>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betcris - opinie

O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Zauważyłem że zmniejszyli mi limity więc przelałem 4k. W ciągu niecałego dnia to obróciłem, powiększyłem stan konta więc wziąłem się za wypłatę. Przyszła wiadomość o dodatkowej weryfikacji. Przebrnąłem ją ale po tym wszystkim chcą ponownego obrotu depozytem. Nie byłoby to trudne gdyby nie fakt że ponownie zlimitowali mnie do poziomu 3-7 zł za zakład (powiedzmy kurs 1.85 za linie)
Nie do końca rozumiem co napisałeś... po dodatkowej weryfikacji chcą ponownego obrotu depozytem? Co to znaczy "chcą"? Nie mogli Ci tego nakazać przecież o ile sam się do tego nie zobligowałeś wzięciem udziału w jakiejś promocji.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
No właśnie tak jak kolega wyżej napisał, kluczowym pytaniem jest to czy nie wziąłeś udziału w jakiejś promocji w stylu bonus 25% od depozytu.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Wyjaśniona, czyli zrozumiałeś coś zupełnie na opak i obsmarowałeś kogoś na forum potem tego nie prostując? Coraz ciężej w te historie tu opisywane uwierzyć...
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Porównuje sobie promocje i kursy w tych nowych firmach i Betcris wypada dosyć blado.
Kursowy "boost" na jutro Manchester City - Chelsea u nich kursy 1,73-3,8-5,3 na 1 i x są inne firmy, które i bez boosta mają lepszy kurs, na 2 faktycznie Betcris najwyższy na rynku.
Patrzę dalej, Koln-Bayern 7,7 - 5,9 - 1,36 , żaden z tych kursów nie jest największy na PL rynku. Do giełdy nawet ich nie porównuje, bo nie ma sensu.
Pytanie do osób tam grających - co Was przyciąga oprócz możliwości wykorzystania bonusu? Czy wybijają się na innych dyscyplinach?
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Bogata oferta, na hokej, koszykówkę i piłkę. Kursy faktycznie mogły być odrobinę lepsze, ale jeśli chodzi o ilość i rodzaj zakładów to dla mnie nie mają sobie równych. W tym właśnie oferta na niszowe ligi i sporo róznych promocji. Co chwilę się zmieniają i co chwilę można coś dla siebie zdobyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Z reguły buki mają 24 godziny na rozliczenie.
Kupon live z topowej ligi rozliczony po 10 godzinach, wypłacony po 20 to nie są standardy na dzisiejsze czasy. Do tego te ciągłe kłopoty z logowaniem i obstawienie live graniczące z cudem przez skaczące co chwilę kursy ze zmianami o 0,01. Dla mnie póki co porażka. Są dużo lepsze firmy.
 
M 19

Myszor2534

Użytkownik
Kupon live z topowej ligi rozliczony po 10 godzinach, wypłacony po 20 to nie są standardy na dzisiejsze czasy. Do tego te ciągłe kłopoty z logowaniem i obstawienie live graniczące z cudem przez skaczące co chwilę kursy ze zmianami o 0,01. Dla mnie póki co porażka. Są dużo lepsze firmy.
Tyle, że gracz może sobie to zmienić w ustawieniach kuponu, aby automatycznie akceptowano zmiany kursu i nie będzie wtedy blokowania postawienia zakładu live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Jakub Stefański 681

Jakub Stefański

Użytkownik
Kupon live z topowej ligi rozliczony po 10 godzinach, wypłacony po 20 to nie są standardy na dzisiejsze czasy. Do tego te ciągłe kłopoty z logowaniem i obstawienie live graniczące z cudem przez skaczące co chwilę kursy ze zmianami o 0,01. Dla mnie póki co porażka. Są dużo lepsze firmy.
z tym co napisałeś, to dokładnie tak jak Myszor Ci odpisał. Musisz indywidualne ustawienia sobie porobić, na live najlepiej ustawić, że automatyczna akceptacja kursów.

