>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betclic - super kursy

damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Witam
W Betclicu oprócz standardowej oferty na super kursy:

sk.png

codziennie na chwilkę pojawia się dodatkowa pozycja bardzo opłacalna
(np. zdarzenie z kursem regularnym w granicy 1,60-2,00 można wziąć po kursie 3,00-3,50)
z limitem stawki 25 lub 50 zł

8 grudnia na wygraną Bayernu z Barceloną można było złapać po kursie 3,00 gdzie regularny kurs był na poziomie 1,56

Czy ktoś się orientuje na temat tego w jakich dokładnie godzinach jest wypuszczana ta oferta?
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Wczoraj był kurs na bramkę Salaha chyba 3,00
Wyskakuje powiadomienie na smartfonie, ale jak się to przegapi to wchodząc na stronę i na Super Kursy to już tej oferty nie ma. Taka super opcja jest dosłownie chwilę. Chyba pod wieczór. Wydaje mi się, że w godzinach 18-19 się pojawia.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Taką odpowiedź dostałem bezpośrednio od Betclic:

Generalnie BOOSTy pojawiają się 3-4 razy w tygodniu. Oferta jest wyjątkowa, kurs bardzo wysoki ale za to limitowany – zazwyczaj dla najszybszych 500 klientów, rzadziej czasowo (15 lub 30 minut). Informacja o BOOSTach jest komunikowana poprzez powiadomienia na aplikację mobilną oraz w postach w social mediach Betclic, więc trzeba śledzić na bieżąco. Co do czasu pojawiania się BOOSTów w Super Kursach to nie ma reguły i jest to uzależnione od godziny rozgrywania zdarzenia, którego dotyczy BOOST.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Nie dostałem powiadomienia na telefonie, wchodziłem na stronę na kompie chyba 20 razy i nie widziałem.
Chciałbym poznać ich harmonogram. Nie sądzę żeby był przypadkowy.
 
Do góry Bottom