>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETFAN - bonus od depozytu

najlepszy20 16,5K

najlepszy20

Użytkownik
1. Dokonaj depozytu
Minimalna wpłata to 50 zł. Maksymalna kwota bonusu to 200 zł. Promocja dotyczy wszystkich tych, którzy są po 2. depozycie.

2. Odblokuj bonus

Aby odblokować bonus, należy jednokrotnie obrócić wpłatą, grając kupon lub kupony z kursem AKO lub SINGIEL nie mniejszym niż 2.50. Bonus zostanie odblokowany do gry po rozliczeniu zakładów.

3. Obróć bonusem
Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy jednokrotnie obrócić bonusem, grając za CAŁY BONUS kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i z ogólnym kursem kuponu nie mniejszym niż 3.8 (czyli jeśli zostanie przypisany Ci bonus 200 zł, to należy zagrać za 200 zł.). UWAGA BONUS jest aktywny przez 24 godziny!

4. Tylko dziś i jutro!

Promocja trwa w dniach 9-10.03.2021 r. Warunkiem przystąpienia do promocji jest włączenie zgód marketingowych do 8.03.2021 r. godziny 20:50. Na każdego Gracza przysługuje jeden bonus.

Regulamin i dodatkowe szczegóły: https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie/200-zl-bonus-na-lige-mistrzow
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
A co najlepsze przy tych ich pseudo bonusach, masz tylko 24h na zagranie go, co samo w sobie może trudne by nie było, gdyby nie fakt, iż wszystkie zdarzenia na kuponie zagranym za ten bonus muszą się zakończyć w tych 24h! Ja raz się naciąłem na tego typu "promocję" w tej firmie i podziękowałem im za współpracę, bo przyznam szczerze, że nie spotkałem nigdzie podobnie absurdalnych warunków bonusowych.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
A co najlepsze przy tych ich pseudo bonusach, masz tylko 24h na zagranie go, co samo w sobie może trudne by nie było, gdyby nie fakt, iż wszystkie zdarzenia na kuponie zagranym za ten bonus muszą się zakończyć w tych 24h! Ja raz się naciąłem na tego typu "promocję" w tej firmie i podziękowałem im za współpracę, bo przyznam szczerze, że nie spotkałem nigdzie podobnie absurdalnych warunków bonusowych.
Nie muszą się zakończyć w tych 24h. Zgodnie z regulaminem oraz moim sprawdzeniem wystarczyło , że zaczną się w tych 24h. A skończyć się mogą później. Obsługa betfan również to potwierdzila
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
A ja i tak wolę ten ich bonus, niż choćby ten w Forbet itp. Bo możesz zagrać 2 zakłady po 1,01 (oczywiście i takie nie wchodzą, ale rzadko) i dorzucić jeden po 3,60 czyli np jakiś remis bądź over 3,5 w piłce. Licząc że te 2 po 1,01 wejdą gramy tak naprawdę singla z kursem 3,80. Oczywiście nie bronię tej firmy, bo jest słaba. Ale w warunkach forbet zawszę są 3 zakłady i kurs minimalny każdego po 1,40. A każdy kto bawi sie w hazard od kilkunastu lat wie, że takie 1,40 - 1,50 są najgorsze. Takie moje zdanie. Z braku laku można spróbować bo jak trafisz pierwszy zakład za wkład własny, to masz darmowy freebet na 100-200zł. W zależności ile chcesz wpłacić.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Nie muszą się zakończyć w tych 24h. Zgodnie z regulaminem oraz moim sprawdzeniem wystarczyło , że zaczną się w tych 24h. A skończyć się mogą później. Obsługa betfan również to potwierdzila
Jeśli tak, to może zmienili coś niedawno, bo ostatnio korzystałem z tego ich bonusu gdzieś w styczniu tego roku i na 100% miałem to ograniczenie co do czasu zdarzeń, strasznie mnie to poirytowało, bo wymusiło granie czegoś na siłę, co wiadomo jak się zwykle kończy. W sumie nawet jeśli te zdarzenia muszą się rozpocząć w ciągu 24h to niewiele to zmienia, gdyż daje Ci powiedzmy dodatkowe 2-3 w zależności ile trwa jedno spotkanie w danym sporcie. Dla mnie to słabe warunki, bo np uzyskując bonus w środę chciałbym zagrać coś z weekendu.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Pokusiłem się na bonus. Przy graniu kuponu kurs był 2.53, dodam, że nie znalazłem odznaczonego „akceptuje zmiany kursów” ani nic w tym stylu. Przez telefon na stronie internetowej nie ma nawet takiej opcji z tego co wiem! Kupon się „postawił” praktycznie od razu, a kurs się zmienił bez pytania na 2.49 :) oczywiście musi być zagrane po 2.50 min, żeby móc wykorzystać bonus. Najgorsze praktyki. Rozumiałbym to, gdyby wyraźnie była opcja, że akceptuję / nie akceptuję, ale bez takiej opcji zmiana kursu bez zapytania uważam, że jest, no jakby to delikatnie ująć, szanujmy się :)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Pokusiłem się na bonus. Przy graniu kuponu kurs był 2.53, dodam, że nie znalazłem odznaczonego „akceptuje zmiany kursów” ani nic w tym stylu. Przez telefon na stronie internetowej nie ma nawet takiej opcji z tego co wiem! Kupon się „postawił” praktycznie od razu, a kurs się zmienił bez pytania na 2.49 :) oczywiście musi być zagrane po 2.50 min, żeby móc wykorzystać bonus. Najgorsze praktyki. Rozumiałbym to, gdyby wyraźnie była opcja, że akceptuję / nie akceptuję, ale bez takiej opcji zmiana kursu bez zapytania uważam, że jest, no jakby to delikatnie ująć, szanujmy się :)
Jest opcja na telefon przy każdym zakładzie. Przy graniu takich rzeczy, zaznaczam zawsze : akceptuj tylko wyższe kursy.
Screenshot_20210311-090115_Chrome.jpg
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Rzeczywiście. Jak byk. Hahaha, mój błąd. Tyle lat już się w tym siedzi i taki podstawowy błąd... 😂🤦🏼‍♂️ ale widzisz na ogół standardem jest, przynajmniej u zagranicznych, że nie akceptujesz zmian chyba, że sam zaznaczysz, że akceptujesz, a tu najwyraźniej na odwrót😀 oczywiście nie chcę się w żaden sposób bronić, bo była to moja oczywista pomyłka i jestem tego w pełni świadomy 😌
 
