>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair oszuści

T 1,7K

tomex11

Użytkownik
siema
nie spodziewałem się tego po tej firmie, ale jaja niezłe ......
Zagrałem dwa mecze z jednego turnieju tenisa , oba grały w tym samym czasie i tak pierwszy mecz przy 1-3 w pierwszym secie , gdzie mój zawodnik przegrywał, a drugi mecz przy 0-1 w setach , gdzie mój zawodnik przegrywał. Po jakiś 10-15 minutach zawiesili lajf do końca obu meczy i ten z 1-3 wygrał 2-0 w setach , a ten drugi przegrał 0-2 w setach . Po meczach rozliczyli ten co wygrał zwrot , a ten co przegrał przegrana to , aż strach tam grać akurat nie chodziło o jakieś mega kwoty ale 300 euro zawsze coś , a co by było jakby ktoś zagrał za 10 k euro kurs 7 np i wygrał by jego zawodnik i by rozliczyli zwrot , a jakby przegrał rozliczyli by mu przegraną. Na czacie pisałem parę razy ciężko się dogadać, traderzy milczą , a na mejla nie odpisują to jest kpina jakaś???? bo jeśli nawet mają taki *****... regulamin , że robią zwrot to powinni w obu meczach. a jeśli liczą normalnie według wyniku to też powinni oba normalnie rozliczyć czyli albo dwa zwroty albo wygrana i przegrana wałek , że szok
mieliście podobne akcje z nimi?
jaj ciąg dalszy nie dość , że 20 rozmów na czacie po angielsku , trzy mejle, teraz rozmowa telefoniczna poł h po angielsku i oni mówią, żeby dzwonić jutro w południe bo nie ma tradera teraz leże
już sam nie wiem czy to jest jakiś żart czy oni na poważnie tak szału można dostać
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Dziwna sprawa, jeżeli nie było kreczu to nie powinno być zwrotu. A jeśli mieli błąd techniczny i zwracali stawki za ten zakład to raczej powinni poinformować że dostałeś zwrot ponieważ: &quot;...&quot; Co to był za mecz gdzie dostałeś zwrot?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
znaczy tak za pierwszy mecz dostałem zwrot , ale po meczu za ten co wygrał , a za ten co przegrał nie dostałem
kreczów żadnych nie było, a na tych czatach to jaja takie fakt , że mój angielski jest słaby , ale kurde tam upośledzone osoby chyba pracują, ja jej napisałem o betach , a ona o zamknięciu konta , a po chwili , że przeprasza bo pomyłka i jest zamotana i tak na okrągło to samo, a i błędu żadnego w momencie zawierania zakładu w kursach nie było, więc ja ryzykowałem swoją kasą i gdy wygrałem mam zwrot , a gdy przegrałem porażka to wałek moim zdaniem , bo tego nie rozumiem gram grubo np przed meczem i im pada live na 30 minut i oni mi dają zwrot , aja ryzykuję grubą kase i wyrywam, a jesli przegyrwam to może się tak trafić, że porażka to kurde niech ustalą jakies zasady , a nie se rozliczają jak chcą
Grega Zemlja - Match Odds
Betfair Bet ID 1:76741741908 | Matched: 11-Oct-16 21:47:45 Back 2.32 50.00 --
--
Void
11-Oct-16
21:47:07 Zemlja v N Rubin
Grega Zemlja - Match Odds
Betfair Bet ID 1:76741710904 | Matched: 11-Oct-16 21:47:07 Back 2.58 19.00 --
--
Void
11-Oct-16
21:46:36 Zemlja v N Rubin
Grega Zemlja - Match Odds
Betfair Bet ID 1:76741686312 | Matched: 11-Oct-16 21:46:36 Back 3.05 68.46 --
--
Void
11-Oct-16
21:45:55 Zemlja v N Rubin
Grega Zemlja - Match Odds
Betfair Bet ID 1:76741653056 | Matched: 11-Oct-16 21:45:56 Back 3.60 25.33 --
--
Void
2016-10-11
23:22 76742412218 2016-10-11
22:06 First Round Matches Mmoh v Giraldo / Match Odds / Michael Mmoh
Back 2.34 50.00 Lost (50.00)
a jeszcze powiedzmy sobie szczerze jakby ktoś grał grubo to szału można dostać , ja już dostaje bo nie lubię jak ktoś mnie oszukuję chyba nikt nie lubi wiadomo.........
a tak poza tym co mnie to interesuje, że im padł lajf na pół h gram ryzkuję pieniadzę i wygrywam to chce pieniądze , a nie zwrot , a gdy przegrywam w identycznej sytuacji mam przegraną
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
sorry , że post pod postem, ale mam wrażenie, że oni ściemniają tam i udają , że nie wiedza o co chodzi bo tego nie da się nie wiedzieć albo są tak głupi, oni z góry ustali co mają robić i rozliczają tak jak chcą i jak zadecydują, nie mówię, że tak dzieję się często , ale jak widać się zdarza , akurat jak zwykle na mnie trafiło, więc w tym samym przypadku mogą rozliczać tak jak im się spodoba
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Rzeczywiście nie było kreczu a jeżeli w gemach było 1-3 i przegrywał Twój zawodnik jak stawiałeś zakłady to kursy wydają się być ok. Bo gdyby Twój zawodnik prowadził 3-1 i złapałbyś takie kursy to na pewno zwrotka dlatego że mieli jakiś błąd i kursy zawodnika 1 były na 2 (tak czasami jest na pinku że są błędy na liniach, ale na bf nie spotkałem się z tym). Pisz do nich maile i wspomagaj się translatorem jeśli nie znasz dobrze angielskiego, na chacie ciężko załatwić tego typu sprawy, a mailowo masz jeszcze jakiś dowód gdybyś szedł z tym gdzieś dalej. Nich podadzą Ci powód dlaczego zrobili zwroty skoro zakłady zostały wykupione i ryzykowałeś swoje pieniądze a mecz skończył się normalnie.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no tak nie było błędu w kursach i jak stawiałem wszystko było ok
co Ty oni regułkami jadą i w w ogóle ściemniają, z resztą od nich nic nie zależy, jeśli tak postanowili tam od góry to tak będzie bo oni nie zwrócą tego z własnej kieszeni , a komuś np musieli by zabrać
ale to jest dziwne bo albo mają jakiś regulamin i jadą według zasad albo według tego co im się u widzi i spodoba
pewnie było tak , że live im padło obsrali się nie wiedzieli co mają robić i tak zadecydowali , a tego cofnąć się nie da już chyba no ale to przegięcie jest
i na prawdę ,aż strach tam grać grubiej bo nie wyobrażam sobie takiej sytuacji np że gram za 10 k mecz nawet 1,5 pada im lajf na 20 minut wynik 4-0 i dają mi zwrot, a jak widać są do tego zdolni
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Pisz do nich maile i się domagaj się zmiany wyniku bo ewidentnie powinien być win jeżeli nie wykorzystałeś żadnego błędu, opóźnień itp. Akurat z tym że komuś by musieli zabrać aby komuś wypłacić to nie jest żaden problem, zresztą im powinno zależeć na poprawnym wyniku żeby pobrać prowizję od zakładów, bo pewnie nie tylko Twój był zwrócony tylko wszystkie zakłady na ten mecz. Może u nich jest jakaś pomyłka, bo im raczej nie zależy żeby ten zakład był zwrócony tylko żeby ktoś zapłacił prowizję od wygranej.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Ty to się nie odzywaj slukasz123 bo masz tysiące multi kont i każdy o tym wie ???? a wracając do tematu to wałek ostry moim zdaniem , no jak można komuś tak zrobić, że jeśli wygrywasz to zwrot ,a jeśli przegrywasz to porażka w tej samej sytuacji
no tak Mawaszi tyle , że ja już tam pisałem na czacie 30 razy i dzwoniłem i napisałem 3 mejle, a oni teraz mówią, że traderzy tak rozliczyli i nie ma już wyjścia no oszukali mnie jak nic. żeby mieli jeszcze polski suport może było by inaczej , chociaż oni wiedzą o co chodzi , ale tego nie da się już zmienić
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ty to się nie odzywaj slukasz123 bo masz tysiące multi kont i każdy o tym wie ???? a wracając do tematu to wałek ostry moim zdaniem , no jak można komuś tak zrobić, że jeśli wygrywasz to zwrot ,a jeśli przegrywasz to porażka w tej samej sytuacji

