>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BETFAN - Wraca akcja NIE TRAF ESA!

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628.png

Zgarnij nawet 50 tys. zł, tylko weź nie traf!

Jedyna, niepowtarzalna, nasza. Wraca polska Ekstraklasa! A z nią akcja Nie traf ESA! Weź udział w podziale 50 tys. zł. Obstaw wszystkie mecze 18. kolejki Ekstraklasy i nie traf żadnego.


Zasady promocji:
  1. Postaw kupon za dokładnie 19 zł na wszystkie mecze Ekstraklasy Z TEJ OFERTY. Pamiętaj, żeby niczego nie trafić!
  2. Jeżeli wszystkie zdarzenia na Twoim kuponie będą przegrane, weźmiesz udział w podziale puli 50 tysięcy złotych!
  3. Nagroda jest wypłacana w formie bonusu, który podlega zaledwie 1-krotnemu obrotowi.

Szczegóły -> TUTAJ


Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus1000x200.png
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Ładnie szukają jeleni za 19 zł trzeba zagrać zagra chociaż z 10 tys osób i już mają 190 tys złotych a tu dają 50 tys i do tego jeszcze w formie bonusu
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
To już nawet nie chodzi o próbę zarobienia kasy, a fakt że szanse iż nie trafisz wszystkich spotkań jest bardzo mała tym bardziej w tak niespodziewanej lidze jak Ekstraklasa.
 
M 10,9K

madek92

Użytkownik
Nie mogę znaleźć takiej informacji, a jak nie trafię wszystkich to wygrywam kupon czy tylko podział bonusu przysługuje? No i drugie pytanie, brał ktoś w tym udział i wygral? Ile można się spodziewać tego bonusu ewentualnie
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Nie mogę znaleźć takiej informacji, a jak nie trafię wszystkich to wygrywam kupon czy tylko podział bonusu przysługuje? No i drugie pytanie, brał ktoś w tym udział i wygral? Ile można się spodziewać tego bonusu ewentualnie
Kupon oczywiście przegrywasz. Wygrywasz bonus, który będzie pewnie całkiem niezły (niezły w porównaniu do stawki kuponu), bo zainteresowanie tą promocją będzie raczej słabe, a dlaczego koledzy wyżej już napisali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Jaki wyjdzie bonus to zobaczymy bo przede wszystkim od wyników to będzie zależeć, ale ja bym nie był taki pewny że zainteresowanie będzie słabe. Wszyscy wyżej dobrze piszą ale jakoś wątpię że przeciętny klient w ogóle to sobie przeliczy w ten sposób. Raczej zobaczy promke z dużą (według niego) pulą i puści ten kupon. Wg mnie betfan sporo zarobi na tej akcji.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Nie mogę znaleźć takiej informacji, a jak nie trafię wszystkich to wygrywam kupon czy tylko podział bonusu przysługuje? No i drugie pytanie, brał ktoś w tym udział i wygral? Ile można się spodziewać tego bonusu ewentualnie
jak chcesz wygrać kupon skoro sednem sprawy jest to aby nie trafić żadnego z 9 typów
 
M 10,9K

madek92

Użytkownik
jak chcesz wygrać kupon skoro sednem sprawy jest to aby nie trafić żadnego z 9 typów
No tak myślałem ale chciałem się upewnić. Skoro chodzi o to żeby nie trafić to chciałem wierzyć że i zasady wygrania kuponu są na opak. Skoro zasady są jakie są to ja rezygnuje, z takiej promocji, za duże ryzyko że coś się trafi, ekstraklasa zbyt nieprzewidywalna. Co innego kiedy byłyby szanse wygrania ponad 100k plus ten bonus. No ale to by im się faktycznie nie oplacalo
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
No tak myślałem ale chciałem się upewnić. Skoro chodzi o to żeby nie trafić to chciałem wierzyć że i zasady wygrania kuponu są na opak. Skoro zasady są jakie są to ja rezygnuje, z takiej promocji, za duże ryzyko że coś się trafi, ekstraklasa zbyt nieprzewidywalna. Co innego kiedy byłyby szanse wygrania ponad 100k plus ten bonus. No ale to by im się faktycznie nie oplacalo
No i kiedyś stawka wynosiła 2 zł czyli 2 piwka można było sobie zaryzykować a teraz marne 50 k a stawka 19 zł to już nie taka mała
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Raz się udało - zagrałem całą kolejkę bez remisu. Dużo osób to wymyśliło, więc wyszło koło 200 zł :D :D To chyba jedyna szansa, ale takich kolejek w sezonie tez nie ma za dużo :D
 
K 14K

kubaion

Użytkownik
Pamiętam bodajże pierwsza edycję, wtedy wymagana stawka bodajże 10 czy 20 zł. Wybrałem opcję tak aby wszystko na kuponie było w kolorze czerwieni. Już pierwszy mecz niestety zawiódł bo niechcący trafiłem, już nawet nie interesowała mnie ta akcja pod względem kolejki i nie obserwowałem. Aż do czasu, w trzecim dniu kolejki, niedzielę, zalogowałem sie na konto, wchodzę w zakładkę moje zakłady, patrzę a tam cashout o wartości blisko 1000 zł. To pokazuje, że ekstraklasę warto stawiać na ślepo.
 
N 320

najtnum

Użytkownik
Pewnie mało, jak mnie, marnemu typerowi przytrafił się tylko 1 błąd(Zagłębie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +315
Do góry Bottom