Otrzymane punkty reputacji: +145
najlepszy20 16,5K

najlepszy20

Użytkownik
Kolejny bonus od depo w BETFAN. Tym razem 100% do 400 zł.

1. Dokonaj depozytu
  • minimalna wpłata to 50 zł. Maksymalna kwota bonusu to 400 zł
  • promocja dotyczy wszystkich tych, którzy są po 2. depozycie
2. Odblokuj bonus
  • obróć JEDNOKRTONIE depozytem
  • kupony AKO lub SINGIEL
  • kurs min. 2.50
  • bonus zostanie odblokowany do gry po rozliczeniu zakładów
3. Obróć bonusem
  • jednokrotnie, grając za CAŁY BONUS (czyli jeśli zostanie przypisany Ci bonus 400 zł, to należy zagrać za 400 zł)
  • kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami
  • kurs ogólny kuponu min. 3.8
  • UWAGA: bonus jest aktywny przez 24 godziny!
4. Tylko dziś i jutro!
  • promocja trwa od 22.03.2021r., godziny 20:00 do 23.03.2021 r., godziny 23:59
  • warunkiem przystąpienia do promocji jest włączenie zgód marketingowych do 22.03.2021 r. godziny 18:50.
  • na każdego Gracza przysługuje jeden bonus
 
Otrzymane punkty reputacji: +145
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Przed nami ćwierćfinały Ligi Mistrzów! Z tej okazji w BETFAN przygotowaliśmy dla Was bonus 100% od wpłaty aż do 400 zł! Odbierz swój już teraz!

