>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Betclic zablokował konto

E 0

el-maniaque

Użytkownik
Ja wczoraj także chciałem zalogować się na Betclic i dostałem komunikat, że moje konto jest obecnie zamknięte i tak dalej. Wysłałem maila i mi odpisali, że zamknęli mi konto bo się połapali, iż gram z niedozwolonego kraju, że zwrócą mi kasę i tak dalej. Wysłałem więc im kolejnego maila z zapytaniem, jak to się ma do tego, że Betclic spowrotem w Polsce jest legalny. Czekam na odpowiedź.
 
G 0

gamemaniak

Użytkownik
Ja wczoraj także chciałem zalogować się na Betclic i dostałem komunikat, że moje konto jest obecnie zamknięte i tak dalej. Wysłałem maila i mi odpisali, że zamknęli mi konto bo się połapali, iż gram z niedozwolonego kraju, że zwrócą mi kasę i tak dalej. Wysłałem więc im kolejnego maila z zapytaniem, jak to się ma do tego, że Betclic spowrotem w Polsce jest legalny. Czekam na odpowiedź.
Niezłe cwaniaki . Doszła ci kasa ?
 
E 0

el-maniaque

Użytkownik
Niezłe cwaniaki . Doszła ci kasa ?
NIe doszła. Najgorsze, że nie pamiętam jakie konto miałem wpisane bankowe w swsoim koncie gracza i czy w ogóle miałem wpisane.
Skąd w ogóle macie takie info ze Betclic jest w Polscd legalny. Pierwsze słyszę.
wejdź na: www.betclic.pl - tam jest info, że wkrótce wracają do polski, od wrze śnia mają pozwolenie na prowadzenie zakładów w PL Są też na ten temat artykuły w necie.
 
E 0

el-maniaque

Użytkownik
godzina, dwie i mi odpisali - raczej wiadomosc z automatu do wszystkich, bo z expekt dostalem identyczna dzien wczesniej.
Ja napisałem 3 maile z zapytaniem różnej trecś i 3 razy ta samo odpowiedź z automatu. Zawiodłem się bo bardzo lubię tam obstawiać.
 
M 0

mw1909

Użytkownik
Mi tez tylko automat odpowiadal. Pisalem i po polsku i po angielsku. A jeszcze wczoraj zaklady stawialem. Kasy nie dostalem poki co.
Wie ktos o co chodzi w ogole czemu Polske zablokowali..?
 
L 16

lukas85

Użytkownik
Siedzicie w bukmacherce mniemam nie od wczoraj a pytacie o takie banały czemu zablokowali wam konto. Od dawna wiadomo że betclick dostał polską licencję więc wejdzie na polski rynek legalny i kwestia czasu było kiedy wam zablokują konta. Teraz będzie mogli tam grać po odliczeniu polskich podatków.
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Lukas85 masz rację, że trochę tu wszyscy zaspali ale może ktoś jeszcze tak jak ja liczył, że skoro będą legalni to tylko dojdzie podatek...a żadne zamykanie konta nie będzie wchodzić w gre. Ja wpłacałem przez ecopayz i tak też bym chciał tą kase odzyskać... natomiast dostałem takiego samego maila jak wszyscy po angielsku, że proszę podać nr konta i nr IBAN a kase przeleją... Pytałem ciotki z banku, że pare tysi na konto jednorazowo nie będzie obchodzić banku... nie zainteresuje i nie będą tego zgłaszać... także od strony banku luzik.
 
G 0

gamemaniak

Użytkownik
Lukas85 masz rację, że trochę tu wszyscy zaspali ale może ktoś jeszcze tak jak ja liczył, że skoro będą legalni to tylko dojdzie podatek...a żadne zamykanie konta nie będzie wchodzić w gre. Ja wpłacałem przez ecopayz i tak też bym chciał tą kase odzyskać... natomiast dostałem takiego samego maila jak wszyscy po angielsku, że proszę podać nr konta i nr IBAN a kase przeleją... Pytałem ciotki z banku, że pare tysi na konto jednorazowo nie będzie obchodzić banku... nie zainteresuje i nie będą tego zgłaszać... także od strony banku luzik.
I jak doszła ci kasa już na konto ? Bo ja narazie nie i zaczynam sie cykać ./ kasa doszła uff
 
Do góry Bottom