>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

betsafe konkurs

qrchuck 1,2K

qrchuck

Użytkownik
Odgadnij następujące:
1. Dokładny wynik w meczach Liverpool - Chelsea i Barcelona - Bayern Monachium.
2. Dokładny czas strzelenia pierwszej bramki w dzisiejszych meczach. Ta część konkursu będzie wykorzystywana w celu wyłonienia zwycięzcy, jeśli więcej niż jeden klient odgadnie dokładny wynik w meczu.
Prześlij swoje typy na adres [email protected] przed startem każdego z meczów.
Przepisy i warunki
1. Uczestnik konkursu musi posiadać konto gracza w Betsafe.com
2. Tylko maile przesłane na adres
[email protected] przed rozpoczęciem meczów będą się liczyć w tym konkursie.
3. Tylko jedno zgłoszenie na klient

Nagrody
1. 200€
2. 150€
3. 100€
4. 50€
Wyłonimy również drogą losowania 10 “szczęśliwych przegranych”, którzy otrzymają po 10€ wypłacone do ich konta gracza

Udział w konkursie jest oczywiście bezpłatny i dostępny dla wszystkich klientów Betsafe
 
L 0

langer

Użytkownik
A kto Cię prosił o potwierdzenie , czy Ty tu weryfikatorem jesteś? kazdy otrzymał takie info co ma u nich konto i koniec tematu.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
No to ja sie moge pochwalić , że ładnie zacząłem od trafienia dzisiaj dokłądniej minuty pierwszego gola , dałem ze w 3 min , a padła w 3,44 min ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
HTML:
3:44 to 4 minuta ;)
BRAWO Panowie brawo jednak chaiłbym uskoić ten enuzjam, widzieliście , zeby ktoś wygrał w tych konkursach????? chociaż ja ich lubie pare koła ładnych dali zarobić więc na lettki plus :spokodfhgfh:
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
No to ja sie moge pochwalić , że ładnie zacząłem od trafienia dzisiaj dokłądniej minuty pierwszego gola , dałem ze w 3 min , a padła w 3,44 min ????
typowanie minut, jak i samych wynikow spotkan dotyczy dzisiejszych meczów Barcy i Chelsea.. a nie wczorajszych.. Polska czyta ze zrozumieniem :spokodfhgfh:
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Data: 7 kwietnia 2009 14:46
2. Dokładny czas strzelenia pierwszej bramki w dzisiejszych meczach.
Maila dostałem wczoraj. W mailu jak byk napisane DZISIEJSZYCH meczy. Nie wiem jak inaczej można to interpretować.

typowanie minut, jak i samych wynikow spotkan dotyczy dzisiejszych meczów Barcy i Chelsea.
Dzisiejszych meczy, które będą jutro? Fakt, logiczne.

Szczerze mówiąc, nie mam najmniejszej ochoty się spierać o to kto ma racje. Betsafe często pisze maile w taki sposób, że można mieć wiele wątpliwości i zapewne tylko support rozstrzygnąłby Nasz problem.
 
S 0

skywalkergw

Użytkownik
Ja również dostałem wczoraj maila w którym chodziło o typowanie meczów Liv-Che i Fcb-Bay.Więc radze ci sprawdzić jeszcze raz bo to raczej nie chodziło o mecze wtorkowe.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
HTML:
BRAWO Panowie brawo jednak chaiłbym uskoić ten enuzjam, widzieliście , zeby ktoś wygrał w tych konkursach????? chociaż ja ich lubie pare koła ładnych dali zarobić więc na lettki plus :spokodfhgfh:
a dali zarobic kiedys był konkurs kto strzeli gola w lidze mistrzów w danym zespole i dostałem 10 euro ;P
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Maila dostałem wczoraj. W mailu jak byk napisane DZISIEJSZYCH meczy. Nie wiem jak inaczej można to interpretować.



Dzisiejszych meczy, które będą jutro? Fakt, logiczne.

Szczerze mówiąc, nie mam najmniejszej ochoty się spierać o to kto ma racje. Betsafe często pisze maile w taki sposób, że można mieć wiele wątpliwości i zapewne tylko support rozstrzygnąłby Nasz problem.
Przeczytaj sobie dokladnie maila i sprawdz jakie dwa mecze sa tam wymienione do obstawienia..
 
S 0

skywalkergw

Użytkownik
A tak z ciekawości...jak stawialiście ? ja Liverpool 2:1 Chelsea pierwsza bramka w 9 min (w 6 min strzelił Torres więc całkiem blisko) i Barcelona 4:0 Bayern w 23 min pierwsza bramka (na razie jest 2:0 dla Barcy a pierwsza bramka padła w 9 min)
Edit. Po pierwszej połowie w Liverpoolu obiecująco to wygląda.Jest 1:1 i teraz na pewno FCL zaatakuje więc wynik 2:1 możliwy.Gorzej w Barcelonie bo tam już po 45 min jest 4:0,jedyna nadzieja w tym że katalończycy sobie teraz odpuszczą.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
A tak z ciekawości...jak stawialiście ? ja Liverpool 2:1 Chelsea pierwsza bramka w 9 min (w 6 min strzelił Torres więc całkiem blisko) i Barcelona 4:0 Bayern w 23 min pierwsza bramka (na razie jest 2:0 dla Barcy a pierwsza bramka padła w 9 min)
Edit. Po pierwszej połowie w Liverpoolu obiecująco to wygląda.Jest 1:1 i teraz na pewno FCL zaatakuje więc wynik 2:1 możliwy.Gorzej w Barcelonie bo tam już po 45 min jest 4:0,jedyna nadzieja w tym że katalończycy sobie teraz odpuszczą.
hehehe, marzenie scietej glowy ???? )
up-date : jestes coraz blizej ???? ???? ???? ???? ????
Trafiles - gratki :p
sory za OT
 
S 0

skywalkergw

Użytkownik
Już jest po zabawie ???? myślę że będzie bardzo mało ludzi którzy trafią oby dwa wyniki.Tego że barca wygra wysoko można było się spodziewać ale to co się dzieje na Anfield to jakaś rzeź,już 3:1 dla Chelsea.
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Już jest po zabawie ???? myślę że będzie bardzo mało ludzi którzy trafią oby dwa wyniki.Tego że barca wygra wysoko można było się spodziewać ale to co się dzieje na Anfield to jakaś rzeź,już 3:1 dla Chelsea.

nie liczy się jeden mecz?

wydaje mi się że chodziło o wytypowanie dwóch mecz, ale jeden jest brany pod uwagę
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
A kto Cię prosił o potwierdzenie , czy Ty tu weryfikatorem jesteś? kazdy otrzymał takie info co ma u nich konto i koniec tematu.
Nie ma to nic wspólnego z nabijaniem postów. Nie wiem czy każdy otrzymał takiego maila a wypadało by zweryfikować/zatwierdzić post powyżej, czy prawdziwy czy nie prawdziwy czyż nie? Nic o tym konkursie na stronie nie było napisane, także konkurs &quot;mniej oficjalny&quot;.
Zajmij się lepiej sobą.
 
S 0

skywalkergw

Użytkownik
Hahaha ???? wygrałem 447 zł za wczorajsze typowania ???? Stawiałem 4:0 dla Barcy(pierwsza bramka 23 min) i 2:1 dla Liverpool(pierwsza bramka 9 min) i się udało.Ale fart !
 
Do góry Bottom