>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betclic: Zakład bez ryzyka do 500zł

al_capone 29K

al_capone

Gangster

Z nami zaczniesz bez ryzyka!

Załóż konto w Betclic i zagraj swój pierwszy kupon, a my go ubezpieczymy. Jeżeli kupon nie wejdzie, otrzymasz zwrot kasy!

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Jak otrzymać swój pierwszy bonus ?

  1. 1) Kliknij "zarejestruj się" i wypełnij prosty formularz.
  2. 2) Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy zakład.
  3. 3) Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wygraną.
    Jeżeli kupon okaże się przegrany, nie martw się! Odbierasz wtedy cashback do 500 zł!


Pamiętaj: jeśli chcesz uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej, obstaw swój pierwszy kupon w Betclic za 568 zł i odbierz aż 500 zł, gdy kupon okaże się przegrany.


Dlaczego Betclic?

- Jesteśmy legalnym bukmacherem z polską licencją i sponsorem polskiego sportu. Wspieramy sukcesy polskich siatkarzy, mistrzów kraju: Piasta Gliwice i zdobywcę Pucharu Polski: Lechię Gdańsk.

- Oferujemy najlepsze kursy i najszerszą oferta na rynku.

- Mamy czołową na rynku aplikację mobilną (dostępna na iOS i Android).

- Oferta MULTI+ czyli aż do 50% powiększone wygrane za kupony AKO.

- Cashout - pewna wygrana jeszcze przed końcem wydarzenia.

- Betclic TV – transmisje wydarzeń sportowych na żywo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 482

bmoran

Użytkownik
Sorry, ale grzechem jest tu pominiecie, ze tego cashbacka trzeba obrocic 6 razy po kursie min. 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 243

_danonek_

Użytkownik
generalnie te promocje od Betclicka są strasznie słabe, kiedy wchodzili na rynek spodziewałem się dużo więcej po takiej firmie. Praktycznie każdy bonus to obrót 6x po kursie 2,0. Obracając tyle razy tak na prawdę nic nie zyskujemy na tych bonusach.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
generalnie te promocje od Betclicka są strasznie słabe, kiedy wchodzili na rynek spodziewałem się dużo więcej po takiej firmie. Praktycznie każdy bonus to obrót 6x po kursie 2,0. Obracając tyle razy tak na prawdę nic nie zyskujemy na tych bonusach.
Przy dobrej ofercie to obrót nie jest problemem. Kilka kuponów i obrócone. Niestety nasz naród lubi kombinować i przy niższych warunkach dużo pojawia się multikont...
 
K 0

kubson3

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie legalnego bukmachera Betclick. Jakieś 9 lat temu zalozylem tam konto (jeszcze przed ustawa hazardową) i grałem sobie rekreacyjnie za jakieś grosze. Dostałem wtedy od Betclick Bonus. Czy teraz gdy ten bukmacher wszedł legalnie do Polski, przy rejestracji, dostanę Bonus dla nowych graczy, czy to że byłem zarejestrowany wcześniej, wyklucza mnie z tej promocji,?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie legalnego bukmachera Betclick. Jakieś 9 lat temu zalozylem tam konto (jeszcze przed ustawa hazardową) i grałem sobie rekreacyjnie za jakieś grosze. Dostałem wtedy od Betclick Bonus. Czy teraz gdy ten bukmacher wszedł legalnie do Polski, przy rejestracji, dostanę Bonus dla nowych graczy, czy to że byłem zarejestrowany wcześniej, wyklucza mnie z tej promocji,?
To jest zupelnie nowa firma. Nawet musisz sie zarejestrowac na nowo i mozesz uzyc loginu jakiego dawno uzywales, bo dane nie przechodza. Bonus dostepny spokojnie, choc zawsze mnie zastanawia czemu pytanie tu na forum, gdzie odpowiedzi nie sa zobowiazujace i ktos moze wprowadzic Cie w blad, zamiast u zrodla.
 
broda90 337

broda90

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, bo już kilka razy słyszałem o tym, że zakładając konto w Betcliku i postawienie 57 zł, w momencie przegrania dostaje się 50 zł na konto bez konieczności obrotu. CY to jest ta sama promocja?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Broda90 TAK, to ta sama promocja. Twój pierwszy przegrany zakład, kwalifikuje cię do zwrotu pierwszego przegranego zakładu licząc stawka x 0,88 (podatek). Jednak warunki obrotu tego zwrotu są tragiczne, bonus należy obrócić już nie 6x a 8x!!! po kursie minimum 2.0. Bardzo kiepska oferta. I pomyśleć, że w dawnych czasach dawali zwrot nawet 200zł do wypłaty natychmiast po przegranym 1-szym kupnie...
 
broda90 337

broda90

Użytkownik
Broda90 TAK, to ta sama promocja. Twój pierwszy przegrany zakład, kwalifikuje cię do zwrotu pierwszego przegranego zakładu licząc stawka x 0,88 (podatek). Jednak warunki obrotu tego zwrotu są tragiczne, bonus należy obrócić już nie 6x a 8x!!! po kursie minimum 2.0. Bardzo kiepska oferta. I pomyśleć, że w dawnych czasach dawali zwrot nawet 200zł do wypłaty natychmiast po przegranym 1-szym kupnie...
Czyli przegrany ląduje na koncie bonusowym i jeszcze trzeba go 8 razy obrócić... Masakra:/
 
Do góry Bottom