>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betmaster

ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
1637930575196.png

Bukmacher dostepny dla Polakow z mozliwoscia wyboru waluty PLN.
Zapraszam do umieszczania opinii o tym buku.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Grałem tutaj kilka miesięcy temu, wpłacałem jetonem. Weryfikacja obejmuje zdjęcie dowodu, screenshot jetona, zdjęcie selfie z dowodem w dłoni i ich stroną w tle. Na zweryfikowanie konta czekałem tydzień, po weryfikacji bezproblemowo wypłacili. Nie pamiętam dokładnie jak szybko mnie zlimitowali, ale nawet po limitach pozwalali na kilka takich samych zakładów o takiej samej stawce (spamowałem zakłady po 5eur na zakład i przez chwilę dali pograć jeszcze w taki sposób). Sprawdziłem maila i grałem tam pod koniec marca, więc mogło się coś zmienić.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
gralem rowniez jakis czas temu, o dziwo nawet troszke konto wytrzymalo
problem jest jak juz sie doczepia weryfikacji, trwalo to kupe czasu, zdjecia roznego typu, pozniej mieli bodajze 45 dni na zweryfikowanie tego wszystkiego
koniec koncow konto zweryfikowali, ale kupe zakladow w tym czasie povoidowali
Wg regulaminu pozwalali grac roznego typu zdarzenia z danego meczu, pozniej povoidowali wszystkie wygrane zdarzenia gdzie byly grane rozne hc itp
oczywiscie taka sytuacja w przegranych meczach to juz cofnac nie chcieli
Jednym slowem skurwysynstwo jakich malo - oczywiscie nie wrocilem do nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +332
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
gralem rowniez jakis czas temu, o dziwo nawet troszke konto wytrzymalo
problem jest jak juz sie doczepia weryfikacji, trwalo to kupe czasu, zdjecia roznego typu, pozniej mieli bodajze 45 dni na zweryfikowanie tego wszystkiego
koniec koncow konto zweryfikowali, ale kupe zakladow w tym czasie povoidowali
Wg regulaminu pozwalali grac roznego typu zdarzenia z danego meczu, pozniej povoidowali wszystkie wygrane zdarzenia gdzie byly grane rozne hc itp
oczywiscie taka sytuacja w przegranych meczach to juz cofnac nie chcieli
Jednym slowem skurwysynstwo jakich malo - oczywiscie nie wrocilem do nich.
Jak cie znam to pewnie grales jakies trzecie ligi Zimbabwe i pewnie dlatego :D Ciekawe jak bedzie w przypadku grania popularnych lig po kursach jak u konkurencji.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
wszystko doslownie gdzie byl grany wiecej niz jeden bet na dany mecz, nie zaleznie czy grales win + jakies overy i inne gowna
Chcieli sie dopieprzyc to sie dopieprzyli, lepiej sobie tego nie mogli wymyslec.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Absolutnie obrzydliwy bukmacher. Najgorszy z jakim mialem w zyciu do czynienia a przerobilem ich setki. Zadnych bonusow nie bralem. Maja zapis w regulaminie, ktory zabrania grania tego samego kilka razy. Limit na jakis zaklad jest taki sam i nic sobie nie zwiekszysz graniem tego samego kilka razy. Jesli rozbijesz sobie zaklad po prostu na dwa to wszystkie drugie zaklady zostana anulowane. Tak bylo w moim przypadku. Wszystkie drugie zaklady takie same anulowali mi i powolali sie na ten oszukanczy punkt regulaminu w ktorym kazda glupote mozesz sobie wpisac bo i tak nikt tych setek stron nie czyta. Konto lacznie +500 euro ale povoidowali mi zaklady na 200 euro. Gralem tylko kartki z LM i mundialu wiec juz bardziej popularnych lig nie ma. Oczywiscie tam gdzie bylo dwa razy to samo zagrane ale przegrane to zwrotu nie zrobili. Voidy porobili dopiero w momencie dotarcia do samego konca procesu weryfikacji. Co do weryfikacji to jest ona ponizej jakiejkolwiek godnosci czlowieka. Nigdy z tak bezczelnum procesem weryfikacji sie nie spotkalem. Zeby wyplacic te grosze musialem dac: dowod osobisty obie strone, selfie z dowodem na tle ich maila, selfie na tle otwartego jetona, ss z danymi osobowymi jeton, ss z wplatami z jeton do buka, ss z wyciagu z calego miesiaca w ktorym robilem depozyt z jeton. Do tego pytali skad mialem pieniadze na jeton. Upierali sie, ze wyciagi z jeton maja byc w PDF gdzie jeton czegos takiego nawet nie ma. Oczywiscie milion odrzuconych zdjec bo niewyrazne. Caly proces weryfikacji trwal z miesiac. Wyplacili wszystko minus te voidy ktorymi posypali na sam koniec tuz przed pelnym zweryfikowaniem konta. Limity bardzo szybko wpadly. Bukmacher do omijania i to szerokim lukiem. Totalnie nie warto sie z nimi szarpac. Takie buki nigdy nie powinny dostac licencji na swiadczenie gier w internecie.
 
Do góry Bottom