no tak Mawaszi tyle , że ja już tam pisałem na czacie 30 razy i dzwoniłem i napisałem 3 mejle, a oni teraz mówią, że traderzy tak rozliczyli i nie ma już wyjścia no oszukali mnie jak nic. żeby mieli jeszcze polski suport może było by inaczej , chociaż oni wiedzą o co chodzi , ale tego nie da się już zmienić
Tomex11 ty to lepiej wogole sie nie odzywaj bo pewnie nowego sponsora znalazles skoro masz za co grac co ????
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Jeżeli jest tak jak piszesz to nie pozostaje nic innego jak zgłosić to do MGA. Swoją drogą mega amatorka, bo z tego co piszesz to się pomylili i niby nie mogą tego zmienić, dobre ;) Ich nawet stać żeby to wypłacić z własnej kieszeni, szczególnie jak zrobili błąd. Przy takich złodziejskich prowizjach i premium charge to prosperują pewnie lepiej niż większość buków, a ryzyko praktycznie z ich strony zerowe ???? Powodzenia i daj znać czy udało się coś wywalczyć
PS: napisz jeszcze na forum betfair może znajdziesz więcej osób które grało ten mecz http://community.betfair.com/tennis/go/forum/view/94186/165834/tennis
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no właśnie , a to nie duża kwota , ale ja z nimi pojadę czy tak czy tak bo kurde takie wałki ,aż nie spodziewałem się , że oni są wstanie tak zrobić
a co najlepsze jest to , że oni nie umieją odpowiedzieć na pytanie dlaczego ten zakład został rozliczony tak , a ten tak
 
Do góry Bottom