>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betssen - zwrócone zakłady powtarzające

M 0

mannymaker

Użytkownik
Postawiłem na stronie betssen.com zakłady, że Robert Lewandowski strzeli gola w meczu z Arabią Saudyjską. Zakład został wniesiony w postaci kilku kuponów. Na zdarzenie był limit, ok. 1600 zł, który po postawieniu zakładu po jakimś czasie się odnawiał. I tak kilka razy stawiałem ten zakład. Teraz po meczu patrzę, a oni zaliczyli mi tylko ten pierwszy zakład, a pozostałe widnieją jako "returned". Pani na czacie cytuje mi regulamin, który brzmi: "W przypadku, gdy firma wykryje więcej niż 1 zakład z tego samego konta gry na ten sam wynik, który się powtarza (zarówno zakłady pojedyncze, jak i zakłady wielokrotne), ma prawo zaakceptować jako ważny tylko pierwszy zakład i unieważnić pozostałe, niezależnie od kalkulacji zakładu etap". Wygląda mi to beznadziejną sytuację, ale po pierwsze dlaczego w ogóle system przyjął moje zakłady, a poza tym dlaczego nie zwrócili stawki przed meczem? Czy któryś z forumowiczów może coś doradzić? Pani z czatu powiedziała, że mogę napisać do nich maila, ale nie sądzę, żeby to coś zmieniło. Z góry dziękuję, za pomoc.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
betssen to stare bsensation.com z tego co widzę. Nie wiem co możesz zrobić nie widzę ich na żadnych stronach rankingowych 🤷‍♂️ JA Ci mogę napisać co ja bym zrobił. Wyślij im reklamacje z zapytaniem dlaczego ich system pozwala na wielokrotne zawieranie zakładów skoro jest to zabronione w regulaminie. Zapytaj się, dlaczego tego nie zablokują i wprowadzają tym samym użytkowników w błąd łamiąc przy tym warunki licencyjne. Poinformuj też ich o tym, że oprócz złożenia reklamacji zamierzasz powiadomić licencjodawcę o tym procederze (https://validator.antillephone.com/...eaeb79&stamp=1fb8f4073da5bc053438958af84f0d4f), który świadomie wprowadza użytkowników w błąd. I nie jest to wina systemu tylko świadome działanie bukmachera (to też im napisz) i napisz, że z łatwością udowodnisz ciąg przyczynowo skutkowy :)

na dole w linku, który wkleiłem jest email gdzie skargi składać tylko użyj takich słów jak ja użyłem (pisząc do betssen także) aby to wyglądało na bełkot kogoś kto się zna na prawie ;)

edit: napisz jeszcze, że jest to zapis abuzywny i zdajesz sobie sprawę z tego, że akceptacja regulaminu nie oznacza jego zgodności z prawem, bo jesteś z Polski gdzie cały czas masz doczynienia z tego typu spawami wobec bukmachera :LOL: pamiętaj to kim jesteś zależy wyłącznie od Ciebie... albo będziesz kimś kto nic nie może albo będziesz kimś komu nikt nic zrobić nie może ;)
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Zrobię jak radzisz i wyślę im konkretną reklamację. Pozdrawiam.
Pamiętaj! Nigdy nie ulegaj emocjom i nie strasz ich :) oni mają odnieść wrażenie, że tak na prawdę nie zależy Ci na pieniądzach a na tym aby nikogo więcej to nie spotkało ;) jak będziesz ich straszył to będą wiedzieć, że nic im nie zrobisz. Takie straszenie to oznaka bezsilności a to spece od socjotechnik.
 
Do góry Bottom