze w Betsson - może to właśnie Ty będziesz jednym ze szczęśliwych graczy, którzy zostaną wylosowani i zgarną €10 w gotówce.

Jak to działa:

1. Zagraj przy dowolnym stole Pokera Blaze między 02:00:00, 1 sierpnia, a 01:59:59 7 sierpnia, a będziesz mieć szansę na wygranie €10. Z promocji wyłączone są stoły Heads Up.
2. Co 5 minut losowo wyłoniony gracz otrzyma €10 bezpośrednio na swoje konto pokerowe - całkowicie za darmo!

Zgarnij darmową kasę i od 7 sierpnia zamień ją w jeszcze więcej pieniędzy przy naszych stołach Poker Blaze dzięki Blazing Cannon – grze, która sprawia, że poker jest jeszcze wspanialszy, a gotówka błyskawicznie spływa na Twoje konto!
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ta promocja jest tez na BetVictor oraz na 24h Poker. Ogolnie to chyba wszystkie strony ktore sa prowadzone przez Microgaming maja taka promocje ale pewny nie jestem. Te dwie co podalem na 100% maja.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
1-go sierpnia ruszy nowa promocja pokerowa od Betsson. Event będzie przeprowadzony w formie loterii, więc osoby, które grają u tego bukmachera, będą mogli liczyć - przy odrobinie szczęścia - na dodatkowe 10€ w gotówce.
Które stoły to stoły Blaze Pokera?
Jak je znaleźć?
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Dzięki ????
Nie widziałem tego, bo otworzyłem pokera w przeglądarce, a z tego co widzę, to trzeba zainstalować klienta, żeby można było brać udział w tej promocji.
 
Do góry Bottom