>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsafe vouvher 10 euro

pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
How to claim your free money:
1. Log into your Betsafe account from www.betsafe.com
2. Click on the &quot;Deposit&quot; button found in the right corner at the top of your screen.
3. Scroll down on the page and select &quot;Gift Voucher&quot; as deposit method.
4. Enter the code FREEBET in the Voucher Code field and click on the &quot;Deposit&quot; button. The money is now in your account and you are ready to place your free bet(s).
VOUCHER CODE: FREEBET

Freebet terms and conditions:
* The bonus is only valid for those who have received this offer on e-mail.
* The bonus amount must be turned over at least 12 times on sportsbetting to minimum odds 1,50 before withdrawal. If you request a pay out before this time, you will loose the bonus and any winnings profited from the bonus amount.
* The offer is only valid once per household.
* It is only valid to hold one Betsafe account per household
* The bonus is valid until Sunday 25th of October 2009.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
No ja napisałem na live chacie, ale rozmawiałem po angielsku, i z tego co zrozumiałem to już wcześniej z tego bonusa skorzystałem. Ale nie przypominam sobie zupełnie o tym ? Zakończyłem rozmowę, i napisałem do polskiego supportu maila. Zobaczymy co z tego wyniknie ????
 
B 0

bubel181

Użytkownik
Zgodnie z regulaminem promocji, promocja dotyczy wyłącznie tylko tych klientów, którzy dokonali aktywacji konta gracza przeniesionego z serwisu Propaganda. W związku z tym bonus nie może zostać dodany do Pańskiego konta gracza.
 
shen 408

shen

Użytkownik
U mnie też nie działało, ale napisałem na maila do nich (odpisują max 15 minut)
Ale bonus tylko dla ODBIORCÓW MAILA
bullshit,kiedys napisałem do nich z dwoch maili ta sama wiadomosc(najpierw z jednego,po godiznie z drugiego)odpowiedzi nie otrzymalem,na czacie dostalem wytlumaczenie &quot;nie dostalismy maila&quot; ???? cd. promocji to depozytów tam robiłem kilknascie a nic nie dostałem ????
 
Do góry Bottom