>>> 600 zł CASHBACK - ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Betsson - 100% do 2000zł!

piotrex007 31,3K

piotrex007

Użytkownik
Miasto
Wieliczka
Przepyszne Bonusy!

Wpłać min. 400 PLN i odbierz bonus od wpłaty 100% do nawet 2000 PLN. Na dokładkę dostaniesz też 150 darmowych spinów!

Regulamin:

1. Promocja dostępna jest tylko dla graczy Betsson, którzy zarejestrowali konto z Polski.
2. Wszystkie godziny podane są w polskim czasie lokalnym.
3. Promocja jest dostępna tylko dla graczy, którzy otrzymali od Betsson informujący o niej e-mail, wiadomość na stronie lub SMS.
4. Maksymalna kwota bonusu to 100%, aż do 2000 PLN. Minimalny wymagany depozyt aby otrzymać bonus wynosi min. 400 PLN.
5. Bonusem od wpłaty objęta będzie tylko pierwsza wpłata gracza, dokonana w okresie od 11, 00:01, do 15.03.2021, do godz. 23:59. Bonus zostanie aktywowany tylko wtedy, gdy gracz odbierze go poprzez zakładkę "Moje Bonusy" w trakcie dokonywania wpłaty, klikając pole "Odbierz Bonus” na ekranie wpłacania pieniędzy.
6. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma 150 darmowych spinów do wykorzystania w grze slotowej Starburst. Wartość każdego darmowego spinu to 2 PLN.
7. Wygrane zdobyte przy pomocy darmowych spinów muszą zostać obrócone co najmniej 25 razy, zanim możliwa będzie ich wypłata lub transfer do innego produktu.
8. Wygrane mogą zostać obrócone tylko w grach slotowych. Obrót w grach na żywo, grach stołowych nie będzie zaliczany.
9. Bonus od wpłaty może zostać wykorzystany zarówno w Kasynie, jak i w Zakładach.
10. Po odebraniu bonusu musi on zostać obrócony w ciągu 7 dni.
11. Jeżeli bonus od wpłaty zostanie wykorzystany w Zakładach, musi zostać obrócony przynajmniej osiem (8) razy na zakładach z kursem 1.50 lub wyższym, zanim możliwa będzie jego wypłata lub przeniesienie do innego produktu. Pozostały wymóg obrotu będzie dostępny przez cały czas na koncie gracza w zakładce "Moje bonusy".
12. Jeśli bonus od wpłaty zostanie wykorzystany w Kasynie, musi zostać obrócony przynajmniej dwanaście (12) razy na slotach Kasyna i piętnaście (15) razy w grach Kasyna Na Żywo, zanim będzie możliwa jego wypłata lub przeniesienie do innego produktu. Pozostały wymóg obrotu będzie dostępny przez cały czas na koncie gracza w zakładce "Moje bonusy".
13. Betsson zastrzega sobie prawo do wycofania bonusu oraz wszelkich wygranych zdobytych za jego pomocą, jeżeli gracz nie spełnił wymogów w podanym czasie.
14. Betsson jest jedynym moderatorem tej promocji i każda decyzja Betsson jest ostateczna i wiążąca.
15. Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany zasad i warunków promocji lub anulowania jej w dowolnym momencie bez dalszego powiadomienia.
16. Oprócz powyższych zasad obowiązują również ogólne warunki i zasady Betsson.
17. Ostatnia aktualizacja warunków i zasad nastąpiła w dniu 10.02.2021

fazesky 8K

fazesky

Użytkownik
3. Promocja jest dostępna tylko dla graczy, którzy otrzymali od Betsson informujący o niej e-mail, wiadomość na stronie lub SMS. 😩 Mi oferują jakieś zupełnie nieopłacalne i słabe promocje, ale trochę u nich wypłacałem ostatnio, więc może dlatego 😡

piotrex007 31,3K

piotrex007

Użytkownik
Miasto
Wieliczka
3. Promocja jest dostępna tylko dla graczy, którzy otrzymali od Betsson informujący o niej e-mail, wiadomość na stronie lub SMS. 😩 Mi oferują jakieś zupełnie nieopłacalne i słabe promocje, ale trochę u nich wypłacałem ostatnio, więc może dlatego 😡
A to widzisz, przepraszam, nie doczytałem - skupiłem się, że dla graczy z Polski 😉 bo tak promocje ostatnimi czasy były oznaczane. Dziwne w sumie, bo ja też trochę wypłaciłem w ostatnim czasie, a tu jednak coś sypnęli 🤔

