>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bets10

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jest to klon Betsson na Turcję. Ze względu na prawo hazardowe w Turcji musiał się zwinąć. Jak tylko zaczynał Betsson wchodzić to można było zauważyć, że oferta zakładów na sporty w Turcji zawsze była bardzo szeroka. Związane to było i jest z tym, że Turcja jest jednym z kluczowych krajów dla Betsson. Dlatego nie chcieli rezygnować z tego rynku i stworzyli taki klon, który początkowo był tylko dla Turków, w tureckiej wersji językowej.
Teraz otworzyli się na inne kraje.
Polacy też mogą grać w www.Bets10.com .
Nawet mogą korzystać w promocji.

Bonus 100% do 50 Euro.

Cytat:
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border: 1px inset;&quot;&gt; For example if you deposited 50€ and got 50€ bonus, your balance will be 100€. In order to wager it you can either play:

- A 300€ 6 match combo with minimum odds of 5.00 or

- A 600€ 2 match combo with minimum odds of 2.25 or

- A 1200€ single bet with minimum odds of 1.50 or

- A 400€ combined bet slip between 3 and 5 bets with minimum odds of 3.00

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
KLIKNIJ i zarejestruj się na www.Bets10.com



Oferują jak widać różne warianty obrotu. Każdy coś znajdzie dla siebie. Od singli po akumulacyjne zakłady z sześcioma zdarzeniami.

Firma jest klonem Betsson więc zasadniczo powinna mieć takie same standardy jak Betsson w sprawach rozliczania zakładów, wypłat, weryfikacji itd.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
&quot;Założyłem konto przed chwilą, 1.zakład 100euro, zaakceptowane niespełna 9euro, reszta do akceptacji, wchodzę w historię i co ??

Co to ku..a jest ?
Jakieś przegrane zakłady z wczoraj, choć konto mam od kilkunastu minut ! zaakceptowane 7.00 i 118 do akceptacji, choć wpłaciłem 50 i 50 bonusu, więc miałem 100 !!
Jaja jak berety, zobaczymy, czy to nie mina jakaś, więc radzę się wstrzymać !

Wchodzę na Betsafe i co widzę ?

ZAKŁADY Z 10bets !!!!
to jest nie dość, że to samo, to jeszcze moje konta są ze sobą jakoś połączone !!!&quot;
wczorajsze przygody tuż po założeniu konta, poza tym &quot;Mail itp co prawda ten sam, ale login i hasło różne... A dokładniej rzecz ujmując login w bets10, to po prostu mail, więc siłą rzeczy połączyło mnie z betssonami... Co ciekawe limity identyczne jak te, które mam w Betsson, tzn.live 3euro, przedmeczowe to max do 100pln na Euroligę/NBA jeśli stawiam normalną rzecz...
Jeśli ktoś ma limity w Betssonach, to z miejsca niech odpuści, bo będzie się męczyć z obrotem. Rzecz jasna live mają tak samo opóźniony, więc jedyny pozytyw dla lubiących grać za kilkanaście pln, rzecz jasna jeśli są zlimitowani w polskich odpowiednikach...&quot;
więc to po prostu kontynuacja betssona... kto ma limity u nich, to i w bets10 będzie się męczyć...
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Radzę się poważnie zastanowić nad grą u tego buka. Kolega wpłacił, bardzo szybko limity, których normalny gracz nie przyjmie - rzędu kilku euro.
Przy wypłacie też mu robili problemy i musiał się sporo nagimnastykować, by mieć pieniążki na koncie.
Na rynku sporo buków u których można grać bez problemów więc tego można odpuścić ????
A wszystko to co przytoczył Obserwator (M) daje również dużo do myślenia.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A wszystko to co przytoczył Obserwator (M) daje również dużo do myślenia.
wchodzę na maila i mam 50euro na mb jako zwrot depozyt do 10bets, a konto zostało zamknięte. Żadnego maila ani nic... Może to i dobrze, bo z takimi limitami xerowanymi z betsson, to by była katorga.
Niby można mieć konto w betssonach i tam jednocześnie, ale żadnego inego powodu zamknięcia konta nie widzę, więc :
NIE POLECAM !!!!
nie wiem czy warto ryzykować hajs
NIE WARTO
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
W Twoim przypadku i tak nie jest źle - zwrócili Ci deypozyt i po kłopocie. Gorzej byś miał gdyby trzeba było usilnie dłuższy czas walczyć o swój grosz ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
wchodzę na maila i mam 50euro na mb jako zwrot depozyt do 10bets, a konto zostało zamknięte. Żadnego maila ani nic... Może to i dobrze, bo z takimi limitami xerowanymi z betsson, to by była katorga.

Może w dalszej przeszłości miał miejsce jakiś wałek na Twoim koncie i teraz to wyegzekwowali dopiero? Podejrzane te manewry z ich strony. Zagadam do supportu o te powiązane konta, ale raczej się zdecyduję na taką promocję.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Może w dalszej przeszłości miał miejsce jakiś wałek na Twoim koncie i teraz to wyegzekwowali dopiero?
Broń Boże... Nie lubię ryzykować swoich pieniędzy na jakieś multi itp, bo są na to inne koleżeńskie sposoby. Poza tym konta na Betsson i Betsafe są aktywne, bo i nie ma powodu, żeby było inaczej, a zamknięto tylko bets10, który założyłem wczoraj przed północą i zwrócono depozyt bez żadnego uzasadnienia, więc o żadnym wałku nie ma mowy...
Przygoda szybko rozpoczęta i szybko zakończona. Amen.
 
Do góry Bottom