>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - Może ktoś pomoże?

K 0

katar91

Użytkownik
Witam.Nie wiedziałam w jakim dziale mogę się zwrócić o pomoc więc spróbowałam tutaj, jak coś proszę o przeniesienie pytania do odpowiedniego działu.Mam problem z bukmacherem betsafe. W dniu 19.08.2016 dołączyłam do tej firmy myśląc że jest solidna, niestety byłam w wielkim błędzie co się okazało później. W dniu 19.08.2016 wpłaciłam do bukmachera betsafe 400 PLN. Następnie wzięłam bonus powitalny w kasynie, razem w tym momencie miałam 800 złotych. Mając dużo szczęścia na Black&amp;JackLive w ciągu około 4 godzin udało mi się wygrać 8250 PLN. W tym momencie połączyłam się z livechatem i zapytałam ile będę mogła wypłacić środków na konto bankowe gdybym teraz chciała zrezygnować z bonusu. Konsultantka wszystko obliczyła i napisała &quot;Pani Katarzyno w tym momencie po rezygnacji z bonusu może Pani wypłacić 7350 PLN po rezygnacji z bonusu&quot; i następnie pytając &quot;Pani Katarzyno czy anulować bonus&quot; ja powiedziałam ze tak. Po rezygnacji z bonusu miałam na koncie bukmacherskim 7350 PLN (8250 PLN pomniejszone 0 900 PLN za rezygnacje z bonusu). W tym momencie wypłaciłam na konto bankowe 3700 PLN a 3650 PLN zostawiłam na grę w zakładach bukmacherskich. Od czwartku 18.08.2016 do niedzieli 21.08.2016 z tych 3650 PLN udało mi się wygrać razem 11.350 PLN co zleciłam na dwie wypłaty na konto bankowe w kwotach 4.750 PLN oraz 6.600 PLN. W poniedziałek 22.08.2016 dostałam na konto bankowe kwotę 3700 PLN. Czekając na resztę przelewów na łączną kwotę 11.350 PLN otrzymałam od betsafe w dniu 22.08.2016 o godzinie 02.27 PM emaila o takiej treści: &quot;Witaj Katarzyna,

Uprzejmie informuję, iż z powodu złamania regulaminu o zasadach obracania bonusem, wygrana została skonfiskowana.

Punkt, którego dotyczy sprawa to 12.13. Wszystkie Bonusy w Kasynie obłożone są ograniczeniem maksymalnej wysokości wnoszonych zakładów do 6 euro na rundę lub 0,50 euro na linię (lub równoważność tej kwoty w innej walucie), a niedostosowanie się do tej zasady maksymalnej wysokości zakładów może skutkować wycofaniem lub przepadkiem Bonusu oraz wszelkich wygranych uzyskanych w ramach spełniania wymogu obrotu sumą Bonusu.

Pełną treść regulaminu znajdzie Pani tutaj .

W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę nie wahać się kontaktować z naszym Działem Obsługi.

Serdecznie pozdrawiam,
Malgorzata
Betsafe Support.&quot;
Orientuje się ktoś czy w takiej sytuacji jest jakaś szansa na odzyskanie wygranej kasy?Napisałam dziś do organizacji która nadzoruje betsafe.com czyli MGA.ORG.MT ale jeszcze bez odpowiedzi.Jak ktoś miał podobną sytuacje lub może jakoś pomóc proszę o odpowiedź. Dziekuje i pozdrawiam.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Zlodzieje i tyle. Nie wiem czy coś wskurasz bo pewnie zagrałas za wyższa stawkę niż 24 zł i dlatego skonfiskowali. To jest urok kasyn netowych i bonusów, i generalnie e-hazardu. Powinnaś się odwołać do mga zobaczymy co odpowiedzą
 
M 78

michal89216

Użytkownik
MGA raczej nic nie wskóra, skoro złamany został regulamin buka zaakceptowany w momencie otrzymywania bonusu. Nieważne, czy ten regulamin jest głupi czy nie.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Akceptujecie regulamin a potem wyzywacie firmę od złodziei ;-)? No piękna logika. W regulaminie jest wyraźnie napisane, 24 PLN MAX.
Grałaś grubiej? Grałaś.
Złamałaś regulamin? Złamałaś.
Więc w czym problem? MGA nawet nie będzie rozpatrywać Twojej sprawy bo po co?
Ciesz się, że w ogóle coś wypłacili i nie zauważyli wcześniej złamanego regulaminu.
 
Do góry Bottom