JAK ODEBRAĆ BONUS?
1. Dokonaj depozytu
  • minimalna wpłata to 50 zł. Maksymalna kwota bonusu to 400 zł
  • promocja dotyczy wszystkich tych, którzy są po 2. depozycie
2. Odblokuj bonus
  • obróć JEDNOKRTONIE depozytem
  • kupony AKO lub SINGIEL
  • kurs min. 2.50
  • bonus zostanie odblokowany do gry po rozliczeniu zakładów
3. Obróć bonusem
  • jednokrotnie, grając za CAŁY BONUS (czyli jeśli zostanie przypisany Ci bonus 400 zł, to należy zagrać za 400 zł)
  • kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami
  • kurs ogólny kuponu min. 3.8
  • UWAGA: bonus jest aktywny przez 24 godziny!
4. Tylko dziś!
  • promocja trwa 5.04.2021r., od godziny 00:00 do 23:59
  • warunkiem przystąpienia do promocji jest włączenie zgód marketingowych do 4.04.2021 r. godziny 20:40.
  • na każdego Gracza przysługuje jeden bonus
  • nie miałeś zaznaczonych zgód? Zrób to teraz, a kolejna promocja już Cię nie ominie!
 
najlepszy20 16,5K

najlepszy20

Użytkownik
Nie lubicie poniedziałków? No to w BETFAN postaramy się Wam go nieco umilić! Dokonaj depozytu i odbierz bonus reload na Sporty Wirtualne - 50% aż do 200 zł! Tradycyjnie - na prostych warunkach!

1. Dokonaj depozytu
  • minimalna wpłata to 50 zł. Maksymalna kwota bonusu to 200 zł
  • promocja dotyczy wszystkich tych, którzy są po 2. depozycie
2. Odblokuj bonus
  • obróć JEDNOKRTONIE depozytem na Sportach Wirtualnych
  • kupony AKO lub SINGIEL
  • kurs min. 2.50
  • bonus zostanie odblokowany do gry po rozliczeniu zakładów
3. Obróć bonusem
  • jednokrotnie, grając za CAŁY BONUS na Sporty Wirtualne (czyli jeśli zostanie przypisany Ci bonus 200 zł, to należy zagrać za 200 zł)
  • kupon SOLO
  • kurs ogólny kuponu min. 3.0
  • UWAGA: bonus jest aktywny przez 24 godziny!
 
najlepszy20 16,5K

najlepszy20

Użytkownik
Kolejny bonus od depo w BETFAN: https://betfan.pl/bonus-400-zl-na-lige-mistrzow

1. Dokonaj depozytu
  • minimalna wpłata to 50 zł. Maksymalna kwota bonusu to 400 zł
  • promocja dotyczy wszystkich tych, którzy są po 2. depozycie
2. Odblokuj bonus
  • obróć JEDNOKRTONIE depozytem
  • kupony AKO lub SINGIEL
  • kurs min. 2.50
  • bonus zostanie odblokowany do gry po rozliczeniu zakładów
3. Obróć bonusem
  • jednokrotnie, grając za CAŁY BONUS (czyli jeśli zostanie przypisany Ci bonus 400 zł, to należy zagrać za 400 zł)
  • kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami
  • kurs ogólny kuponu min. 3.8
  • UWAGA: bonus jest aktywny przez 24 godziny!
4. Tylko dziś i jutro!
  • promocja trwa od 27.04.2021r., od godziny 10:00 do 28.04.2021r. godziny 23:59
 
najlepszy20 16,5K

najlepszy20

Użytkownik
1620893948410.png

JAK ODEBRAĆ BONUS?
1. Dokonaj depozytu
  • minimalna wpłata to 50 zł. Maksymalna kwota bonusu to 400 zł
  • promocja dotyczy wszystkich tych, którzy są po 2. depozycie
2. Odblokuj bonus
  • obróć JEDNOKRTONIE depozytem
  • kupony AKO lub SINGIEL
  • kurs min. 2.50
  • bonus zostanie odblokowany do gry po rozliczeniu zakładów
3. Obróć bonusem
  • jednokrotnie, grając za CAŁY BONUS (czyli jeśli zostanie przypisany Ci bonus 400 zł, to należy zagrać za 400 zł)
  • kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami
  • kurs ogólny kuponu min. 3.8
  • UWAGA: bonus jest aktywny przez 24 godziny!
4. Tylko dziś i jutro!
  • promocja trwa od 13.05.2021r., od godziny 10:00 do 14.05.2021r. godziny 23:59
  • warunkiem przystąpienia do promocji jest włączenie zgód marketingowych do 12.05.2021 r. godziny 19:40.
  • na każdego Gracza przysługuje jeden bonus
  • nie miałeś zaznaczonych zgód? Zrób to teraz, a kolejna promocja już Cię nie ominie!
 
Do góry Bottom