A 518

amigo007

Użytkownik
Miasto
Polska
COŚ??? 2 klocki bonusu max. Miażdżący bonus. Ogromny minus, to byłby dla mnie czas na obrót. Tylko 7 dni!! Zdecydował bym się tylko jeśli miałbym gigantyczny budżet. I próbować to przegrać w betsson, stawiając 4000zł w innym buku na przeciwstawne zdarzenie. Minus, to przy pechu wchodzi nam w betsson powiedzmy 7400zł (kurs 1,85). I nadal mamy 12 000zł do obrotu w betsson w 7 dni. I 6000zł już zamrożone w bonusie. Jest ryzyko. Ale jak ktoś ma luźne 400zł do zabawy, to może można się pobawić i spróbować obrucić standardowo bez kontr. Tylko te 7 dni to naprawdę krótko.
Ps. ja ani tego ani nic innego nie dostaje. Wykluczyli mnie w betsson ze wszystkich bonusów niestety. Z niczego nie mogę skorzystać.

Ostatnia edycja:
fazesky 8K

fazesky

Użytkownik
Zależy co się gra, ja nie miałbym problemu w standardowym tygodniu, gdzie jest tenis + nożna klubowa i NHL/KHL. Oczywiście pod warunkiem braku jakiś śmiesznych limitów 😀 No ale ja od nich takich bonusów już nie dostaje, a co najwyżej: „wpłać X i dostań x spinów do czegoś tam” 🤦🏼‍♂️😡

ranczo0123 26K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Betsson widze sie wycwanil i wywalil wszystkie promocje zwiazane z darmowa kasa po zagraniu za 500zl czegos z pilki noznej przy kursie 1.50 gdzie dawali 100zl i teraz poszli w strone robienia promocji ale tylko dla ludzi, ktorzy zostana zaproszeni do niej. Teraz jest jakas promo akcja, ze codziennie jakis bonus daja po zalogowaniu na konto tyle, ze nie kazdemu to samo tylko znowu segregacja ludzi na tych oplacalnych i nieoplacalnych. Tutaj widze dawali bonus od depozytu do obroty w zakladach sportowych a ja od poczatku trwania akcji czyli jakos od poczatku marca dostaje jakies gowno spiny po obrocie jakiejs tam kasy w kasynie. Generalnie chyba zostalem wykluczony ze wszystkich promocji zwiazanymi z zakladami sportowymi. W kasynie nie gram bo wiadomo, ze to scierwo. Teraz widze daja darmowy zaklad 200zl ale tez dla wybrancow, ktorzy dostali odpowiednia informacje. Ja oczywiscie takowej nie dostalem. Dziwie sie tylko po co informuja na swojej stronie o jakis bonusach by za chwile dowiedziec sie, ze jestem czlowiekiem gorszej kategorii i tego bonusu nie dostane. To juz lepiej ze wzgledow marketingowych nie dawac info na stronie o zadnym bonusie tylko po prostu wysylac ludziom, ktorzy sa godni odpowiednie info i wtedy ci wykluczeni nawet nie beda wiedzieli, ze sa wykluczeni.

fazesky 8K

fazesky

Użytkownik
Teraz jest jakas promo akcja, ze codziennie jakis bonus daja po zalogowaniu na konto tyle, ze nie kazdemu to samo tylko znowu segregacja ludzi na tych oplacalnych i nieoplacalnych. Tutaj widze dawali bonus od depozytu do obroty w zakladach sportowych a ja od poczatku trwania akcji czyli jakos od poczatku marca dostaje jakies gowno spiny po obrocie jakiejs tam kasy w kasynie.
Jestem w identycznej sytuacji 😡 spiny, spiny, spiny... 😴 może gdybym chociaż raz zrobił cokolwiek w tym ich kasynie, to bym zrozumiał, ale w życiu mi się jeszcze nie zdarzyło.