>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

betaland 10 free spins

Status
Zamknięty.
X 292

xedor

Użytkownik
ewidentnie mają jakieś problemy z serwerem, raz działa, raz nie działa.
mi tez na poczatku nie chciala sie otworzyc i zanim sprawdzilem promo i napisalem ten temat probowalem z 15 min wbic na stronke ale pozniej dzialala dorze teraz znow zamula, co do obrotu nie jestem pewien ale chyba 25 razy dla pewnosci radze kontaktowac sie z LC
 
A 35

apodaka109

Użytkownik
Wchodzę przez link od sadam666 ale przy rejestracji jakiś dziwny błąd i nie da się hasła wpisać, coś w stylu: The password must include at least one uppercase letter . Hasła wpisuję na wiele możliwości literki cyferki kilkanascie znaków i błąd pozostaje. Ktoś ma podobnie?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wchodzę przez link od sadam666 ale przy rejestracji jakiś dziwny błąd i nie da się hasła wpisać, coś w stylu: The password must include at least one uppercase letter . Hasła wpisuję na wiele możliwości literki cyferki kilkanascie znaków i błąd pozostaje. Ktoś ma podobnie?
Np. zacznij hasło z wielkiej litery, musi być kombinacja liter, przynajmniej jedna wielka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
klimo 15

klimo

Użytkownik
na jaki adres trzeba wysłac skan dowodu? Nie moge nigdzie znalezc. W ogole z tych spinów ugrałem 14 euro i po godzinie grania wchodze w cashier a tam pisze ze wygrana z bonusa to 58 euro i 1700 do obrotu. Mial ktos tez tak?
edit: ok znalazlem adres mail
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom