>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betmasterwin weryfikacja i wypłata

B 0

Blessed12

Użytkownik
Dzień dobry , nie wiedziałem w którym dziale założyć temat ,wiec wrzucam tutaj . Czy ktokolwiek ma doświadczeni z tym bukmacherem , wygrałem pare tysięcy i próbuje wypłacić . W Czwartek poprosili o dokumenty dowód , scany portfela krypto selfie z zdjęciem i chatem ich wszystko wysłane i zgodne . Portfel tez zweryfikowany . Na czacie cały czas piszą ze weryfikacja do 5 dni roboczych . Zaczynam poważnie się martwić o pieniądze . Proszę o pomoc . Pozdrawiam
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Czesc
Gralem dluzszy czas dopoki nie zaczal sie cyrk z weryfikacja
Zweryfikowalem po miesiacu, ale pousuwali polowe wygranych zakladow i koniec koncow cos tam wyplacili
Poczatki byly fajne, pozniej buk sie spierd....
Przed Toba jakis miesiac czekania az zweryfikuja
 
B 0

Blessed12

Użytkownik
Czesc
Gralem dluzszy czas dopoki nie zaczal sie cyrk z weryfikacja
Zweryfikowalem po miesiacu, ale pousuwali polowe wygranych zakladow i koniec koncow cos tam wyplacili
Poczatki byly fajne, pozniej buk sie spierd....
Przed Toba jakis miesiac czekania az zweryfikuja
Post automatycznie złączony:

ugralem tam 6 tysięcy złotych , czyli raczej pieniądze przepadną ?
 
B 0

Blessed12

Użytkownik
nie dublowalem zakładów , napisz więcej informacji jak stało się ze aż miesiąc ci weryfikowali konto jakie dokumenty wysyłas i dlaczego ci problemy robią .
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
a co tu pisac? gowno buki robia co chca, zaraz beda chcieli zdjecia przy czacie itp itd, rozne dokumenty, lepiej sie pogodzic z brakiem kasy, a jak sie uda wyplacic to bedzie mila niespodzianka
 
B 0

Blessed12

Użytkownik
czytałem na internecie to nie maja złej opini , ja im wysłałem skany dowodu , screeny portfela do krypto , selfie z czatem i dowodem . Czekam narazie i mam nadzieje ze wypłaca jeszcze . Nie pisałeś do nich na czacie ? Odpisują praktycznie natychmiastowo .
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
ja mialem tam z 20 kont, poczatki byly ok, pozniej weryfki to byly na pozadku dziennym, po ktoryms razie z kolei olalem ten syf, co za przyjemnosc grac u buka i potem 2 miesiace sie prosic o kase, nic czat nie da kompletnie, musisz czekac i tyle, zerknac za miesiac i moze juz cos ruszy, tam czym wiecej dupe im zawracasz tym gorzej dla Ciebie
 
B 0

Blessed12

Użytkownik
jak miałeś 20 kont to nie dziwie się ze nie wypłacili i pocofali zakłady . Sprawdzałem historie nie mam dublowanych zakładów .
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
dobra chlopie bo widze madrzejszy jestes, a nie masz zielonego pojecia
Tyle ode mnie, czlowiek chce doradzic, napisac to Ci jakis zwykly janek bukmacherski madrosci bedzie prawic
Powodzenia zycze
 
B 0

Blessed12

Użytkownik
nie obrażaj się ;) ja poprostu stwierdził fakt, za kilka kont u jednego bukmachera banuja konta .
Post automatycznie złączony:

jestem właśnie januszem i chce się doradzić mądrzejszego . Na ich stronie piszą ze weryfikacja trwa do 5 dni roboczych . Dokładnie miesiąc cały czekałeś ?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
chlopie, zeby prawie zjadlem, a Ty mi tu jakies bajki opowiadasz o jakims banowaniu kont
Jak ktos nie ma pojecia to nie powinien wogole udzielac sie w tej kwestii
Co ma do tego wiele kont? jak juz zaczales temat?


Napisalem Ci jak wyglada w praktyce, napisane maja, ale trwa to zdecydowanie dluzej, ja czekalem najdluzej 2 miesiace, nic nie pisalem, czekalem poprostu, nic to nie dalo, robia to specjalnie i tyle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

Blessed12

Użytkownik
ok a ile procent tego co wygrałeś udało ci się wypłacić i jaka metoda ? wypłaty są niby na krypto natychmiastowe
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
kazde konto wyplacilem, na pczatku nie robili zadnego problemu, korzystalem z eco, tez pisalo natychmiastowe i byly natychmiastowe do czasu jak nie zawolali weryfki
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
tak jak pisalem, sprawdza dokladnie historie konta, jak powielales bety to je cofna, jak nie to powinno byc ok
Czekaj, nic innego nie pozostalo, powinni wyplacic.
 
B 0

Blessed12

Użytkownik
Post automatycznie złączony:

ok dzięki , sprawdzałem historie konta mam tylko jeden mecz powtórzony na dwóch kuponach ale nie to da duże kwoty po 200-300 zł zaklad
 
Do góry Bottom