Ja osobiście gram w Betcris, ponieważ bardzo szeroką ofertę zakładów mają. Lubię sobie pokombinować ze statystykami, a chyba najwięcej i najlepiej wystawiane linie mają :D Plus oferta live moim zdaniem też jest jedną z lepszych na rynku :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +185
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dziś założyłem tam konto.
Pierwsze spostrzeżenia.

1. Strona chodzi jakby miała zaraz pier*olnąć.
2. Notorycznie samoczynnie wylogowywuje mnie z konta Gracza.
3. Oferta, która mnie interesuje dodana jakoś od czapy. Np dziś gra 3. liga Polska i nie ma jej w ofercie. Z kolei weekendowa 4. liga już jest.

Co do samego obstawiania.
Chciałem zawrzeć pierwszy zakład pod Cashback za 500 zł.
Niestety jak się okazało mogę zagrać jedynie za 78.95 zł (taką stawkę ujrzałem po kliknięciu MAX).

"Betcris to legalny bukmacher i jeden z najmłodszych graczy na polskim rynku, aczkolwiek firma wywodząca się z rynków Ameryki Środkowej i Południowej globalnie operuje od 1985 roku, będąc światowym liderem branży zakładów online."

Jeśli tak działa światowy lider branży zakładów online to krzyżyk wam na drogę. Zupełnie nie pojmuję po co taki szrot wchodzi w sponsoring 4. lig polskich i zachęca do zakładania u nich konta z tego tytułu skoro nie idzie tam postawić 100 zł na sponsorowane rozgrywki.


Pokaż załącznik 19339
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Próbował ktoś tam grać z zagranicy? Gram u jednego bukmachera naszego PL i nie ma problemu z wypłatą, nie posiadam PL karty, bo zostawiłem w Polsce, grałbym z niemieckiej. Wiadomo, że jak do nich napisze, to rzucą mi formułkę z regulaminu, ale jak mówię rzeczywistość czasami bywa inna
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera. Założyłem konto, postawiłem może 3-4 kupony za stawki 300 zł i 100 zł. Dzisiaj chciałem postawić kupon ako na tenis 6 zdarzeń za 200 zł. Maksymalna stawka jaka mogłem postawić to 145,77 zł. Będąc w szoku napisałem na chacie. Pani z chatu odpisała mi, ze dział sportowy ustalił takie stawki maksymalne na te zdarzenia i taki jest obecnie limit. Jeśli chce zwiększyć stawkę kuponu muszę dodać kolejne zdarzenie na kuponie. Co za kpina. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim czymś. Bukmacher chwali się promocjami i przyciąga klientów, a nie można nawet kuponów u nich grać. Aplikacja działa w tempie żółwia, strona również. Nie polecam, odinstalowalem i zablokowalem dozywotnio konto. Dno
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
E 65

Esslemont

Użytkownik
Ktoś wie co się stało w Betcris? Zawiewa tam ostatnio biedą i trzeba długo czekać na kontakt z obsługą (1 w kolejce). Promocje ucieli, nic się u nich nie dzieje.
 
M 195

Maćkooo

Użytkownik
Ja ostatnio kontakt miałem dobry, od razu się konsultant zgłosił. Dla mnie dobry buk, bogata oferta, live też dobra ofertę maja, wypłaty wychodzą bez problemu i są szybko na koncie a że promocji nie ma dla starych graczy to jakoś nie przeszkadza, nadrabiają oferta ☺
 
Otrzymane punkty reputacji: +195
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Ktoś wie co się stało w Betcris? Zawiewa tam ostatnio biedą i trzeba długo czekać na kontakt z obsługą (1 w kolejce). Promocje ucieli, nic się u nich nie dzieje.
Słyszałem plotkę, że wycofują się powoli z Polski bo się lekko przeliczyli. Oczywiście na razie nie jest to pełna ewakuacja, ale maksymalne ograniczenie kosztów, promocji, marketingu itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
Do góry Bottom