>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

betfair: gdzie wyjechać żeby legalnie handlować w czasach covid?

M 0

msgames

Użytkownik
Gdzie w obecnych, covidowych czasach można w miarę bezproblemowo wyjechać (w obrębie Europy) aby legalnie tradować na Betfair?
Najważniejsze aspekty to w miarę tania podróż samolotem z Polski do kraju docelowego i kwaterunek w np. hotelu/hostelu, oraz możliwość założenia konta w takim portfelu który jest dopuszczony przez Betfair.
Internet jeśli by działał w roamingu to też fajnie, ale zawsze mogę kupić jakiś lokalny mobilny internet lub w miejscu zakwaterowania korzystać z sieci przez VPN - tak dla bezpieczeństwa.
Zdaję sobie sprawę z konieczności uiszczenia podatku dochodowego po powrocie do kraju, i nie stanowi to dla mnie problemu (chociaż podatek 17/32% jest drakoński).
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Czy wy aż tacy głupi jesteście czy takich udajecie?
Ciężko Ci z domu klikać?
Betfair założyć na uk i zweryfikowac to 5 min
Net Vodafone, o2 lub inne i jedziesz
Myśleć ludzie głowa. To nie boli i nic nie płacić tym zlodziejom
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Czy wy aż tacy głupi jesteście czy takich udajecie?
Ciężko Ci z domu klikać?
Betfair założyć na uk i zweryfikowac to 5 min
Net Vodafone, o2 lub inne i jedziesz
Myśleć ludzie głowa. To nie boli i nic nie płacić tym zlodziejom
Czy może ktoś doradzić, tutaj albo na priv, jak zweryfikować/założyć konto z adresem w UK? Jakieś wirtualne biura?
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Czy wy aż tacy głupi jesteście czy takich udajecie?
Ciężko Ci z domu klikać?
Betfair założyć na uk i zweryfikowac to 5 min
Net Vodafone, o2 lub inne i jedziesz
Myśleć ludzie głowa. To nie boli i nic nie płacić tym zlodziejom
a co z adresem brytyjskim? Tez mozna wynajac jakis wirtualny? Beda chcieli pewnei wysylac jakies listy z pinami, kodami zeb yzweryfikowac, na adres brytyjski
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
A po cholere chcesz wynajmować jakieś adresy?
Nic nie wysyłają na adres.
Weryfikujesz dowodem i rachunkiem za media i w 2 min konto zweryfikowane.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
a co z adresem brytyjskim? Tez mozna wynajac jakis wirtualny? Beda chcieli pewnei wysylac jakies listy z pinami, kodami zeb yzweryfikowac, na adres brytyjski
Jak Hagi napisał, nic nie wysyłają, proof of address przez Bank Statement albo Bill.
W razie mogę pomóc.
 
B 0

bernard03

Użytkownik
Witam,
Chciałbym odkopać temat chciałbym grac z Polski przez VPN na betfair, tylko jak potem zweryfikować konto UK nie mając adresu do rejestracji. Chętnych mi pomoc zapraszam na priv.

Z gory dziekuje

Pozdrawiam
 
M 64,9K

marok

Użytkownik
"bagu" - a jak chcesz się dowiedzieć skoro masz zablokowany dostep do priv? W temacie raczej nikt tego nie napisze.
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
"makok" - nie mam niczego zablokowanego :) bernard tez nie. Nie dziwie się ze nikt tego publicznie nie pisze - i bardzo dobrze.
 
Do góry Bottom